Jordania – Bahrajn: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.01.2024

Piłkarz Jordanii po zdobyciu gola

Gdzie oglądać Jordania – Bahrajn? W najbliższą środę czekają kibiców piłkarskich kolejne spotkania w Pucharze Azji, a takim meczem będzie chociażby batalia Jordanii z Bahrajnem, która to zadecyduje o tym, kto ostatecznie zamelduje się w kolejnej fazie imprezy. W poniższym tekście znajdziecie natomiast informacje o tym, gdzie oglądać Jordania – Bahrajn na żywo. Zapraszam do lektury.

Jordania – Bahrajn na żywo w TV

Rywalizacja Jordanii z Bahrajnem na papierze nie wygląda może na wielki piłkarski hit, jednak na pewno znajdzie swoich odbiorców również w Polsce. Wynik tego starcia zadecyduje o tym, która z ekip znajdzie się w fazie pucharowej Pucharu Azji, a poziom obydwu drużyn jest bardzo zbliżony. Sam mecz ma rozpocząć się 25. stycznia 2024 roku o godzinie 12:30 polskiego czasu. Jeżeli chodzi o transmisję w TV, niestety nie odnajdziemy takowej na żadnym kanale telewizyjnym w naszym kraju. A jak wygląda sytuacja ze streamami online?

Jordania – Bahrajn gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

O ile w TV nie obejrzymy omawianej rywalizacji nigdzie, o tyle znacznie większe pole manewru mamy w przypadku transmisji w Internecie, a zatem streamów online! Tu bez problemu odnajdziemy już odpowiednią relację na żywo i w tym celu warto zerknąć chociażby na rozpiskę transmisji bukmacherów. Stream online z batalii Jordania – Bahrajn zostanie pokazany chociażby u największego bukmachera zarejestrowanego w Polsce, a więc w STS TV. Jak skorzystać z tego serwisu i za darmo zobaczyć wymienione wyżej starcie?

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Jordania – Bahrajn i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Jordania – Bahrajn?

Mam nadzieję, że ten artykuł dostarczył Wam wiedzy na temat tego, gdzie oglądać Puchar Azji i to konkretne spotkanie pomiędzy Jordanią, a Bahrajnem. Nie będzie można co prawda skorzystać z transmisji w TV na żadnym legalnym kanale, jednak interesujące nas zawody bez problemu obejrzymy w Internecie! Wyżej przedstawiłem ofertę STS TV i uważam, że jest to jedna z najbardziej korzystnych możliwości, bo wystarczy obstawić kupon za 2 PLN i będzie można wspomnianą rywalizację oglądać na żywo. Powodzenia i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze