Przed nami ostatni dzień fazy grupowej tegorocznych Mistrzostw Świata Kobiet rozgrywanych w Danii. Wiele rozstrzygnięć już znamy, a niektóre z nich rozstrzygną się dzisiaj. Przede wszystkim dowiemy się, która kadra opuści elitę i spadnie do niższej dywizji. Dodatkowo czeka nas hit pomiędzy Kanadą a USA. Wczoraj udało się trafić kupon z hokeja na lodzie, liczę, że teraz będzie podobnie, zapraszam do lektury!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Dania Kobiety – Niemcy Kobiety: typy i kursy bukmacherskie (30.08.2022)

Gospodynie tegorocznych Mistrzostw Świata były stawiane, jako główne kandydatki do spadku z Elity. Jest to cały czas możliwe, ponieważ przegrana dzisiaj w regulaminowym czasie z Niemkami zrealizuje ten negatywny scenariusz. Trzeba jednak przyznać, że Dunki prezentują się całkiem nieźle, jak na swoje umiejętności i być może własne ściany pomagają znieść presję, która im towarzyszy. Kilka dni temu udało się sięgnąć po ważną wygraną i pomimo tego, że Węgierki dominowały na tafli, to nie potrafiły przekuć to w sukces. Jeden z kontrataków został zamieniony przez Julie Ostergaard na gola i tym samym zwycięstwo stało się faktem. Świetną skutecznością obron wykazała się bramkarka Lisa Jensen, która zachowała SO przy 45 strzałach rywalek! Czy tym razem również czyste konto pojawi się przy jej nazwisku?

Niemki konkretnie zawodzą. Trzy porażki z rzędu bolą i szczególnie przegrana na start Mistrzostw Świata z Węgierkami niejako ustawiła już los naszych zachodnich sąsiadek. Ze Szwedkami pojawiła się jeszcze walka do samego końca, ale z Czeszkami nie było szans urwania, chociażby jednego punktu. Przed Niemkami najważniejsze starcie w turnieju i aby pozostać w elicie, należy wygrać za trzy oczka, a więc w regulaminowym czasie gry. Każdy inny rezultat spowoduje spadek do niższej dywizji. PP miało być mocną stroną formalnych gości i to też funkcjonowało przy okazji starcia z Trzema Koronami, a kilka szans w ten wtorek w grze z przewagą jednej zawodniczki z pewnością będzie. Tutaj prym wiedzie obrończyni Tanja Eisenschmid, która na swoim koncie ma cztery oczka w punktacji kanadyjskiej. Czy stać Niemki na wygraną?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Danii zakończyło się zwycięstwem 1:0 z reprezentacją Węgier
 • Dania znajduje się na 4. miejscu w grupie B z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans meczów na tegorocznych Mistrzostwach Świata to 1 zwycięstwo i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Niemiec zakończyło się porażką 0:6 z reprezentacją Czech
 • Niemcy znajdują się na 5. miejscu w grupie B z dorobkiem 1 punktu
 • Ich bilans meczów na tegorocznych Mistrzostwach Świata wynosi 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi reprezentacjami zakończyło się zwycięstwem Niemiec 3:2
 • Cztery spotkania, które rozgrywane były pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 4 zwycięstwami Niemiec

Co obstawiać?

Nie spodziewam się tutaj szachów, ponieważ Niemki potrzebują zwycięstwa w regulaminowym czasie gry, aby pozostać w elicie. Celuje tutaj w gole, a konkretnie over 3.5 trafień. Linia jest niska, ponieważ obie nacje nie najlepiej spisują się w ofensywie, chociaż nie do końca możemy o tym powiedzieć o naszych zachodnich sąsiadkach, które popisały się pięcioma bramkami na tegorocznych Mistrzostw Świata. Liczę przede wszystkim na skuteczność w PP, ponieważ Dunki popełniają wiele kar mniejszych łącznie 23, co otwiera szanse na gole dla rywalek. Niemki na pięć swoich trafień czterokrotnie punktowały w PP i mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie. Jak pokazują cztery bezpośrednie rywalizacje tych reprezentacji, to za każdym razem nasz over był pokryty. Bonusy w ETOTO na Ciebie czekają!

etoto
1.50
Powyżej 3.5 goli

Baner hokej

Kanada Kobiety – USA Kobiety: typy i kursy bukmacherskie (30.08.2022)

Przenosimy się już do hitu tej serii gier pomiędzy Kanadą a USA. Obie drużyny wzorowo spisują się na tegorocznych Mistrzostw Świata Kobiet w hokeju na lodzie i nic w tym dziwnego, bo są to dominujące nacje w tej dyscyplinie sportu. Czasami zdarzają się mniejsze, bądź większe wpadki, ale generalnie to te dwa zespoły rozdzielają między sobą złote medale na większych turniejach. W ostatnim czasie Kanadyjki mają patent na Amerykanki, pokonując je w pięciu meczach z rzędu. Lepsze wrażenie na tym turnieju sprawia jednak USA, które gra płynniej i szybciej, ale prawdziwa weryfikacja nadchodzi właśnie dzisiaj. Każdy spodziewa się tego, że obie reprezentacje spotkają się ponownie, tym razem w finale.

Formalne gospodynie mają jednak swoje problemy w defensywie. Na ten moment Kanadyjki straciły dwa gole, przy niewielu strzałach celnych rywalek. U Amerykanek wygląda to lepiej i bramkarka musiała tylko raz wyciągać krążek ze swojej siatki. Jeżeli zerkniemy sobie na liderki poszczególnych nacji, to w pierwszej dziesiątce punktacji kanadyjskiej oglądamy pięć zawodniczek USA i trzy Kanady, co też obrazuje nam rozkład sił w ofensywnie poszczególnych zespołów. Kto tym razem będzie górą w hicie?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie reprezentacji Kanady zakończyło się zwycięstwem 9:0 z reprezentacją Japonii
 • Kanada znajduje się na 2. miejscu w grupie A z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów na tegorocznych Mistrzostwach Świata to 3 zwycięstwa
 • Ostatnie spotkanie reprezentacji USA zakończyło się zwycięstwem 9:0 z reprezentacją Szwajcarii
 • USA znajduje się na 1. miejscu w grupie A z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów na tegorocznych Mistrzostwach Świata wynosi 3 zwycięstwa
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi reprezentacjami zakończyło się zwycięstwem Kanady 3:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi reprezentacjami, zakończyły się 5 zwycięstwami Kanady

Co obstawiać?

Potencjał w ataku obu reprezentacji jest ogromny i nie pozostało mi nic innego zaproponować jak gole. Uważam, że to Amerykanki prezentują się lepiej na turnieju, ale Kanadyjki wiedzą, w którym momencie zagrać swój hokej na najwyższym poziomie. Warto włączyć sobie to starcie, ponieważ sporo jakości pojawi się na tafli w Danii. Nie jest to jeszcze rywalizacja o medale, dlatego możemy spodziewać się trafień po obu stronach barykady. Jeżeli sprawdzimy sobie mecze bezpośrednie to nasz over 4.5 bramek wraz z dogrywką i rzutami karnymi był sześciu ostatnich bezpośrednich spotkaniach. Wystarczy nam wynik 2:2 i nasz typ będzie trafiony. Mocno liczę na atak USA i Kanady. Skorzystaj z kodu bonusowego w ETOTO!

etoto
1.40
Powyżej 4.5 goli razem z dogrywką i rzutami karnymi

Kupon ETOTO 30.08. MŚ

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze