Jose Mourinho w rozmowie z dziennikarzami zdradził, że wystąpi w jednym z odcinków nowej mini-serii dokumentalnej tworzonej przez Netflixa. Seria ma skupiać się na pracy trenerów z różnych dyscyplin sportowych.

To już kolejny projekt filmowy dla Mourinho w ostatnich dniach, gdyż z kamerą u jego boku odkąd tylko objął Tottenham są również pracownicy Amazona, którzy kręcą film dokumentalny na temat Spurs w ramach serii „All or Nothing”. Nowy trener londyńskiego klubu zdradził, że nagrał już swoją część dla Netflixa, ale nie wie, kiedy dokładnie materiał ujrzy światło dzienne. Mourinho dodał także, że oprócz niego w nagraniach wzięli udział także szkoleniowcy z NBA czy NFL, a nawet osoby pracujące w F1 czy rugby, a sam materiał skupiać się będzie na nowoczesnych metodach szkoleniowych.

Portugalski trener zażartował, że o sprawie tej nie mogą dowiedzieć się ludzie z Amazona. Oni natomiast kręcą film dokumentalny o Spurs i ich zmaganiach w sezonie 2019/20. Tottenham miał otrzymać dziesięć milionów funtów za możliwość nakręcenia takiego filmu. To już drugie takie przedsięwzięcie Amazona, który poprzednio zajrzał za kulisy sezonu Manchesteru City. Tym razem jednak sporo czasu poświęcono m.in. budowie nowego stadionu Spurs oraz wpływu, jaki będzie to miało to społeczność w północnym Londynie. Będziemy mogli także zobaczyć jak wygląda wciąż rozwijana współpraca londyńskiego klubu z ligą futbolu amerykańskiego NFL.