Interesujesz się sportem i chcesz spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich? Mamy dla Ciebie coś specjalnego, co pozwoli Ci odebrać dodatkowe środki pieniężne do gry – do tego zupełnie za darmo. Jak zdobyć bonus? Wykorzystując nasz kod bonusowy STS podczas procesu rejestracyjnego. Odbierz swoją premię już teraz!

sts baner

Kod bonusowy STS

Oferta promocyjna legalnego bukmachera STS jest jedną z najlepszych na polskim rynku. Każdy gracz decydujący się na założenie konta na stronie operatora ma szanse odebrać bonus powitalny. Promocja składa się z trzech elementów:

  • Bonusów od depozytu do 1200 PLN
  • Darmowego zakładu wynoszącego 29 PLN
  • Zakładu bez ryzyka do 30 PLN

Wyżej wyszczególnione kwoty mogą trafić na konto gracza po użyciu kodu bonusowego STS – 1259PLN. Jak uzyskać bonus? Podczas procesu rejestracyjnego w polu „kod promocyjny”, które znajduje się pod danymi dotyczącymi: adresu e-mail, hasła oraz numeru telefonu, konieczne jest wpisanie: 1259PLN. Chyba, że korzystacie z linków znajdujących się na naszej stronie, w takim przypadku kod wskakuje na swoje miejsce automatycznie po przejściu do formularza rejestracyjnego.

kod bonusowy sts

WAŻNE! W przypadku ręcznego wpisywania kodu promocyjnego pamiętajcie o konieczności łącznej pisowni wyrażenia. Wielkości liter nie mają znaczenia, jednak dodatkowa spacja może pozbawić Was uzyskania wysokiego bonusu do gry. Jeśli jednak zdecydujecie się na kliknięcie linku Kod bonusowy STS, to na pewno środki trafią na Wasze konta.

Kod bonusowy STS = jeszcze więcej zakładów bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie w Polsce cieszą się coraz większą popularnością. Do tego samo obstawianie staje się jeszcze łatwiejsze dzięki aplikacjom mobilnym, które możemy pobrać zarówno na tablet jaki i smartfona. Samo typowanie stanowi formę rozrywki zarówno dla starszych, jak i młodszych, ale pełnoletnich kibiców sportowych. Obstawiać kupony może każdy – fan danej dyscypliny sportowej, miłośnik wybranego programu telewizyjnego, znawca show-biznesu, ekspert w dziedzinie ekonomii oraz niedzielny kibic typujący wszystkiego po trochu. Właśnie dlatego STS postanowił obdarować nowych graczy specjalnym bonusem powitalnym.

Jaki jest cel bonusu? Oczywiście wygoda i zadowolenie gracza. Bukmacherowi STS zależy na szybkim, komfortowym i oczywiście darmowym pierwszym zakładzie bukmacherskim. Właśnie dlatego przygotował dla swoich graczy specjalny kod bonusowy, dzięki któremu każdy może otrzymać dodatkowe środki na grę. Niezależnie od tego, jaki depozyt będziemy chcieli wpłacić, przysługuje nam 100% bonusu od depozytu, freebet oraz zakład bez ryzyka.

Bonusy bukmacherskie dla Ciebie

Może się wydawać, że zakłady bukmacherskie to tysiące rezultatów do wyboru, a wygrana zazwyczaj jest równa zeru. Nic bardziej mylnego, w typowaniu nie ma nic skomplikowanego, o ile wiesz, co obstawiasz.

Nie ważne, czy jesteś osobą grająca od lat, typujesz sporadycznie, specjalizujesz się w danej dyscyplinie sportowej, a może wolisz zakłady rozrywkowe. Na naszej stronie każdy czytelnik może liczyć na otrzymanie bonusu. A już w najlepszej sytuacji są początkujący gracze, którzy nie mieli jeszcze okazji postawić pierwszego zakładu. Bez obaw, z naszym kodem bonusowym chcemy ułatwić Wam rozeznanie się w świecie zakładów bukmacherskich. Na dobry początek gry czekają na Was trzy bonusy powitalne.

100% bonus od depozytu w STS

Jedna z najwyższych ofert promocyjnych proponowanych przez bukmacherów. Bonus od depozytu to nic innego jak otrzymanie podwojonej kwoty wpłaconego przez nas depozytu. Jeśli zechcemy wpłacić na nasze konto 100 zł to możemy się spodziewać 100 zł premii od STS.

Gracze, którzy zdecydują się na otrzymanie maksymalnej kwoty bonusu, zobowiązani są do wpłaty 1200 zł na swoje konto depozytowe, a w zamian otrzymają możliwość obstawiania zakładów za równowartość 2400 zł.

Darmowy zakład w STS

Jeden z ulubionych bonusów powitalnych dla graczy jest darmowy zakład, czyli freebet. Jego uzyskanie jest związane z użyciem kodu bonusowego STS podczas zakładania konta. Po zakończeniu procesu rejestracyjnego kwota 29 zł zasili saldo, co pozwoli na obstawienie kuponu zupełnie za darmo. Tak więc ewentualna wygrana jest możliwa bez użycia własnych środków pieniężnych. Taki bonus na start jest zdecydowanie miłym powitaniem każdego początkującego gracza.

Zakład bez ryzyka w STS

Bonus w postaci zakładu bez ryzyka jest dość ciekawym rozwiązaniem, w przypadku osób, które nie są do końca pewne swojego typu. Zatem, jak wykorzystać ten bonus? Stawiamy zakład, a jeśli okaże się przegrany, otrzymujemy zwrot 30 zł na konto główne. W STS niepotrzebny jest jakikolwiek obrót odzyskaną stawką zakładu, ponieważ środki nie trafiają na konto bonusowe, a depozytowe. Co upoważnia nas do natychmiastowej wypłaty środków w przypadku przegranego zakładu.

Promocja STS posiada również ekskluzywną opcję postawienia zakładu bez ryzyka o wartości 230 zł! Ponadto można tego dokonać w każdy weekend. Zasady pozostają bez zmian, czyli tak samo, jak w przypadku mniejszego bonusu, środki trafiają na konto depozytowe i nie podlegają żadnemu obrotowi.

kod bonusowy sts

Dowiedz się więcej również o innych zakładach bez ryzyka w ofertach bukmacherskich.

Dlaczego warto sięgać po bonusy bukmacherskie?

W przypadku obstawiania większej ilości zakładów bonusy bukmacherskie umożliwiają nam grę za środki pieniężne podarowane przez bukmachera. Wystarczy podczas procesu rejestracyjnego wykorzystać kod bonusowy STS i założyć konto bukmacherskie za pośrednictwem portalu sportowego Zagranie.com. Dodatkowa kwota zasili nasze konto, dzięki czemu będziemy mogli wygrać jeszcze więcej!

Gotowi? W takim razie klikamy baner i dokonujemy rejestracji już teraz!

Autor zdjęcia: www.shutterstock.com / Tashatuvango

Zaloguj się aby dodawać komentarze