Pierwszy mecz Manchesteru United z Wolverhampton był typowym meczem na 0:0, w który działo się bardzo mało. Dzisiaj zobaczymy podobne spotkanie, czy może zobaczymy coś zupełnie innego? Na moim kuponie znalazł się również hit ligi francuskiej. Przed trzema dniami w starciu PSG z Monaco padł remis 3:3. Co dzisiaj zaprezentują nam Kamil Glik i Neymar? Zapraszam do zapoznania się z moimi analizami obu spotkań oraz do skorzystania z kodu promocyjnego do ForBET!

ForBET kod promocyjny to szansa na zgarnięcie bardzo atrakcyjnych bonusów. Tylko z naszym kodem: 2120PLN, możesz liczyć na bonus od wpłaty w wysokości 2050 PLN, zakład bez ryzka do 50 złotych oraz freebet za pozytywną weryfikację w Typomanii! Sprawdź już teraz i odbierz dodatkowe środki na grę!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2120PLN, aby otrzymać:

2050 PLN od depozytu + 50 PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Manchester United vs Wolverhampton

Obie drużyny w ostatnim czasie grają niezwykle nierówno. Dobre występy przeplatają z tymi fatalnymi i w łatwy sposób gubią w lidze ważne punkty. Wiem, że dzisiejszy mecz rozegrany zostanie w ramach Pucharu Anglii, ale mimo wszystko trzeba tę nierówność gry wziąć pod uwagę.

Doskonale pamiętam nie tak dawne zwycięstwo Wilków nad Manchester City. Wszyscy myśleli, że po tym meczu Wolves zacznie grać jeszcze lepiej, a tu nagle seria 4 meczów bez zwycięstwa. Z kolei 7 ostatnich spotkań United to 3 zwycięstwa, tyle samo porażek i remis. Te wyniki powodują, że typowanie w tym meczu zwycięzcy może być bardzo trudne.

Widzę jednak kilka cech podobnych. Obie ekipy dysponują naprawdę silnymi ofensywami. Z jednej strony Rashford, Martial i Greenwood, a z drugiej Jimenez i Traore. Z kolei obrony obu zespołów nadal wymagają wielu napraw. Te dwa aspekty powodują, że pomimo ostatniego bezbramkowego remisu tych zespołów, dzisiaj spodziewam się bramek. Stawką spotkania jest awans do kolejnej rundy, a żeby awansować trzeba atakować i strzelać bramki. Obyśmy dzisiaj zobaczyli ciekawe, bramkowe spotkanie.

Statystyki:

 • Wolves nie wygrało od 4 spotkań.
 • W każdym z tych meczów padał under 3.5.
 • 5 ostatnich bezpośrednich spotkań to 3 remisy i 2 wygrane Wilków.
 • W żadnym z tych meczów nie padły więcej niż 3 gole.
 • 3 ostatnie mecze United to remis, porażka i zwycięstwo.
 • Wilki strzelały minimum 1 bramkę w 14 z 15 ostatnich wyjazdów.
 • 4 z 5 ostatnich pojedynków tych drużyn to BTTS-y.

Co obstawiać?

Ostatnio w bezpośrednim meczu tych zespołów nie zobaczyliśmy bramek. Tym razem powinno być inaczej. Wiem, że presja związana z odpadnięciem może lekko stopować oba zespoły, ale moim zdaniem czegoś takiego nie zobaczymy. Wilki mają bardzo groźny atak i strzelają dużo bramek na wyjazdach. Wcale nie gorszą ofensywą może pochwalić się Manchester United. To powoduje, że spodziewam się w tym meczu bramek i to po obu stronach. Kurs na BTTS jest bardzo wysoki, a w ostatnich meczach obu drużyn taki rezultat pada bardzo często. Oby tym razem było tak samo.

Nasz typ: BTTS

Kurs: 1.88

Monaco vs PSG

Czas na kolejną odsłonę małej bitwy o Francję. Przed 3 dniami padł zaskakujący remis, a drużyna Kamila Glika zatrzymała rozpędzonego Mistrza Francji z Paryża. Czy dzisiaj będzie tak samo?

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że PSG sięgnie po kolejne Mistrzostwo Francji. Drużyna, w której w ostatnim czasie świetnie spisuje się Neymar, gra niezwykle pewnie i spokojnie zgarnia kolejne ważne punkty. Prawdziwym wyzwaniem tej ekipy będzie Liga Mistrzów, ale to już historia na zupełnie inne opowiadanie. Dzisiaj PSG powinno wyjść podwójnie zmotywowane, ponieważ będzie chciało udowodnić, że ostatni remis to tylko wypadek przy pracy.

Z kolei Monaco stanie przed szansą potwierdzenia tego, że jest już zupełnie inną drużyną niż na początku sezonu. W przypadku tej drużyny na pochwałę zasługuję ofensywa. Aż 34 strzelone bramki to bardzo dobry wynik. Pod tym względem lepsze jedynie jest oczywiście PSG. Z kolei w przypadku gry obronnej widzimy ogromną dysproporcję. Paryżanie stracili tylko 13 bramek, a Monaco aż o 16 więcej! Dopóki drużyna Roberto Moreno nie poprawi tej statystyki to będzie miała problem ze wskoczeniem na podium.

Statystyki:

 • PSG jest najskuteczniejszą drużyną w lidze – 46 bramek.
 • Drużyna z Paryża jest również najlepszą defensywą – tylko 13 straconych bramek.
 • Monaco jest drugą najlepszą ofensywą – 34 bramki.
 • 3 ostatnie mecze Paryżan kończyły się BTTS-ami.
 • 4 z 5 ostatnich meczów drużyny Kamila Glika to BTTS-y.
 • 6 z ostatnich 7 spotkań Monaco to overy 4.5.
 • 10 ostatnich bezpośrednich meczów to 9 zwycięstw PSG oraz ostatni remis.
 • We wszystkich tych meczach padły minimum 3 gole.

Co obstawiać?

Przy typie na to spotkanie posłużyłem się statystykami, które są niezwykle jednoznaczne. PSG w ostatnich bezpośrednich meczach miażdży Monaco, ale ostatnio miało pewne problemy. Dlatego teraz zagram podpórkę w stronę gości. Kurs na takie zdarzenie jest oczywiście bardzo niski dlatego dorzucam over 2.5. Patrząc na ostatnie wyniki obu zespołów jest to bardzo możliwe. Kusiło mnie również dorzucenie BTTS-u, ale mam wrażenie, że podrażnione PSG może nie dopuścić do straty bramki. Wolę jednak dmuchać na zimne i odpuszczę granie na czyste zwycięstwo Paryżan.

Nasz typ: X2/+2.5 bramki

Kurs: 1.49

kupon na 15.01 PSG i United

Konto w Forbet ✅

Konto na Typomanii – jeszcze nie❗❓

Załóż już teraz konto na Typomanii i zgarnij świetne nagrody widoczne poniżej!

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!