Podczas FAME MMA 12 będziemy świadkami m.in. walki kobiet. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk zmierzy się tym razem z Anną Andrzejewską. Tutaj faworytka jest jedna i mowa o Kamiszce. To zawodniczka, która dotychczas wypadła podczas FAME MMA lepiej niż Andrzejewska. Ta ma na koncie jedną walkę, gdzie przegrała z Andrzejewską. Zobacz zapowiedź tego starcia i sprawdź, jakie są typy i kursy bukmacherskie!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk – Anna “IFPP PRO” Andrzejewska, zapowiedź walki

FAME MMA 12 zapowiada się na bardzo ciekawą galę, bo w karcie walk są znane nazwiska. Wiemy już, że włodarze federacji regularnie starają się o to, aby podczas gal była co najmniej jedna, a najczęściej dwie walki. Dzięki temu same gale są bardziej widowiskowe. Tym razem przyjdzie nam zobaczyć Kamilę “Kamiszkę” Wybrańczyk i Annnę Andrzejewską. Tutaj faworytką jest pierwsza z nich, co niespecjalnie nas dziwi. Dotychczas na FAME wypadała po prostu znacznie lepiej. Sprawdź, jakie są najciekawsze typy i kursy na Kamiszka – Andrzejewska. Nie zapomnij, żeby zobaczyć, gdzie oglądać i jak kupić PPV –> https://zagranie.com/fame-mma-12-ppv-gdzie-ogladac/

Kamiszka – Anna Andrzejewska: typy na walkę

Typy na walkę Kamili “Kamiszki” Wybrańczyk z Anną Andrzejewską nie są wcale takie trudne do wybrania. Tutaj jedna z nich jest mocną faworytką, a druga będzie musiała się sporo nagimnastykować w oktagonie, żeby cokolwiek zdziałać. Wybrańczyk dotychczas stoczyła dwie walki w FAME MMA – jedną wygrała, a drugą przegrała. Gorsza była od Linkimaster, co akurat niespecjalnie dziwi. Całkiem prawdopodobne jednak jest to, że walka zakończy się przed czasem, bo dysproporcja w umiejętnościach jest duża.

Betclic
1.90
-2.5 rundy w walce

Kamila Wybrańczyk – Anna Andrzejewska kursy bukmacherskie

Jeżeli chodzi o kursy na walkę Kamiszki z Andrzejewską, to Betclic przygotował ciekawą ofertę. Oprócz rynku związanego z tym, kto wygra, można obstawić również liczbę rund, wygraną na punkty lub czy ktoś zwycięży poprzez decyzję. Możliwości jest sporo, jednak głównym rynkiem niewątpliwie jest 1/2. Kursy wskazują na Wybrańczyk i właśnie taki typ proponujemy jako dodatek do AKO.

baner betclic kamiszka wybrańczyk

Kursy na rezultat końcowy (KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja)

Całkiem możliwe jest to, że Kamiszka zakończy tę walkę nawet w pierwszej rundzie. Wiemy po prostu, że ją na to stać, a Andrzejewska podczas pierwszej walki w oktagonie nie pokazała nic specjalnego. Nie dziwi nas więc, że wiele osób to właśnie jej rywalkę uważa za bardzo mocną faworytkę.

Betclic
2.30
Kamiszka wygra przez KO, TKO, DQ lub poddanie

Kamila Wybrańczyk – Anna Andrzejewska, kto wygra walkę?

Typy na Kamiszka – Andrzejewska w kontekście rynku związanego z tym, kto wygra walkę, będą właśnie w stronę Wybrańczyk. Ma większe obycie z publiką FAME MMA i presją, jaka ta nakłada, a do tego dotychczas prezentowała się dość dobrze, czego o Andrzejewskiej nie można powiedzieć.

Typy na Kamiszka– Anna Andrzejewska

Na walkę Kamiszka – Andrzejewska typ to nie tylko under rund, ale również właśnie wygrana pierwszej z tych Pań przez KO, TKO, DQ lub poddanie. Kamila Wybrańczyk zebrała o wiele więcej argumentów, a kurs, jaki dał Betclic jest bardzo wysoki. Można to grać jako singiel i liczyć np. na podwojenie, a przecież dzięki naszej współpracy z Betclic dostaniesz jeszcze zakład bez ryzyka do 550 PLN!

kupon na walkę kamiszki z andrzejewską

Zdjęcie: Mateusz Porzucek / PressFocus

FAQ

Gdzie obstawić walkę Kamiszka - Andrzejewska?

Starcie tych zawodniczek będziesz mógł obstawić w Betclicu!

Która z zawodniczek jest faworytką?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na wygraną ma Kamiszka!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze