Nadszedł 1 grudnia, a więc dzień, w którym rozpoczynamy odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia! U nas to także, dzień, w którym startujemy z kalendarzem adwentowym. Co to oznacza? 24 konkursy, bonusy o łącznej wartości 7000 PLN, nagrodę główną (Xbox Series S) dla najaktywniejszego i najlepszego gracza oraz nagrody specjalne (gry oraz koszulki)!  W poniższym artykule poznasz wszystkie szczegóły naszej zabawy! Sprawdź, o co chodzi i walcz o swoje świąteczne prezenty już od 1 grudnia!

Kalendarz adwentowy Zagranie.com!

Tłumaczenie zasad rozpocznę od najważniejszego, czyli od miejsca ukazywania się kolejnych konkursów. Przez pierwsze 24 dni grudnia o różnych godzinach (o których będziemy informowali wcześniej) na naszej facebookowej grupie będziemy publikować posty z zadaniem na każdy dzień. Wszystkie zasady, bukmacher, szczegóły i nagrody będą tam dokładnie opisane. Jak wejść do grupy? Kliknij poniższy baner i bądź z nami na bieżąco.

zagranie grupa typerska

Pula nagród od bukmacherów!

W naszej zabawie udział bierze sześciu bukmacherów: ForBET, Superbet, TOTALbet, Fortuna, BETFAN i PZBUK, u których do wygrania macie 7000PLN! Jeśli jeszcze nie masz konta u któregoś z nich, to poniżej znajdują się specjalne kody i linki, które oznaczają dla Ciebie ciekawe bonusy bukmacherskie i możliwość wzięcia udziału w naszej zabawie.

Jednego dnia do wygrania będą bonusy do bukmacherów, innego dnia gry komputerowe lub na konsole, a jeszcze innego koszulki ulubionego klubu piłkarskiego. Aby móc cieszyć się ze wszystkich benefitów potrzebne będą konta u wszystkich bukmacherów.  😎 Jeśli jeszcze nie masz gdzieś konta, to łap kody promocyjne:

Fortuna

 • mamy dla Was 1000 PLN
 • kod promocyjny: ZAGRANIE

PZBuk

 • mamy dla Was 1000 PLN
 • kod promocyjny: ZAGRANIE

BETFAN

 • mamy dla Was 1000 PLN
 • kod promocyjny: ZAGRANIE

forBET

 • mamy dla Was 1000 PLN
 • kod promocyjny: ZAGRANIE

TOTALbet

 • mamy dla Was 1000 PLN
 • kod promocyjny: ZAGRANIE

Superbet

 • mamy dla Was 2000 PLN
 • kod promocyjny: ZAGRANIE

Kalendarz Zagranie – jak zdobyć bonus do bukmachera?

Jesteś już w naszej grupie? Założyłeś już wszystkie konta? Odebrałeś bonusy na start? To teraz powiem Ci, jak będzie wyglądała nasza zabawa:

 1. Od 1 grudnia na naszej grupie będziemy publikować posty z aktualnymi zadaniami.
 2. Poprawne i najszybsze wykonanie zadania oznaczać będzie bonusy w wysokości
 3. Jakie to będą zadania? Niespodzianka – nudy nie będzie!
 4. Posty będziemy publikować codziennie o godzinie 15:00
 5. Wyniki kolejnych konkursów poznacie kolejnego dnia, razem z ogłoszeniem kolejnego zadania.
 6. WAŻNE – przy wysyłaniu odpowiedzi koniecznie podawajcie swoje imię i nazwisko, dzięki czemu będziemy mogli wybrać osoby, które zgarną nagrody główne.
 7. Kto zgarnie nagrodę główną? Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów otrzyma od nas nagrodę główną – więcej informacji poniżej.
 8. Każdy konkurs będzie punktowany od 1-20 punktów, za zajęcie miejsc od 1-20.
 9. Udział w konkursie tylko dla osób pełnoletnich.
 10. Bonusy oraz ich obrót są uzależnione od aktualnej polityki danego bukmachera.
 11. Szczegóły dotyczące poszczególnych zadań poznacie w kolejnych postach na grupie Zagranie.
 12. Pełen regulamin konkursu adwentowego znajduje się tutaj -> https://zagranie.com/regulamin-kalendarz-adwentowy-2021/

Jak wyłonimy zdobywcę nagrody głównej?

Na zwycięzcę czeka nagroda główna w postaci Xbox Series S! Konsola ta trafi w ręce osoby, która przez 24 dni trwania naszej zabawy zdobędzie najwięcej punktów. Jakich punktów? Uczestnik, który danego dnia poprawnie wykona zadanie najszybciej, otrzyma 20 punktów, kolejny 19, kolejny 18… a osoba dwudziesta z poprawną odpowiedzią zgarnie 1 punkt. Poza punktami zwycięzcy otrzymają bonusy o tych samych wartościach do bukmacherów, a o ich wysokości będziemy informować w danym dniu. Niewykluczone, że pojawi się konkurs, w którym do zgarnięcia będzie więcej oczek, a informacje w tym temacie pojawią się w dniu publikacji konkursu!

Gracz, który przez 24 dni zbierze najwięcej punktów, otrzyma od nas nagrodę główną. Laureata poznamy 24 grudnia, a wysyłka nagrody odbędzie się po świętach.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że nasza zabawa przypadnie Wam do gustu i przez najbliższe 24 dni będziecie z nami! Każdego dnia na naszej stronie dostarczamy Wam analizy i typy dnia oraz informujemy o aktualnych promocjach bukmacherskich. Tym razem mamy dla Was jeszcze 7000 PLN w ramach kalendarza adwentowego oraz extra nagrody dla najlepszych i najwytrwalszych. Bądźcie czujni i walczcie o swoje bonusy! Powodzenia! 😁👌

zagranie kalendarz adwentowy bonusy
 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze