Kolejny dzień w KHL przed nami. Przynosi on nam aż siedem spotkań rozgrywanych na hokejowych taflach. Z pewnością ujrzymy wiele emocji, a ja bliżej przyjrzałem się meczom, które rozpoczną się najwcześniej. Zameldujemy się w Chabarowsku oraz w Nur-Sultan z nadzieją na trafiony kupon. Liczymy na Amur oraz Avangard, zapraszam do lektury!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Amur Chabarowsk vs Metallurg Magnitogorsk (19.11. godz. 10:00)

Nie zawsze jest szansa zagrania dwóch równorzędnych spotkań w krótkim okresie. Przekonał się o tym ostatnio Amur, który po wygranej nad Avangardem w drugiej odsłonie musiał uznać wyższość przeciwnika. Trzeba jednak przyznać, że rywal był już bardziej zaaklimatyzowany w Chabarowsku i zaprezentował się zdecydowanie lepiej niż kilka dni temu. Nie ma jednak co się załamywać, bo dwa zdobyte punkty z takim klubem to zawsze jest pozytywny wynik, który może pchnąć dalej. Dzisiaj przed gospodarzami ostatnie starcie rozgrywane na własnej tafli przed serią wyjazdową. Czy popularne Tygrysy podbudują swoje morale przed kolejnymi wyzwaniami?

Lisy cały czas nie przekonują mnie swoją grą. Okej, udało się w końcu sięgnąć po zwycięstwo z Barysem, ale pomimo przewagi na lodzie nie potrafili przekuć to na sukces. Strzelanie rozpoczęła drużyna z Kazachstanu, która prowadziła 1:0 i po raz kolejny Nikolai Prokhorkin na początku trzeciej tercji dał znak Magnitce do walki. Podobnie było w Nowosybirsku i trzeba przyznać, że te trafienia sporo dały Metallurgowi. Goście wyruszają na daleki wschód z nadzieją, że uda im się sięgnąć po kolejny komplet oczek, które pozwoliłoby im umocnić się na piątej pozycji w swojej konferencji. Oczekiwany jest spory ścisk w tabeli na koniec tej kampanii i warto łapać pojedyncze punkty już teraz. Jak zaprezentują się przyjezdni w Chabarowsku?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Amura Chabarowsk zakończyło się porażką 2:3 z Avangardem Omsk
 • Amur Chabarowsk znajduje się na 10. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 22 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 6 zwycięstw i 8 porażek
 • Ostatnie spotkanie Metallurga Magnitogorsk zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Barysem Nur-Sultan
 • Metallurg Magnitogorsk znajduje się na 5. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 34 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 9 zwycięstw i 4 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Metallurga Magnitogorsk 3:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Amura Chabarowsk, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Po raz kolejny warto skorzystać z faktu, że goście będą mieli bardzo mało czasu na odpoczynek. Spotkanie w Nur-Sultan zakończyło się dosyć późno, a trzeba było jeszcze przemieścić się do Chabarowska, gdzie czeka miejscowy Amur. W mojej opinii gospodarzy stać tutaj na dwa trafienia. Sporo dobrego dzieje się w ofensywie Tygrysów, a Magnitka nie jest ostatnio żadnym monolitem w defensywie. Jestem zdania, że stać ich nawet na wygraną, ale ja pobieram ich dwa trafienia z nadzieją na skuteczne strzały oddawane na bramkę Jussi Olkinuory.

Zdarzenie: Amur Chabarowsk vs Metallurg Magnitogorsk

Typ: Amur Chabarowsk powyżej 1.5 gola

Kurs: 1.50

hokej

Barys Nur-Sultan vs Avangard Omsk (19.11. godz. 14:30)

Barys, Barys co z Ciebie wyrośnie? Szkoda mi tego klubu, który w poprzednich rozgrywkach przynosił nam wiele dobrego, ale fakty są takie, że jest to zespół w rozsypce. Próżno tutaj szukać pomysłu na grę, taktyki na danego rywala. Strasznie jest to chaotyczne i polecam obejrzenie meczu, w którym występują gospodarze, aby samemu przekonać się o słabości kazachskiej drużyny. Trzeba się jednak kolokwialnie mówiąc ogarnąć, ponieważ za chwilę można obudzić się poza strefą play-off. Byłaby to spora porażka Barysa, ale na to też zasługują. Czy mecz z Jastrzębiami będzie swego rodzaju przełamaniem na dalszą część tej kampanii?

Avangard wykonał swoje zadanie i po przegranej z Amurem w pierwszym spotkaniu sięgnął po wygranej w drugim starciu. Bob Hartley bardzo dobrze przygotował swoją ekipę do rewanżu i było widać dominację oraz motywację u jego zawodników. Przyjezdni są oczywiście jednym z kilku faworytów do sięgnięcia po Puchar Gagarina i zmierza to w bardzo dobrym kierunku. Na wschodzie pojawił się jednak kolejny wymagający rywal, jakim jest Traktor Czelabińsk, ale jeszcze wiele może się zmienić. Warto skupić się na swoim i sięgnięcie po dwa punkty w Kazachstanie byłoby bardzo dobrą wiadomością. Goście za chwilę świętować będą rocznicę powstania klubu i ewentualna wygrana dzisiaj dobrze nastawiłaby podopiecznych kanadyjskiego szkoleniowca do poniedziałkowych obchodów.

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Barysa Nur-Sultan zakończyło się porażką 1:2 z Metallurgiem Magnitogorsk
 • Barys Nur-Sultan znajduje się na 8. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 25 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 4 zwycięstwa i 7 porażek
 • Ostatnie spotkanie Avangardu Omsk zakończyło się zwycięstwem 3:2 z Amurem Chabarowsk
 • Avangard Omsk znajduje się na 2. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 36 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 5 zwycięstw i 9 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Barysa Nur-Sultan 4:3
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Barysa Nur-Sultan, zakończyły się 2 wygranymi gospodarzy i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Oglądając ostatnie poczynania obu ekip, stawiam na wygraną gości. Avangard kończy swoją serię meczów wyjazdowych w Kazachstanie i będzie chciało pójść za ciosem. Podobała mi się gra Jastrzębi w drugim starciu w Chabarowsku i mam nadzieję, że podobnie zaprezentują się w Nur-Sultan. Kluczowe będzie wykorzystywanie PP, które kilka na ich koncie zapewne się pojawi. Trochę odpoczynku jednak było, ponieważ zegarki ze wschodu na zachód przestawiamy do tyłu i tym samym okres rehabilitacji się wydłuża. O Barysie nie można nic dobrego powiedzieć, jest to całkiem inna ekipa niż w poprzednim sezonie i gubią się na tafli. Uważam, że pewność siebie Avangardu tutaj zwycięży i stawiam na końcową wygraną.

Zdarzenie: Barys Nur-Sultan vs Avangard Omsk

Typ: 2 (razem z dogrywką i rzutami karnymi)

Kurs: 1.68

Zagranie bez ryzyka:

 • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
 • Dla nowych graczy
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
 • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
 • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
 • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
 • Jednokrotny obrót bonusem.

KHL Fortuna na 19.11.

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Zaloguj się aby dodawać komentarze