Jaxu – Medusa gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Jaxu - Medusa gdzie oglądać

Gdzie oglądać Jaxu – Medusa? Już w najbliższy piątek czekają nas spore emocje związane z Fame Friday Arena, czyli nowym cyklem tej federacji. Karta walk jest naprawdę okazała, więc wydaje się, że i tego typu gala powinna okazać się sukcesem. W jednej z walk naprzeciw siebie wyjdzie Dominik Jax oraz Adrian Salamon i jeśli chciałbyś wiedzieć gdzie oglądać Jaxu – Medusa, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

baner Betclic Fame MMA

Jaxu – Medusa, gdzie oglądać?

Co ciekawe, nadchodzące starcie pomiędzy Jaxu a Medusą to jeden z najbardziej jednostronnie zapowiadających się pojedynków. Mianowicie Jaxu to debiutant w sportach walki, natomiast Adrian Salamon ma za sobą trzy potyczki i wszystkie z nich wygrał. Tym co jednak przede wszystkim powinno elektryzować, to fakt, że walka została zakontraktowana inaczej dla obu zawodników. Mianowicie Dominik Jax będzie bił się na zasadach MMA, a Salamon – BJJ. Bez wątpienia więc może to być interesujące doświadczenie zarówno dla walczących, jak i kibiców. A jeśli chciałbyś poznać typy na Jaxu – Medusa, to znajdziesz je na naszej stronie internetowej.

Jaxu – Medusa, transmisja w TV

Chyba każdy, kto miał do tej pory do czynienia chociażby z oglądaniem MMA w naszym kraju domyśla się, że nadchodząca walka gali Fame Friday Arena pomiędzy Jaxu a Medusą nie będzie pokazywana w telewizji. W końcu od dawna już żadna gala nie była pokazywana w stacjach sportowych, a jedynie za pośrednictwem pay-per-view. Jeżeli natomiast chciałbyś poznać więcej informacji jak oglądać Fame Friday Arena, to potrzebne dane znajdziesz oczywiście na naszej stronie internetowej.

Dominik Jaxu Jax – Adrian Medusa Salamon, transmisja za darmo

Opisywane starcie Jaxu – Medusa będziesz mógł zatem śledzić wyłącznie w sieci. Próżno jednak szukać darmowych transmisji, więc jedyną, wspomnianą nieco wyżej opcją jest wykupienie dostępu do PPV. A jeśli chciałbyś także obstawić to wydarzenie, to warto skorzystać z kodu promocyjnego Betclic, dzięki któremu będziesz mógł skorzystać z oferty powitalnej, w skład której wchodzi chociażby zakład bez ryzyka.

Jaxu – Medusa, stream online

Gdzie w takim razie wykupić dostęp do Fame Friday Arena, a co za tym idzie i pojedynku Jaxu – Medusa? Tak naprawdę wystarczy wejść na stronę famemma.tv, gdzie po założeniu konta bądź zalogowaniu się na nie, będziesz miał do wyboru 2 pakiety, a więc opcja Basic za 34.99 PLN oraz Premium za 39.99 PLN. Poza ceną różni je jeszcze jakość nadawania oraz dostęp do materiałów z gali.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze