Raków Częstochowa obecnie za cel postawił sobie m.in. zdobycie Pucharu Polski. Podopieczni Marka Papszuna celują w kolejne trofeum i obronę tytułu, jednak to wcale nie będzie proste. Najpierw na ich drodze stanie m.in. KKS Kalisz. Warto sprawdzić, co wiemy o transmisji w TV oraz streamie online z tego starcia. Przy okazji zgarnij sobie bonus w eWinner i typuj mecze piłkarskie bez ryzyka!

KKS Kalisz – Raków Częstochowa – gdzie oglądać dzisiaj?

Na papierze wygląda na to, że będziemy mieli tutaj do czynienia z meczem giganta (jak na polskie warunki) z kopciuszkiem. W roli teoretycznie słabszej z tych ekip wystąpią gospodarze. Ci powinni jednak sprawić dość sporo problemów gościom. Trener Papszun jednak potrafi dobrze przygotować swój zespół do meczu, więc tutaj po prostu możemy czekać na dobre widowisko. Warto więc sięgnąć po bonus w eWinner, bowiem razem z nim zwiększyć emocje z kibicowania.

KKS Kalisz – Raków Częstochowa: gdzie oglądać za darmo?

No właśnie, a jak to jest z tym kibicowaniem i oglądaniem? Gdzie będzie transmisja z meczu KKS Kalisz vs. Raków Częstochowa? To starcie prawdopodobnie nie zostanie nigdzie pokazane, co należy mieć na uwadze.

KKS Kalisz – Raków Częstochowa: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Prawdopodobnie nie będzie transmisji na żywo w TV z meczu KKS Kalicz – Raków Częstochowa. Są dwa powody takiej sytuacji. Po pierwsze, nie jest to jeszcze aż tak popularny etap. Po drugie, starcia są transmitowane tylko w Polsat Sport i ten może dowolnie decydować co pokazać, a co nie. Na szczęście już w nadchodzący weekend będzie można oglądać Raków w Ekstraklasie i to za darmo. Jak to zrobić? Rejestrujesz swoje konto, wpisujesz kod ZAGRANIE podczas zakładania konta, logujesz się na nie i odbierasz voucher na 30 dni do Canal+ Online.

ewinner voucher canal sport

KKS Kalisz – Raków Częstochowa: stream na żywo online

Spotkanie KKS Kalisz vs. Raków Częstochowa prawdopodobnie nie będzie streamowane na żywo online. Trudno jednak tutaj kogoś winić, bowiem to niszowe rozgrywki. Pamiętaj jednak, że możesz odebrać bonus w eWinner i razem z nim zwiększyć emocje z oglądania innych starć, a tych tego dnia nie będzie brakować!

KKS Kalisz – Raków Częstochowa: zapowiedź meczu

Mecz KKS Kalisz – Raków Częstochowa zapowiada się na interesujący dla fanów. Jak już wiesz, gdzie go obejrzeć, to sprawdź również, jakie są kursy bukmacherskie, które wystawili polscy operatorzy zakładów!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 czerwca 2022 08:45.

Zdjęcie: Tomasz Kudala / PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz KKS Kalisz vs. Raków Częstochowa?

Spotkanie tych ekip prawdopodobnie w ogóle nie będzie transmitowane!

Kto jest faworytem w tym meczu?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają zawodnicy z Częstochowy!

Zaloguj się aby dodawać komentarze