Gdzie oglądać walkę Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym artykule. Na High League 4 będziemy świadkami łącznie dziewięciu walk. Pierwszą z nich będzie starcie Karwata ze Słodkiewiczem. Czy Konrad udowodni, że jest wyraźnie lepszy od swojego rywala?

szpilka-załęcki-high-league-4-bez-ryzyka

Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz gdzie oglądać?

Na High League 4 pierwszą z walk będzie starcie Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz, czyli kolejny pojedynek, gdzie Karwat dostanie możliwość wykazania się i udowodnienia, że faktycznie jest lepszy od swojego rywala. Czy Konrad pokaże, że zasługuje na kolejną walkę w tej federacji? O tym przekonamy się już wieczorem!

Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz, godzina walki

Starcie Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz rozpocznie się około godziny 20:00 w sobotę, 17.09.2022. Będzie to pierwszy pojedynek tego wieczoru, więc nie przewidujemy opóźnień. Organizatorzy muszą mieć na uwadze to, że później czeka nas jeszcze osiem walk, a to oznacza, że czeka nas długi wieczór.

Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać walkę Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz w TV? Jeżeli chcesz oglądać to starcie na dużym ekranie, to jedynym, w pełni legalnym rozwiązaniem jest przerzucenie obrazu z telefonu lub laptopa na TV. Nie ma innej, legalnej opcji, o czym trzeba pamiętać. High League nie podpisało jeszcze umowy z żadną stacją telewizyjną.

Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Jak oglądać za darmo stream online z walki Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz? Aby móc obejrzeć rywalizację pomiędzy nimi musisz wykupić dostęp do systemu PPV, który jest płatny i kosztuje kilkadziesiąt PLN. Lepiej to zrobić odpowiednio wcześniej, żeby przed samą walką się nie martwić! Przy okazji możesz sprawdzić, jakie są ciekawe bonusy na High League 4 i grając z nimi zwiększ emocje z oglądania!

Stream z walki Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz

Jak więc widzimy stream walki z meczu Konrad Karwat – Radosław Słodkiewicz będzie dostępny jedynie w systemie PPV. Nie ma innych, legalnych opcji, żeby obejrzeć rywalizację tych zawodników, o czym trzeba pamiętać.

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze