Tam, gdzie się wszystko zaczęło, tam będzie miało swój jubileusz. FEN 30 swoją okrągłą galę organizuje w stolicy województwa dolnośląskiego. Będziemy na niej świadkami 10 pojedynków zarówno w formule MMA, jak i K-1. Wisienką na torcie będą dwa pojedynki o pasy mistrzowskie federacji FEN. Obydwie odbędą się w limicie kategorii -77 kg, ale jedna rozegra się na zasadach MMA (Bryczek vs Frasineac), a druga K-1 (Wierzbicki vs Zadora)

 

1200 PLN od depozytu +230 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

Kod promocyjny: ZAGRANIE

Baner sts

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Łukasz Charzewski vs Mansur Abdurzakov

 

Łukasz Charzewski wraca na gale Fen 30 po niesamowicie ciężkim starciu z Kacprem Formelą. Starcie z zawodnikiem z pomorza kosztowało go mnóstwo zdrowia. Mimo zwycięstwa poniósł uszczerbek na zdrowiu, między innymi doznał wstrząśnienia mózgu. Mimo tego zdecydował się na bardzo szybki powrót i już po niecałych 4 miesiącach będziemy mogli ponownie zobaczyć go w klatce.

Jego rywalem będzie Mansur Abdurzakov. Zawodnicy spotkali się ze sobą w klatce już w 2018 roku. Decyzją sędziowską wygrał wtedy Łukach Charzewski i uważam, że tym razem to starcie również rozstrzygnie się na kartach punktowych sędziów. Łukasz to były zapaśnik, będzie starał się dociskać rywala pod klatką i obalać go i tam budować swoją przewagę. Jego oponent dysponuje świetnym zasięgiem i niezłą stójką, jego zadaniem w tej walce będzie punktować przeciwnika w stójce i nie dopuścić do wylądowania na plecach, po skutecznym obaleniu Charzewskiego. Mansur to młody zawodnik, który rozwija się w bardzo dynamicznym tempie.

Koledzy z kluby wypowiadają się o nim w samych superlatywach, co może zwiastować bardzo ciężką przeprawę dla faworyzowanego zawodnika z Kamiennej Góry. Według bukmacherów Charzewski jest pewniakiem do wygranej w tym pojedynku, ja jednak nie jestem zdania, że będzie to łatwe zwycięstwo i uważam, że walka ta rozegra się na pełnym dystansie.

 

Moja propozycja: walka zakończy się przed czasem – NIE

Kurs: 1.70

 

grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Wojciech Janusz vs Michał Gutowski

Wojciech Janusz przeżywa prawdziwy rollercoaster z doborem rywali na FEN 30. Rywal zmienił mu się dosłownie na ostatnią chwilę. Czy to jednak będzie rywal, o dużym potencjale, który jest w stanie mu zagrozić? Prawdopodobnie nie.

Gutowski 6 razy przegrywał w swoich ostatnich 7 walkach. W ostatnich 3 walkach, 3 razy przegrywał w 1 rundzie. Jeden z piekielnych nokautów zafundował mu właśnie Wojciech Janusz. Niesamowicie mocny cios prawą ręką powalił Gutowskiego na deski i niepotrzebne było nawet dobijania rywala w parterze. Michał wchodzi do walki w ostatnim momencie, więc nie może być on w pełni przygotowany, więc będzie chciał skończyć walkę jak najszybciej. Przewiduje jednak, że nie uda mu się to, a przyjmując jeden z ciosów kontrujących, ponownie zostanie znokautowany.

Wojciech Janusz wraca na FEN po porażce decyzją z Adamem Kowalskim, będzie chciał się, więc przypomnieć polskiej publiczności, a jak zrobić to lepiej, niż poprzez skończenie w pierwszej rundzie. Efektownie zakończony pojedynek może również przybliżyć Wojciecha do walki o pas wagi półciężkiej w FEN. Przewiduję, że Wojciech Janusz zakończy to starcie już w 1 rundzie i nie męcząc się zbytnio, będzie mógł udać się na After Party na Wrocławskich salonach.

 

Moja propozycja: zawodnik wygra w 1 rundzie – Wojciech Janusz

Kurs: 1.55

 

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

 

dsds

 

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze