Pomimo beznadziejnego występu Barysa Nur-Sultan udało się we wtorek trafić AKO z kursem 7.46! Dzisiaj na rozkładzie tylko jeden mecz z KHL, ale zapowiada się niezwykle emocjonująco. Jeżeli występuje Dynamo Mińsk, to możemy spodziewać się kilku bramek. Ja w tę środę celuję w punktację kanadyjską i wybrałem dwóch zawodników z przeciwnych obozów, którzy moim zdaniem mają szansę na bramkę lub asystę. Ciekawi? Zapraszam do lektury!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Sibir Nowosybirsk, czyli powolna stabilizacja dobrej formy

Trzeba przyznać, że gospodarze przed przerwą reprezentacyjną złapali wiatr w żagle. Cztery zwycięstwa na pięć rozegranych ostatnich spotkań to tylko potwierdzają. Szkoda meczu w Kazaniu, ponieważ Sibir wyszedł na trzybramkową przewagę po pierwszej tercji, ale bardziej renomowany przeciwnik odwrócił losy tego pojedynku. Nie ma co się jednak smucić, ponieważ widoczna jest wyraźna poprawa w stosunku do początku kampanii 2020/2021. Trener Nikolai Zavarukhin nie może jednak spać spokojnie, ponieważ jest spora strata do nadrobienia i nikt chyba nie wyobraża sobie braku zespołu z Nowosybirska w fazie play-off. Na ten moment znajdują się na dziewiątym miejscu w konferencji wschodniej a przed nimi takie firmy jak Torpedo Niżny Nowogórd, czy też Barys Nur Sultan. Ci przeciwnicy są jak najbardziej do wyprzedzenia, ale żeby tak było potrzeba kolejnych wygranych. Okazja do tego nadarza się właśnie dzisiaj. Szczególnie na swojej tafli Sibir jest niebezpieczny. Czy miejscowi wykorzystają ten atut?

hokej

Powrót do normalności w Dynamie Mińsk

Przyjezdni przez dłuższy czas dotknięci byli koronawirusem i przed pauzą na spotkania reprezentacji powoli na nowo się zgrywali. Wyniki nie były dobre, ale nadchodzi okres, w którym można to zmienić. Dwóch kluczowych hokeistów jednak zabraknie. Są to oczywiście Adam Almquist oraz Rob Klinkhammer. Szczególnie tego drugiego szkoda, bo jest to wyraźny lider ekipy z Białorusi. Nie ma co jednak rozpaczać, trzeba zakasać rękawy i wrócić do dyspozycji z początku tego sezonu, gdzie Dynamo było nawet liderem konferencji zachodniej. Teraz znajdują się troszkę niżej, bo na siódmym miejscu, co nie zmienia faktu, że faza play-off w Mińsku będzie bardzo mile widziana. To, co charakteryzuje hokej gości to przede wszystkim ofensywa. Starają się zdominować swojego rywala, ale często zapominają o obronie stąd bardzo wysokie wyniki w meczach z ich udziałem. Zdobycie dwóch punktów w Nowosybirsku do łatwych zadań nie należy, ale kanadyjski trener Craig Woodcroft ma na tyle jakościową kadrę, że jest w stanie pokonać miejscowy Sibir. Czy jego podopieczni zrealizują plan menadżera?

Статистика (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Sibiru Nowosybirsk zakończyło się zwycięstwem 3:1 z Nieftiechimik Niżnekamsk
 • Sibir Nowosybirsk znajduje się na 9. miejscu w konferencji wschodniej z dorobkiem 21 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 6 zwycięstw i 6 porażek
 • Ostatnie spotkanie Dynama Mińsk zakończyło się porażką 1:4 z Lokomotivem Jarosław
 • Dynamo Mińsk znajduje się na 7. miejscu w konferencji zachodniej z dorobkiem 24 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 5 zwycięstw i 5 porażek
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi ekipami zakończyło się zwycięstwem Dynama Mińsk 5:4
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi klubami na tafli Sybiru Nowosybirsk, zakończyły się 3 wygranymi gospodarzy i 2 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Tak jak pisałem wyżej, dzisiaj proponuję dubla z punktacji kanadyjskiej dwóch zawodników. Zaczniemy od ekipy gospodarzy i moim faworytem do zdobycia gola lub zanotowania asysty jest Jyrki Jokipakka. Jest to ofensywny obrońca, który ze wszystkich defensorów najbardziej udziela się w ataku. Bardzo często występuję w pierwszej części PP swojego zespołu i oddaje wiele strzałów na bramkę przeciwnika. Ostatnio trochę przycichł, ale to dobrze, bo u siebie czuje się znakomicie. To głównie w Nowosybirsku punktuje i przy 2-3 trafieniach swojego klubu jest w stanie chociaż raz zapunktować i tak też typuję.

Zdarzenie: Sibir Nowosybirsk vs Dynamo Mińsk

Typ: J. Jokipakka powyżej 0,5 punktu w punktacji kanadyjskiej

Kurs: 2.06

Myślisz Dynamo Mińsk mówisz Ryan Spooner. Bez Kanadyjczyka ofensywa przyjezdnych jest bardzo blada. Co ciekawe nasz bohater nie strzela zbyt dużo goli, wręcz przeciwnie znajduje i kreuje dobre sytuacje dla swoich kolegów. Jego statystyka z tego sezonu to tylko potwierdza: 2 trafienia i aż 14 asyst. Dzisiaj pod nieobecność Roba Klinkhammer to on będzie głównym zagrożeniem ze strony klubu ze stolicy Białorusi i mam nadzieję, że chociaż raz zapisze się do protokołu sędziowskiego. Liczę na dobry występ lidera Żubrów.

Zdarzenie: Sibir Nowosybirsk vs Dynamo Mińsk

Typ: R. Spooner powyżej 0,5 punktu w punktacji kanadyjskiej

Kurs: 1.67

Zagranie bez ryzyka:

 • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
 • Dla nowych graczy
 • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
 • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
 • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
 • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
 • Jednokrotny obrót bonusem.

Kanadyjka dubel na 11.11. Fortuna KHL

Chcesz więcej typów na KHL? Dołącz do grup:

1. Typy NHL/KHL/PHL – Zagranie na hokej

2. Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Zaloguj się aby dodawać komentarze