Kaczor BRS – Hejter: typy i kursy | Gdzie oglądać? Zapowiedź

Kaczor BRS – Hejter: typy na walkę Fame MMA 21. W sobotni wieczór odbędzie się niezwykle ciekawie zapowiadająca się gala spod szyldu FAME. W karcie walk nie brakuje dużych nazwisk, a w oktagonie pojawi się między innymi Tomasz Adamek czy Michał Pasternak. Dodatkowo czeka nas kilka starć początkujących freak fighterów, a za jedną z takich należy uznać potyczkę Kaczora z Hejterem. Jeśli chciałbyś poznać analizę i typy na tę walkę, to zachęcam do zapoznania się z poniższym tekstem!

Chcesz obstawić najbliższą galę FAME MMA 21? Ofertę zakładów znajdziesz wyłącznie u legalnego bukmachera Betclic!

Wykorzystaj nasz kod promocyjny Betclic i zgarnij zakład bez ryzyka do 50 PLN, oraz graj bez podatku!

Baner na FAME MMA 21

Kaczor BRS – Hejter, typy i przewidywania

Kaczor BRS do tej pory stanął do walki tylko raz, podczas jednej z gal organizowanych przez Prime, czyli federację Don Kasjo. Zmierzył się onz. kontrowersyjnym działaczem lewicowym, Jaśkiem Kapelą. W tamtym pojedynku Kaczor BRS nie dał żadnych szans rywalowi, pokonując go już w 2. rundzie. I choć Maciej Kaczmar pokazał się z dobrej strony, to jednak był to tylko jeden pojedynek w dotychczasowej karierze i trudno ocenić jego umiejętności i możliwości. Szczególnie, że mierzył się z dużo niżej notowanym przeciwnikiem.

Hejter ma na koncie dużo więcej walk, a konkretniej – 8 razy wchodził do klatki. Co ciekawe wygrał tylko 2 pojedynk, 5 razy musiał uznać wyższość rywali, a jedna z potyczek zakończyła się jako “No contest”, a wszystko za sprawą wsadzenia przez Hejtera palca do oka Takefuna. Patrząc więc na wyniki walk Hejtera i fakt, że ostatnie 3 walki przegrał już w 1. rundzie, nie wróży mu zbyt dobrze. Szczególnie, że sobotnie starcie z Kaczorem BRS będzie toczyło się na gołe pięści.

Zatem jakie typy na Kaczor BRS – Hejter warto rozważyć? Co ciekawe według kursów bukmacherskich, murowanym faworytem do zwycięstwa jest Mariusz Słoński. Z pewnością duże znaczenie w tej ocenie ma jego doświadczenie w klatce. Mimo wszystko, myślę, że to Kaczor BRS ma większe szanse na ostateczny triumf. Mianowicie pokazał się z dobrej strony w walce z Kapelą i rozpędzony powinien szybko ruszyć na Hejtera. Ten wygrał do tej pory tylko z Tomaszem Olejnikiem i Rafonixem, którzy nie należą do najwyższej półki freak fighterów. Dlatego też zdecyduję się obstawić wygraną Kaczora. A po więcej typów na Fame MMA 21 zapraszam standardowo na naszą witrynę!

Kaczor BRS wygra walkę
Kurs: 2.50
Zagraj!

Gdzie oglądać walkę Kaczor BRS – Hejter?

Skoro już wiesz, co typować na Kaczor BRS – Hejter, to warto przyjrzeć się również temu, gdzie oglądać ten pojedynek. Warto zaznaczyć, że po raz pierwszy nie będzie to standardowe PPV, bowiem możliwość wykupienia pakietu będzie możliwa jedynie na Canal+ Online. Cena pakietu zależy od tego, na co się zdecydujesz, a możliwości są dwie. Chodzi o jednorazowy dostęp za 49 PLN, albo miesięczna subskrypcja Canal+ Online w cenie 39 PLN.

Kaczor BRS – Hejter, kursy bukmacherskie

Według kursów bukmacherskich w walce Kaczor BRS – Hejter faworytem jest Słoński, jednak po analizie jego umiejętności i ostatnich pojedynków, nie wydaje się, żeby miał łatwe zadanie w sobotnim pojedynku. Mianowicie Kaczor BRS dopiero wchodzi w świat freaków, pokazując się w pierwszej walce z naprawdę niezłej strony. I dlatego uważam, że warto zaryzykować i wnieść zakład na mniej doświadczonego fightera.

Kursy na walkę Kaczor BRS - Hejter
Betclic
2.50
Kaczor BRS
1.38
Hejter
Zagraj!

Kto wygra walkę Kaczor BRS – Hejter?

Tak jak wspomniałem nieco wyżej, zdecyduję się na zwycięstwo Kaczora BRS. Z pewnością będzie chciał pokazać się jak najlepiej, a patrząc na możliwości Hejtera, ma szanse na wygraną, jeżeli oczywiście nie popełni większego błędu. Jedynym aspektem przemawiającym za Hejterem jest jego doświadczenie w oktagonie. Mimo to Słoński przegrał 5 z 6 ostatnich walk i dlatego myślę, że Kaczor BRS powinien powalczyć o ostateczny triumf.

Kaczor BRS wygra walkę
Kurs: 2.50
Zagraj!

Kaczor BRS – Hejter, kursy na liczbę rund

Wydaje się, że walka Kaczora BRS z Hejterem nie powinna potrwać zbyt długo, a tym bardziej nie należy spodziewać się pełnego dystansu walki. Jak już wspomniałem, 6 z 8 ostatnich walk Hejtera kończyło się już w 1. rundzie i to też jest bardzo prawdopodobne w sobotnim starciu. Dlatego też warto rozważyć under rundowy.

Kursy na liczbę rund
Betclic
1.45
Poniżej 1.5 rund
2.40
Powyżej 1.5 rund
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Typy na Kaczor BRS – Hejter

Zatem jakie typy na Kaczor BRS – Hejter warto jeszcze rozważyć? Z pewnością nadchodzące starcie bezpośrednie pomiędzy tymi freak fighterami będzie niezwykle zacięte, jednak nie należy spodziewać się zbyt długiej walki. Mianowicie aż 6 z 8 stoczonych do tej pory walk Hejtera zakończyło się już w 1. rundzie. Walka Kaczora co prawda zakończyła się w 2. odsłonie, jednak wydaje się, że i teraz nie należy spodziewać się zbyt długiego starcia. Szczególnie, że walka będzie toczyć się na gołe pięści i każdy cios będą czuć podwójnie. Dlatego też zdecyduję się na under 1.5 rund.

Poniżej 1.5 rund
Kurs: 1.45
Zagraj!

Zaloguj się aby dodawać komentarze