Josef Bratan – Macias typy i kursy! Gala High League 4 odbędzie się już w sobotę, 17.09.2022. Jednym z ciekawszych pojedynków będzie starcie Josefa Bratana z Maciasem. Czy kolega Malika Montany pokaże, że taki “wygadany” nie jest tylko na konferencjach? Jak zaprezentuje się w oktagonie przeciwko groźnemu rywalowi?

szpilka-załęcki-high-league-4-bez-ryzyka

Zarejestruj się w Fortunie i obstawiaj walkę Josefa z Maciasem bez ryzyka!

Josef Bratan – Macias, typy na walkę

Na High League 4 jednym z ciekawszych pojedynków będzie ten, w którym weźmie udział kolega Malika Montany. Jeżeli szukasz typów na Josef Bratan – Macias, to dobrze trafiłeś, gdyż właśnie o tym piszemy w poniższym tekście. Obaj zawodnicy są już dobrze znani w świecie freak fightów. Zarówno jeden, jak i drugi działają w internecie, a Josef do tego walczył już w oktagonie. Jego starcie jednak zdecydowanie nie były zbyt dobre i teraz o przełamanie tego stereotypu może być trudno.

Josef Bratan – Macias, zapowiedź walki

Starcie Josef Bratan – Macias zapowiada się na bardzo ciekawe, ponieważ pierwszy z nich bardzo dużo zapowiadał i twierdził do czego nie jest zdolny w oktagonie. Do tego razem z kolegą bezpardonowo zaatakowali Maciasa na konferencji, co jest zachowaniem będącym poniżej jakiejkolwiek krytyki. Starcie z Maciasem będzie dobrym testem dla Bratana, ponieważ jego rywal jest wymagającym przeciwnikiem. Nastroje przed samym pojedynkiem tych zawodników nie są najlepsze, co zresztą widać nie tylko w sieci, ale także w jakichkolwiek materiałach przed High League 4. Koledzy Montany nie potrafią się zachowywać, a Josef został rzekomo ukarany przez federację. Nie zapomnij przy okazji sprawdzić naszych pozostałych typów na tę galę –> https://zagranie.com/high-league-4-typy-kursy/

Josef Bratan – Macias, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Josef Bratan - Macias
Fortuna
2.11
Josef
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.70
Macias
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Liczba rund w walce
Fortuna
2.08
-2.5
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.65
+2.5
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Josef Bratan – Macias, kto wygra walkę?

Zdaniem bukmacherów o wiele większe szanse na zwycięstwo ma tutaj Macias i to nas akurat nie dziwi. Ten jest o wiele lepszy niż Bratan, posiada większe umiejętności i lepsze warunki. Jedynie jego rywal charakteryzuje się tym, iż jest dość zwinny, co może mu pomóc. Bliżej nam tutaj jednak do zdania, że to Macias będzie górą, chociaż kursy są na tyle wyrównane, że warto ten zakład obstawić bez ryzyka – rejestrujesz się w Fortunie z kodem ZAGRANIE i masz taką możliwość aż do 600 PLN!

Typy na Josef Bratan – Macias

Widać po Josefie dużą pewność siebie, która zawdzięcza głównie swojej “ulicznej przygodzie”. Co jednak może okazać się kluczowe w tej konfrontacji? Ano to, że Macias ma naprawdę dobre warunki fizyczne i niewątpliwie jest tutaj faworytem. W przypadku tej rywalizacji stawiamy właśnie na Maciaszczyka, a kurs na niego wynosi około 1.70, co daje nam solidną podstawę do AKO.

Fortuna
1.70
Macias wygra walkę

FAQ

fot. PressFocus

Gdzie obstawiać walkę Josefa z Maciasem?

Walkę Josefa z Maciasem możesz obstawić w Fortunie.

Który z nich jest faworytem?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na wygraną ma Macias.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze