Katar – Senegal: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.11.2022

Piłkarze Holandii

Gdzie oglądać mecz Katar – Senegal? W piątek, 25 listopada 2022 o godzinie 14:00 dojdzie do starcia pomiędzy Katarem a Senegalem, rozgrywanego w ramach 2. kolejki piłkarskich mistrzostw świata. Jeśli masz ochotę obejrzeć to spotkanie, w tym tekście dowiesz się, gdzie dostępna jest transmisja TV oraz stream na żywo.

banner mały totalbet katar senegal

Pojedynek 2. kolejki fazy grupowej Mundialu pomiędzy Katarem a Senegalem jest bardzo ciekawie zapowiadającym się wydarzeniem. Z tej okazji bukmacher TOTALbet przygotował specjalną promocję, w myśl której możesz obstawić typ na wygraną Senegalu z kursem 100,00! Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego operatora, załóż je z naszym kodem i zagraj o dodatkowe 100 PLN! Oto szczegóły oferty:

  1. Załóż konto w TOTALbet z naszym kodem ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt w kwocie minimum 50 PLN
  3. Skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 200 PLN
  4. Następnie obstaw za 1 PLN typ na wygraną Senegalu z Katarem (rynek 1X2, oferta prematch)
  5. Jeżeli trafisz, otrzymasz 100 PLN na saldo główne, w praktyce zagrasz więc ten typ po kursie 100,00!
banner totalbet katar senegal

Katar – Senegal, transmisja na żywo w TV

Starcie Kataru z Senegalem odbędzie się 25 listopada o godzinie 14:00, a miejscem jego rozgrywania będzie Al Thumama Stadium w Dosze. Będzie to mecz dwóch drużyn, które przegrały swoje pierwsze mecze na tym turnieju, więc teraz podejdą do meczu „o życie”, a ewentualna porażka niemal na pewno będzie oznaczała pożegnanie z Mundialem. Chcesz obejrzeć to starcie w TV? Jego transmisja dostępna będzie w TVP 1 oraz TVP Sport. Poznaj też propozycje typów na Katar – Senegal.

Katar – Senegal: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie możesz oglądać tego meczu w telewizji, możesz skorzystać ze streamu online, który znajdziesz na stronie internetowej TVP Sport. Aby móc oglądać mecz Katar – Senegal w formie streamu online, potrzebujesz wyłącznie urządzenia z dostępem do sieci. Pamiętaj też o specjalnej promocji w TOTALbet, gdzie możesz zagrać zwycięstwo Senegalu z Katarem po kursie 100,00! Sprawdzaj też regularnie publikowane na naszym portalu typy MŚ 2022.

Gdzie oglądać Katar – Senegal?

Mecz Katar – Senegal obejrzysz w TVP! Jeśli szukasz informacji o tym, gdzie oglądać Mistrzostwa Świata, znajdziesz je, klikając widoczny link. Pojedynek ten będzie warty obejrzenia, a także może stanowić dobrą okazję do zyskania pieniędzy. Taką możliwość daje Ci TOTALbet, który oferuje aż 100 PLN w gotówce za trafiony typ na wygraną Senegalu! Nie zwlekaj więc, załóż konto z naszym kodem i skorzystaj z promocji. Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. ANP/SIPA USA/PressFocus

FAQ

🎯 Gdzie znajdę transmisję meczu Katar - Senegal?

Mecz Kataru z Senegalem obejrzysz w TVP.

🎯 Kiedy odbędzie się mecz Katar - Senegal?

Pojedynek Kataru z Senegalem odbędzie się 25 listopada o godzinie 14:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze