Jasiu Murarz będzie miał dzisiaj sporo pracy z Koreańczykami? Singiel 2.26 na hokej!

Zawodnik Polski John Murray

Oj wczoraj przeżywaliśmy sporo emocji związanych z meczem reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni pokazali kawał hokeja i pokonali faworyzowanych Włochów 4:2. Zdecydowała gra w formacjach specjalnych i to podopieczni Roberta Kalabera wykorzystali dwukrotnie PP. Do Elity pozostały dwa kroki i pierwszym z nich będzie dzisiejsze starcie z Koreą Południową. Czy rywale zaskoczą naszego Murarza? Przygotowałem singla na środowe spotkanie, zapraszam do lektury!

Bonusy w Fortunie

Korea Południowa – Polska: typy i kursy bukmacherskie (03.05.2023)

Można powiedzieć, że Korea Południowa zapewniła sobie wczoraj utrzymanie na zapleczu Elity. Pewne zwycięstwo nad Rumunią spowodowało, że Azjaci podchodzą do środowego spotkania nieco rozluźnieni. To wtorkowy mecz był dla nich bardzo ważny, dlatego dzisiaj bez większej presji outsider postara się sprawić niespodziankę. Jest to drużyna, która rozkręca się z każdym meczem i już w rywalizacji z Włochami była widoczna poprawa. Turniej rozgrywany w Nottingham nie jest wcale krótki, ale powoli dobijamy do brzegu. Wczoraj doszło do wyjątkowej sytuacji, ponieważ po raz pierwszy jeden z zawodników Korei Południowej przekroczył 100 występów w barwach reprezentacji. Jest to 37-letni Ki-Sung Kim i na niego trzeba zwracać uwagę. Na swoim koncie ma 63 gole i 55 asyst na 100 rozegranych meczów. Atutem Azjatów jest dobra jazda na łyżwach i rozgrywanie przewag. Polacy muszą przestrzegać się przed łapaniem niepotrzebnych kar. Czy outsider będzie w stanie powalczyć z naszą reprezentacją?

Hokej fb

Polacy spisali się na medal i pokonanie Włochów jest ogromnym krokiem w stronę Elity. Już z Wielką Brytanią gra wyglądała nieźle, ale rywale byli po prostu lepszym zespołem. We wtorkowej batalii różnicy poziomów nie było widać i Biało-Czerwoni zasłużenie sięgnęli po triumf. Zdecydowała gra w formacjach specjalnych i Orły strzeliły dwa gole w PP, broniąc przy tym wszystkie osłabienia. Jasne, można przyczepić się do braku większej koncentracji po zdobyciu bramek, bo Włosi bardzo szybko odpowiadali na trafienia Polaków, ale taki jest hokej i szczęście tym razem sprzyjało lepszym. Piekielnie mocną bronią naszych reprezentantów jest PP i szczególnie pierwszy link w przewagach z Patrykiem Wronką, Krystianem Dziubińskim i Grzegorzem Pasiutem rozumie się doskonale. Niestety brakuje tutaj punktów Alana Łyszczarczyka, ale to on głównie wypracował gola na 3:2. Uaktywniła się również 4 formacja do zadań specjalnych i równa gra wszystkich reprezentantów przynosi owoce. Orły są faworytem w starciu z Koreą Południową, ale nie wolno nikogo lekceważyć. Czy trzecia wygrana na turnieju stanie się faktem?

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Korei Południowej na Mistrzostwach Świata zakończyło się zwycięstwem 5:2 z Rumunią
 • Korea Południowa znajduje się na 5. miejscu z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans meczów na Mistrzostwach Świata to 1 zwycięstwo i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie Polski na Mistrzostwach Świata zakończyło się zwycięstwem 4:2 z Włochami
 • Polska znajduje się na 2. miejscu z dorobkiem 7 punktów
 • Ich bilans meczów na Mistrzostwach Świata to 2 zwycięstwa i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Korei Południowej 4:2
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 3 zwycięstwami Korei Południowej i 2 wygranymi Polski

Co obstawiać?

Skorzystaj z kodu promocyjnego w Fortunie! Często w sporcie tak jest, że po sukcesie przychodzi rozluźnienie. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Polaków będzie uznane za sporą niespodziankę, ale nie lekceważyłbym Korei Południowej, która w przeszłości sprawiała spore problemy Biało-Czerwonym. Nacja ta coraz lepiej prezentuje się na turnieju w Nottingham i uważam, że powalczą z Orłami.

Mistrzostwa Świata: Korea Południowa – Polska

Kto wygra mecz?
Korea Południowa 20%
Polska 80%
10+ Głosy
Oddaj swój głos:
 • Korea Południowa
 • Polska

 

Zdecydowałem się na zakład, który mówi o tym, że Korea Południowa strzeli minimum 2 gole, ale to Polska wygra mecz. Można spodziewać się kilku kar i Azjaci są groźni w PP. Polacy mają tendencję na tym turnieju, aby łapać przewinienia, dlatego też Jasiu Murarz musi być skoncentrowany do samego końca. Biało-Czerwoni pewnie kroczą do Elity i mam nadzieję, że do dobrze działającej pierwszej formacji, dojdą również kolejne linki. Ponownie można próbować przełamania Alana Łyszczarczyka, który przy 15 trafieniach naszych Orłów na turnieju w Nottingham nie cieszył się jeszcze nawet z jednej asysty. Korea Południowa nie czuje już ogromnej presji i Azjaci mogą, a Polacy muszą zwyciężyć, aby nie zaprzepaścić wczorajszego wyniki. W przeszłości środowi rywale sprawiali nam spore problemy. Czy tym razem będzie podobnie? Oby nie! Liczę na wiele goli po obu stronach lodu. Na sam koniec zachęcam Cię do sprawdzenia bonusów w Fortunie!

Polska zwycięstwo + Korea Południowa powyżej 1.5 gola
Hokej Fortuna 03.05.

fot. Pressfocus

100 zł + 200 zł + 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł freebety (20 zł BEZ depozytu zaraz po rejestracji)

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze