Mistrzostwa Świata w piłce nożnej kobiet za nami a rozgrywki ligowe kobiet ruszają dopiero w sierpniu. Nie może zabraknąć jednak analiz “Kobiecym Okiem”, więc ruszamy z ciekawymi typami na dany dzień w formie luźnych kuponów! Na start dubel od bukmachera ForBET z kursem 2,07!

Zakład bez ryzyka w ForBET – tylko dla czytelników Zagranie + wysoki bonus od depozytu!
Kod promocyjny: 2100PLN

 

Zdarzenie: Polonia Środa Wlkp – Stomil Olsztyn

Typ: Stomil Olsztyn

Kurs: 1,55

Kilka słów na temat tego meczu. Polonia po dużych kłopotach finansowych pozbyła się kilku kluczowych zawodników. Z klubu odeszli między innymi najlepszy strzelec Bartoszak, kapitan Jurga, bramkarz Radliński i pozostałych pięciu podstawowych graczy. O sile tego zespołu stanowić będzie młodzież, na czele jednak z Jakubem Wilkiem, byłym graczem Lecha Poznań, oraz Luisem Henriquezem, wszystkim znany obrońca, więc przedstawiać nie trzeba. W poprzednim sezonie byli najlepsza ekipą 3 ligi i do samego końca prezentowali bardzo dobry poziom. Uznawani byli za jeden z najlepszych zespołów w lidze. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ miło oglądało się Polonistów w grze. Obronili nawet Puchar Polski na szczeblu Wielkopolskim. Można powiedzieć, że tamten sezon należał do nich! Ta runda będzie zgoła inna od tych w poprzednim sezonie. Do gry wejdą młodzi gracze, z pomocą tych bardziej doświadczonych. Młodzi i ambitni piłkarze na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, ale będą musieli się mocno starać, żeby nie stracić sympatii kibiców. Co do Olsztyna, za dużo nie powiem, ponieważ nie zagłębiałam się w ich sytuację klubową, ale obserwując ich przygotowania do sezonu widać, że są w dobrej formie. W ostatnim pojedynku towarzyskim pokonali nawet Wigry Suwałki 4:1. Gwiazda zespołu jest natomiast Mateusz Cetnarski występujący kiedyś w Cracovii Kraków. Stomil gra na poziomie 1 ligi, więc na pierwszy rzut oka widać, że są tutaj faworytem. Podejrzewam, że rezultat będzie podobny do oczekiwań bukmacherów.

 

Co obstawiać?

Zdecydowanie stawiałabym na pierwszoligowca z Cetnarskim w składzie. Mimo, że pojedynek będzie rozgrywany na boisku w Środzie, a Stomil ma długa drogę, to dwa poziomy rozgrywkowe różnicy powinny odegrać duża rolę w grze obu zespołów. Podejrzewam też kilka bramek, nie będzie to mecz raczej underowy.

 

 

Zdarzenie: Shanghai – Hebei

Typ: Shanghai

Kurs: 1,34

Typ czysto na dobicie do kursu, jednak uważam, że to dość bezpieczny mecz z 1 ligi chińskiej. Shanghai z Hulkiem I Oscarem w składzie zajmują trzecie miejsce w tabeli i toczą bezpośrednią walkę z Guangzhou i Beijing o mistrza kraju. Na dodatek gospodarzy nie przywykli do przegrywania u siebie, ostatnia porażka z liderem Guangzhou była 14 czerwca, do tej pory nie przegrali żadnego meczu na własnym boisku. A jak wygląda przeciwnicy na wyjeździe? Nie najlepiej. Ostatnie zwycięstwo miało miejsce UWAGA, dopiero 10 marca. Sporo czasu więc nie zdobyli kompletu punktów na terenie rywala. To stawia ich dzisiaj w jeszcze gorszej sytuacji. Hebei w tabeli ligowej zajmuje 12 miejsce, na dodatek stracili aż 28 bramek, a do bramki rywali udało im się trafić tylko 18 razy. Shanghai to druga najlepsza defensywa w lidze obok Beijing i trzecia pod względem strzelonych bramek. Podejrzewam, że dziś zobaczymy mecz do jednej bramki.

 

Co obstawiać?

Jest kilka wariantów na ten mecz. Długo wybierałam między dzisiejszym typem a handicapem na Shanghai po dużo większym kursie. Jeśli ktoś lubi ryzyko to warto zaryzykować handi – 1 dla Shanghai kurs w granicach 1,75. Jednak wybrałam bezpieczniejsza opcję, gdzie gospodarze wygrają i padnie więcej niż 1 bramka. Choć spodziewam się tutaj minimum 3 bramek.

 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

kupon