Betclic bez podatku na wszystko – warunki promocji

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gra bez podatku w Betclic to najgłośniejsza akcja ostatnich miesięcy. Bukmacher wystartował z promocją bez żadnych haczyków, która obejmuje wszystkie zakłady i niesie prawdziwą korzyść dla gracza. Aktualnie to najlepsza w Polsce propozycja obstawiania bez opodatkowania stawki.

Dowiedz się, jak grać w Betclic bez podatku! Wszystko, co potrzebne do skorzystania z akcji, znajdziesz w tym tekście.

Betclic bez podatku – jak skorzystać?

Obstawianie bez poniesienia opłaty w postaci odliczenia podatku od stawki dostępne jest dla wszystkich graczy – tych nowych oraz tych typujących w Betclic od lat.

To ukłon w stronę lojalnych klientów, którzy zdarza się, że narzekają na skromny wachlarz promocji skierowanych właśnie do nich.


Warunek konieczny, aby zagrać bez podatku: musisz posiadać konto w Betclic!


👉 Jeśli nie masz jeszcze konta: to załóż je, klikając w poniższy baner i podaj w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny do Betclic: ZAGRANIE

Betclic gra bez podatku.

👉 Jeśli masz już konto: to po prostu zaloguj się i postaw kupon, który automatycznie zostanie zaliczony do promocji.

Gra bez podatku – co daje i jak działa?

Tytułowa gra bez podatku brzmi dobrze, ale co tak naprawdę w praktyce oznacza? Zgodnie z zapisami ustawy hazardowej na legalnym bukmacherze ciąży obowiązek odprowadzenia podatku od stawki w wysokości 12%. W rzeczywistości to gracz jest stratny bowiem wykładając ze swojej kieszeni np. 100 zł, realnie wchodzi do gry za 88 zł. Następnie przekłada się to na wysokość potencjalnej wygranej, która rzecz jasna obliczana jest nie na podstawie pierwotnej stawki, lecz tej pomniejszonej.

Betclic postanowił zdjąć z gracza ten przykry obowiązek wynikający z prawa. Aktualnie każdy jego gracz może obstawić za dokładnie taką kwotę, jaką wpłaci i umieści na kuponie. Bez żadnego pomniejszania na rzecz Skarbu Państwa.


W czasie trwania promocji Betclic NIE pomniejsza stawki gracza o podatek 12%, co skutkuje powiększeniem potencjalnej wygranej o 13,6%!


Porównanie gry z podatkiem i bez w Betclic.

Niektórzy mogą się zastanawiać, czy to zgodne z prawem. Od razu uspokoję Cię, jeśli przeszło Ci to przez myśl. Betclic to w 100% legalny bukmacher, tak jak jego działania. Podatek od każdej zagranej stawki w trakcie trwania promocji dalej będzie odprowadzany, jednak koszt ten poniesie bukmacher, a nie gracz.

Zasady gry bez podatku w Betclic

✔️ Obowiązuje codziennie, 24/7.
Nie musisz myśleć, która godzina i czy aby na pewno łapiesz się do tzw. happy hours. Niektórzy klienci mogą być przyzwyczajeni do takiego rozwiązania dostępnego niegdyś u czołowego bukmachera, jednak ta opcja zdecydowanie bardziej przypada do gustu. Grasz bez podatku cały czas, bez wyjątków.

✔️ Działa na wszystkie sporty.
Od tych najpopularniejszych, po niszowe. Każdy kibic będzie mógł skorzystać z oferty, obstawiając to, czym się interesuje.

✔️ Obejmuje kupony SOLO oraz MULTI.
Nieważne, czy obstawisz jedno zdarzenie, czy umieścisz na kuponie więcej zakładów – i tak skorzystasz z promocji.

✔️ Obejmuje zakłady przedmeczowe i na żywo.
Ponownie nieważne, czy wolisz spokojnie przemyśleć kupon i obstawić przed rozpoczęciem wydarzenia, czy może preferujesz typować na bieżąco, obserwując rozwój akcji na boisku. Betclic daje dostęp do akcji bez względu na to, co i jak stawiasz.

✔️ Brak ograniczeń na kuponie.
Jeśli promocje dot. gry bez podatku pojawiały się na rynku, to zwykle były mocno ograniczone, tzn. bukmacher wymagał określonej liczby zdarzeń na kuponie, czy zrealizowania minimalnego kursu. W tym przypadku nic takiego nie ma miejsca – gracz ma dowolność!

✔️ Obejmuje grę z wykorzystaniem freebetów.
Co ciekawe, promocja nie dotyczy wyłącznie zakładów z salda depozytowego. Należy jedynie mieć na uwadze grając z salda freebet, że kurs dla kuponów z użyciem freebetów musi wynieść min. 2.14.

*Wyłączone z promocji zostały jedynie Gry Karciane oraz zakłady systemowe.

Zapoznaj się z pozostałymi ofertami gry bez podatku, które aktualnie obowiązują u innych bukmacherów z licencją.

Do kiedy można grać w Betclic bez pomniejszenia stawki?

Gra bez podatku w Betclic nie jest ograniczona czasowo i cała akcja trwa do odwołania przez bukmachera.

Nie każdy będzie usatysfakcjonowany, że taki stan rzeczy będzie trwał tylko 35 dni, jednak spójrzmy prawdzie w oczy – przez ponad miesiąc można sporo kuponów zagrać i porządnie skorzystać z możliwości, jaka się pojawiła.

Ponadto jest szansa, że operator wprowadzi podobną promocję do swojej oferty na stałe lub będzie ją częściej powtarzał. Jeśli tak się stanie, informacje na ten temat znajdziesz z pewnością na naszej stronie poświęconej najlepszym bonusom bukmacherskim.

Zaloguj się aby dodawać komentarze