Josef Bratan – Polak: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Josef Bratan podczas walki

Gdzie oglądać Josef Bratan – Polak? Na najbliższej edycji Fame MMA odbędzie się głośno zapowiadany turniej z pulą nagród 2 miliony złotych, a jednym z faworytów do zwycięstwa jest Adrian Polak. W pierwszej walce zmierzy się on z Josefem Bratanem i starcie to warto będzie obejrzeć na żywo! A gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć starcie Bratan – Polak? Zapraszam do lektury.

Masz ochotę zagrać kupon na FAME MMA 20? Ofertę i zakłady znajdziesz wyłącznie u bukmachera Betclic!

Załóż konto z kodem promocyjnym VIPFAME i zgarnij zakład bez ryzyka aż do 200 PLN!

baner na FAME MMA 20

Josef Bratan – Polak, gdzie oglądać?

Jak już wspomniałem we wstępie, starcie Josefa Bratana z Polakiem będzie jednym z ćwierćfinałowych pojedynków turnieju Fame! Bierze w nim udział ośmiu zawodników, a nagrodą dla zwycięzcą jest 1.5 miliona złotych! Jest więc o co się bić, a sama walka Bratana z Polakiem zapowiada się znakomicie. Pojedynek ten będzie można zobaczyć na oficjalnej stronie organizatora wydarzenia, a zatem na witrynie internetowej Fame MMA. Odpowiednią transmisję w formie streamu online znajdziemy na famemma.tv!

Josef Bratan – Polak, kiedy i o której godzinie?

Rywalizacja Josefa Bratana z Polakiem będzie zaledwie jedną z czternastu walk, jakie zobaczymy podczas najbliższej gali Fame MMA 20! Samo wydarzenie rozpocznie się w najbliższą sobotę, a więc 10. lutego 2024 roku. Pierwszy pojedynek ma odbyć się 20:00, jednak nie wiadomo, kiedy dokładnie do oktagonu wejdą Bratan i Polak. Warto więc śledzić zmagania od samego początku, by nie przegapić akurat tego pojedynku. Polecam również zerknąć na nasze typy na Fame MMA 20, gdzie przeczytacie więcej o naszych przewidywaniach odnośnie tej walki!

baner pod Fame MMA 20

Josef Bratan – Polak, transmisja na żywo w TV

Jeżeli chodzi o transmisję w TV na żywo, to podobnie jak w przypadku zdecydowanej większości gal freak-fightowych, tak i w przypadku Fame MMA, tego typu transmisji nigdzie nie znajdziemy. Poszczególne stacje telewizyjne nie mają praw transmisyjnych do pokazywania Fame MMA 20, a jedyną możliwością pozwalającą na obejrzenie walki Bratan – Polak na żywo, będzie stream online. Znajdziemy go na oficjalnej stronie internetowej organizacji, czyli na famemma.tv. Na marginesie, galę obstawicie z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego Betclic, a ja przechodzę do szczegółów wspomnianego streamu online!

Josef Bratan – Polak, stream online

A zatem, jak oglądać Fame MMA i pojedynek Josefa Bratana z Polakiem? Jak już wspomniałem, stream online na żywo dostępny będzie na famemma.tv, gdzie należy uprzednio założyć konto i przetestować próbny stream online. Gdy upewnimy się, że wszystko działa w porządku, należy zakupić PPV do gali w wersji bazowej lub premium. Za 39.99 PLN otrzymujemy obraz w jakości 720p i możliwość obejrzenia powtórki przez 24 godziny. Z kolei dopłacając 5 PLN będziemy mogli oglądać pojedynek w jakości HD, a powtórka z całej gali dostępna będzie przez tydzień!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze