Typy i kursy na walkę Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz znajdziesz w tym artykule. Karwat stoczy swoją kolejną walkę we freak fightach i tym razem będzie to pierwszy pojedynek na High League 4. Czy Słodkiewicz zaskoczy i nawiąże jakąkolwiek walkę z Karwatem? Na pewno nie będzie to proste zadanie.

szpilka-załęcki-high-league-4-bez-ryzyka

Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz, typy na walkę

Typy na walkę Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz znajdziesz właśnie w poniższym tekście, gdzie dokładnie tłumaczymy nasze wybory na High League. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Karwat, co akurat nas nie dziwi. Ten pod każdym kątem wypada lepiej niż jego rywal, ale to wcale nie oznacza, że na pewno Radosław jest bez szans. Różnica w kursach na Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz nie jest aż tak duża, więc kibice spodziewają się dobrego widowiska!

Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz, zapowiedź walki

Szukasz typów na Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz? Jeżeli tak, to dobrze się składa, gdyż właśnie to poruszymy niżej. Zanim jednak do tego przejdziemy, to najpierw poświęcimy kilka zdań zapowiedzi tego starcia. Karwat wraca do oktagonu we freak fightach i zmierzy się z debiutantem, który nie powinien stanowić dużego wyzwania. W zasadzie to trudno znaleźć jakiekolwiek argumenty za rywalem Konrada. Praktycznie każdy z nich przemawia za Karwatem, chociaż na szczegółowe dane dotyczące warunków fizycznych jeszcze musimy poczekać.

Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce
Fortuna
1.42
Karwat
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.46
Słodkiewicz
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy (KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja)

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Fortuna
4.50
Tak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.14
Nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz, kto wygra walkę?

Przy typach na walkę Karwat – Słodkiewicz zastanawiasz się, kto wygra ten pojedynek? Jeżeli tak jest, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – właśnie teraz przejdziemy prosto do tej kwestii. Niewątpliwie naszym faworytem jest tutaj Karwat, który wygląda na o wiele bardziej żwawego oraz lepiej przygotowanego niż jego rywal. Naturalnie to przełoży się prawdopodobnie na to, co zobaczymy w oktagonie w przypadku tej rywalizacji. Stawiamy tutaj po prostu na wygraną Karwata, co jak widzimy wyżej przy kursach, jest dobrą opcją.

Typy na Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz

Jeżeli chodzi o najciekawsze typy na walkę Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz, to warto sięgnąć po zakład na over rund. Fortuna daje kurs 1.61 na to, że będzie powyżej 1.5 rundy. Tutaj liczy się liczba ROZPOCZĘTYCH rund, więc wystarczy, że zawodnicy w oktagonie wytrzymają co najmniej trzy minuty, a już zakład będzie na plus. Mnożnik daje nam spore value i warto z tego skorzystać. Zobacz przy okazji, jakie są pozostałe propozycje na High League 4 –> https://zagranie.com/high-league-4-typy-kursy/

Fortuna
1.61
+1.5 rundy

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze