Juventus – Fiorentina: gdzie oglądać mecz? Transmisja TV, stream online na żywo (20.04.2022)

piątek w meczu fiorentiny

Czy będzie transmisja w TV z meczu Juventus – Fiorentina? To spotkanie zostanie pokazane w Eleven Sports oraz w STS (za darmo). Niżej tłumaczymy, w jaki sposób możesz to zrobić. Rewanżowe spotkanie Starej Damy z drużyną Piątka będzie bardzo interesujące, ponieważ gospodarze mają tylko jednego gola przewagi, a gra toczy się o półfinał Pucharu Włoch!

baner na juventus - fiorentina od sts
fot. sts

Juventus – Fiorentina, gdzie oglądać

W pierwszym spotkaniu pomiędzy Juventusem, a Fiorentiną padł wynik 1:0 dla Starej Damy. Byli mistrzowie Włoch wtedy byli lepsi, ale teraz czeka ich trudne wyzwanie, bo Fiorentina jest w stanie odrobić stratę i wyrzucić z Pucharu Włoch Juve. Czy Piątek i spółka awansują do finału? A może to Juventus w nim będzie? Odpowiedzi na te pytania poznamy późnym wieczorem. Gdzie oglądać mecz Juventus – Fiorentina? Będzie to możliwe w Polsat Sports Premium 1 oraz w STS. Drugie z tych rozwiązań jest całkowicie darmowe.

Juventus – Fiorentina, transmisja na żywo w TV

Transmisja na żywo w TV z meczu Juventus – Fiorentina będzie dostępna w Polsat Sport Premium. Jest to jednak płatne rozwiązanie, ale po co masz z niego korzystać, gdy możesz po prostu skorzystać z STS. Więcej o tej opcji piszemy niżej, ale warto się nią zainteresować, ponieważ pozwoli nam oglądać starcie tych drużyn za darmo!

Juventus – Fiorentina, transmisja na żywo za darmo

Transmisja online z meczu Juventus – Fiorentina będzie do obejrzenia również w STS. Jednak, żeby odpalić to starcie u tego bukmachera, musisz najpierw spełnić pewne warunki. Te co prawda są bardzo proste i wszystko dokładnie tłumaczymy niżej, ale pamiętaj, że nie możesz pominąć żadnego kroku:

  1. Załóż konto tutaj: https://zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon
  5. Przejdź do sekcji TV
  6. Oglądaj mecz Juventus – Fiorentina

Za rejestrację w STS jest bonus powitalny, który pozwoli Ci dobrze rozpocząć przygodę z obstawianiem u tego bukmachera!

Juventus – Fiorentina, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Juventus – Fiorentina i czy będzie transmisja online, to pozostaje jeszcze przypomnieć Ci, że zawsze możesz skorzystać z aplikacji na telefon od STS. W niej również obejrzysz starcie tych ekip i będziesz mógł to zrobić niezależnie od tego, gdzie jesteś. To więc świetne rozwiązanie dla osób, które są np. z dala od komputera.

Juventus – Fiorentina, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Juventusu z Fiorentiną możesz jeszcze zerknąć na to, jakie kursy na nie przygotowali bukmacherzy. Widać po nich, że gospodarze mają większe szanse na zwycięstwo.

fot. pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze