Spotkanie Juventusu z AC Milanem to nic innego, jak hit Serie A. Wszyscy, którzy zastanawiają się, gdzie mogą obejrzeć swoje ulubione drużyny, dowiedzą się w poniższym tekście. Takie mecze w Serie A przynoszą wiele emocji. Dlatego też sprawdź, czy jest transmisja w TV lub stream online. Niżej odpowiadamy na pytania z tym związane!

Mecz Juventus– AC Milan – gdzie oglądać dzisiaj?

Mecz Juventusu z Milanem możesz obejrzeć w kilku miejscach, jednak nie wszystkie są płatne. Przez to, że w Polsce prawa do Serie A na razie ma tylko Eleven Sports i kilku bukmacherów. Eleven wymaga, żeby mieć dostęp do pakietu sportowego, aby móc obejrzeć spotkania włoskiej ligi. To jednak nie dotyczy np. Fortuny. Ten bukmacher pozwala swoim klientom za darmo oglądać mecze Serie A. Oto co trzeba zrobić:

  • wejdź w link —> https://zagranie.com/go/fortuna
  • wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  • zaloguj się na konto
  • wpłać depozyt
  • zagraj dowolny kupon za co najmniej dwa złote

To wszystko, co musisz zrobić, żeby dostać dostęp do oglądania Serie A. Dzięki temu zobaczysz mecz Juventusu z AC Milanem bez żadnych dodatkowych opłat. Warto sprawdzić, jakie są najciekawsze typy dnia, bo tam są mecze na to starcie!

Fortuna
Oglądaj Serie A za darmo w Fortunie!

Juventus– AC Milan: za darmo w Internecie

Jedyne miejsce, gdzie spotkanie Juventusu z Milanem obejrzysz za darmo w internecie, to bukmacherzy. Taką opcję daje np. Fortuna, która wymaga zagrania jedynie dowolnego kuponu, na jakie chcesz rozgrywki.

Mecz Juventus – AC Milan dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Juventusu z Milanem będzie pokazywane w TV. Eleven Sports ma swoje kanały telewizyjne i pokazuje w nich właśnie spotkania włoskiej ligi. Jedyne co trzeba zrobić, to wykupić dostęp do pakietu sportowego. To kosztuje nawet kilkadziesiąt złotych, więc nie jest to najlepsza oferta, jak można oglądać za darmo.

Juventus – AC Milan: stream na żywo online

Stream na żywo online będziesz mógł obejrzeć chociażby w Playerze, gdzie jest właśnie Eleven Sports, ale pamiętaj, że transmisja kosztuje i musisz wykupić do niej dostęp. W Fortunie nie ma takiej potrzeby już.

Juventus – AC Milan: zapowiedź meczu

Taki mecz, jak ten Juventusu z Milanem powoduje wiele emocji wśród kibiców, którzy już wiedzą, gdzie mogą obejrzeć ten mecz. Warto jednak jeszcze go obstawić, żeby zwiększyć swoje emocje z oglądania spotkania Starej Damy. Niżej przedstawiamy też kursy na rynek 1X2:

Zdjęcie: MB Media/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze