Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk – Anna Andrzejewska: typy, kursy i zapowiedź, 20.11.2021

kibice na fame mma 11

Podczas FAME MMA 12 będziemy świadkami m.in. walki kobiet. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk zmierzy się tym razem z Anną Andrzejewską. Tutaj faworytka jest jedna i mowa o Kamiszce. To zawodniczka, która dotychczas wypadła podczas FAME MMA lepiej niż Andrzejewska. Ta ma na koncie jedną walkę, gdzie przegrała z Andrzejewską. Zobacz zapowiedź tego starcia i sprawdź, jakie są typy i kursy bukmacherskie!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk – Anna “IFPP PRO” Andrzejewska, zapowiedź walki

FAME MMA 12 zapowiada się na bardzo ciekawą galę, bo w karcie walk są znane nazwiska. Wiemy już, że włodarze federacji regularnie starają się o to, aby podczas gal była co najmniej jedna, a najczęściej dwie walki. Dzięki temu same gale są bardziej widowiskowe. Tym razem przyjdzie nam zobaczyć Kamilę “Kamiszkę” Wybrańczyk i Annnę Andrzejewską. Tutaj faworytką jest pierwsza z nich, co niespecjalnie nas dziwi. Dotychczas na FAME wypadała po prostu znacznie lepiej. Sprawdź, jakie są najciekawsze typy i kursy na Kamiszka – Andrzejewska. Nie zapomnij, żeby zobaczyć, gdzie oglądać i jak kupić PPV –> https://zagranie.com/fame-mma-12-ppv-gdzie-ogladac/

Kamiszka – Anna Andrzejewska: typy na walkę

Typy na walkę Kamili “Kamiszki” Wybrańczyk z Anną Andrzejewską nie są wcale takie trudne do wybrania. Tutaj jedna z nich jest mocną faworytką, a druga będzie musiała się sporo nagimnastykować w oktagonie, żeby cokolwiek zdziałać. Wybrańczyk dotychczas stoczyła dwie walki w FAME MMA – jedną wygrała, a drugą przegrała. Gorsza była od Linkimaster, co akurat niespecjalnie dziwi. Całkiem prawdopodobne jednak jest to, że walka zakończy się przed czasem, bo dysproporcja w umiejętnościach jest duża.

-2.5 rundy w walce
Kurs: 1.90
Zagraj!

Kamila Wybrańczyk – Anna Andrzejewska kursy bukmacherskie

Jeżeli chodzi o kursy na walkę Kamiszki z Andrzejewską, to Betclic przygotował ciekawą ofertę. Oprócz rynku związanego z tym, kto wygra, można obstawić również liczbę rund, wygraną na punkty lub czy ktoś zwycięży poprzez decyzję. Możliwości jest sporo, jednak głównym rynkiem niewątpliwie jest 1/2. Kursy wskazują na Wybrańczyk i właśnie taki typ proponujemy jako dodatek do AKO.

baner betclic kamiszka wybrańczyk

Kursy na rezultat końcowy (KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja)

Całkiem możliwe jest to, że Kamiszka zakończy tę walkę nawet w pierwszej rundzie. Wiemy po prostu, że ją na to stać, a Andrzejewska podczas pierwszej walki w oktagonie nie pokazała nic specjalnego. Nie dziwi nas więc, że wiele osób to właśnie jej rywalkę uważa za bardzo mocną faworytkę.

Kamiszka wygra przez KO, TKO, DQ lub poddanie
Kurs: 2.30
Zagraj!

Kamila Wybrańczyk – Anna Andrzejewska, kto wygra walkę?

Typy na Kamiszka – Andrzejewska w kontekście rynku związanego z tym, kto wygra walkę, będą właśnie w stronę Wybrańczyk. Ma większe obycie z publiką FAME MMA i presją, jaka ta nakłada, a do tego dotychczas prezentowała się dość dobrze, czego o Andrzejewskiej nie można powiedzieć.

Typy na Kamiszka– Anna Andrzejewska

Na walkę Kamiszka – Andrzejewska typ to nie tylko under rund, ale również właśnie wygrana pierwszej z tych Pań przez KO, TKO, DQ lub poddanie. Kamila Wybrańczyk zebrała o wiele więcej argumentów, a kurs, jaki dał Betclic jest bardzo wysoki. Można to grać jako singiel i liczyć np. na podwojenie, a przecież dzięki naszej współpracy z Betclic dostaniesz jeszcze zakład bez ryzyka do 550 PLN!

kupon na walkę kamiszki z andrzejewską

Zdjęcie: Mateusz Porzucek / PressFocus

FAQ

Gdzie obstawić walkę Kamiszka - Andrzejewska?

Starcie tych zawodniczek będziesz mógł obstawić w Betclicu!

Która z zawodniczek jest faworytką?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na wygraną ma Kamiszka!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze