Typy i kursy na Jaś Kapela – Konrad Skolimowski Skolim. Kapelę mogliśmy oglądać na ostatnim Prime SHOW MMA, gdzie dość niespodziewanie pokonał Ziemowita. Teraz jednak jego rywal jest z wyższej półki, na co też zwrócili uwagę bukmacherzy przy wystawianiu kursów. Niżej omawiamy ciekawe typy na Kapela – Skolim, które możesz znaleźć niżej.

baner od fortuna na prime show mma 2
fot. fortuna

Jaś Kapela – Skolim, typy na walkę

Typy bukmacherskie na walkę Jaś Kapela – Skolim to po prostu wygrana drugiego z nich. Skolim ma wiele argumentów po swojej stronie, jak np. brak poważnych przygotowań ze strony jego rywala, lepsze warunki fizyczne, czy nawet po prostu kondycja. Warto jednak wspomnieć, że ostatnim razem podobnie uważaliśmy przy walce z Kossakowskim, gdzie Kapela dość niespodziewanie wygrał.

Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się już wieczorem, ale teraz możesz przejrzeć, jakie są ciekawe typy dostępne u bukmacherów. Warto na starcie też wspomnieć, że w Fortunie z kodem promocyjnym będziesz mógł obstawiać bez ryzyka do aż 600 PLN!

A w tym momencie sprawdź nasze typy na PRIME SHOW MMA 2!

Jaś Kapela – Konrad Skolimowski Skolim zapowiedź walki

Starcie Jasia Kapeli z Konradem Skolim powinno być dość ciekawe dla kibiców. W końcu wiemy dobrze, że między nimi istnieje konflikt, który chcą rozwiązać w oktagonie. Z całą pewnością możemy jednak stwierdzić, że Kapela nie przygotowuje się do tego starcia tak, jak powinien, ale ostatnio to jego charakter sprawił, że dość niespodziewanie wygrał. Jak będzie tym razem? Logiczne argumenty za nim nie przemawiają, ale być może znowu będziemy świadkami niespodzianki.
 
Odbierz darmowy zakład 30 zł za rejestrację i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 600 zł!

Jaś Kapela – Skolim, kursy bukmacherskie

Kursy na walkę Kapela - Skolim
Fortuna
3.02
Kapela
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.32
Skolim
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na liczbę rund

Fortuna
1.55
+1.5 rundy w walce Kapela - Skolim

Jaś Kapela – Konrad Skolimowski Skolim, kto wygra walkę?

Podczas gali Prime SHOW MMA 1 dość niespodziewanie Jaś Kapela wygrał swoją walkę. Nic nie przemawiało za nim, ale ostatecznie okazał się lepszy od swojego rywala. Wielka determinacja sprawiła, że jego rekord to 1:0, a nie 0:1. Jego przygotowanie do pojedynku ze Skolimem jest równie słabe, jak do pierwszej rywalizacji, dlatego charakter i determinacja mogą być kluczowe. Skolim ma wiele argumentów po swojej stronie, jak np. zasięg ramion, ale czy to wykorzysta?

Typy na Jaś Kapela – Skolim

Typy na walkę Jasia Kapeli ze Skolim nie muszą być oparte o rynek 1/2, bo można wybrać też inne, interesujące zakłady dostępne w ofercie bukmachera. Dobrą propozycją wydaje się być typ na over rund, a dokładnie to na to, że w tej walce rozpocznie się co najmniej druga runda. W końcu wystarczy, że się ona rozpocznie, nie musi minąć np. jej połowa. a już typ będzie na plus. Ani jeden zawodnik, ani drugi, nie biją na tyle mocno, żeby tutaj szybko pokonać rywala. Nokaut w drugiej, czy trzeciej rundzie to możliwe opcje, ale raczej nie w pierwszej.

Kurs, jaki proponuje nam Fortuna, to aż 1.55, co może stanowić świetną podstawę do AKO. Za tym typem przemawiają dość mocne argumenty, ponieważ żaden z zawodników nie ma takiego uderzenia, żeby wykończyć rywala już w pierwszej rundzie, a wystarczy, że dojdzie do drugiej, żeby nasza propozycja weszła!

typy na kapela - skolim od fortuny

fot. pressfocus

Gdzie obstawić walkę Kapela - Skolim?

Walkę Kapeli ze Skolim możesz obstawić w Fortunie.

Kto jest faworytem w tej walce?

Zdaniem bukmacherów Skolim ma o wiele większe szanse.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze