Włodarze federacji High League ogłosili, że podczas drugiej gali w oktagonie zobaczymy Jarosława “Pashę” Jarząbkowskiego. Najpopularniejszy polski esportowiec zmierzy się z Owcą z WK. Będzie to więc starcie dwóch znanych zawodników. Jedne ze świata sportu, a drugi ze świata esportu. Kim jest Pasha? Z kim zawalczy Pasha na High League? Tego dowiesz się właśnie z poniższego tekstu!

Jarosław Pasha Jarząbkowski High League – kim jest?

Od dłuższego czasu mówiło się o tym, że w sportach walki zobaczymy Jarosława “Pashę” Jarząbkowskiego. W końcu to jeden z najpopularniejszych esportowców na świecie. Były zawodnik Virtus.pro na swoim koncie ma historyczne sukcesy. Z Virtusami zdobył m.in. ESL One Katowice 2014, czyli mistrzostwa świata w CS:GO. Później jeszcze jego drużyna miała szereg sukcesów, a sam Pasha w ogromnej mierze przyczynił się do popularyzacji esportu w Polsce. Teraz nawet po zakończeniu profesjonalnej kariery prowadzi intensywne życie w internecie. Najbliższą walkę Pashy z Owcą będzie można obejrzeć w formule PPV. Wszystkie informacje znajdziesz tutaj -> https://zagranie.com/high-league-ppv-gdzie-ogladac-high-league/.

Jarząbkowski od wielu lat regularnie trenuje na siłowni, sporty walki, a także pod kątem kondycyjnym. W przerwach od streamów i reprezentowania jako ambasador Team Liquid ćwiczy i przygotowuje się do sportów walki. Pasha na High League nie będzie więc wcale takim amatorem, bo wiemy, że pod kątem kondycji świetnie wygląda. Za nim przejdziemy do reszty aspektów z tym związanych, to sprawdź proponowane typy na High League.

high league pashabiceps

Pashabiceps wzrost, waga, wiek

Do oficjalnego ważenia na High League jeszcze daleko, dlatego też nie wiemy jaki wzrost, czy wagę ma Jarząbkowski. Pasha na High League będzie debiutantem w oktagonie, ale patrząc na jego sylwetkę, dobrze wiemy, że ma świetne warunki fizyczne. To może być mocny argument Pashy na High League. Jego pierwszy rywal jednak również świetnie wygląda i trenuje na siłowni od wielu lat.

High League Jarosław Pasha Jarząbkowski

Na High League Pasha po raz pierwszy wejdzie od oktagonu. Dobrze jednak wiemy, że popularny esportowiec ma duże obycie ze stresem i powinien sobie tutaj poradzić z tremą związaną z debiutem. Jarosław Jarząbkowski na High League powalczy z Owcą z WK, czyli znanym wielu ludziom Youtuberem, który ze sportem jest związany od wielu już lat.

Jarosław Pasha Jarząbkowski – rywal na High League

Jarosław Jarząbkowski na High League zmierzy się z Michałem “Owcą WK” Owczarzakiem. Owczarzak to popularny YouTuber, który jest od wielu lat związany z tematyką sportową. Jego tematyka na kanale jest mocno związana z siłownią, a efekty ćwiczeń widać także po jego sylwetce. Zdaniem bukmacherów o wiele większe szanse na wygraną ma jednak Pasha. Wynika to głównie z faktu jego przygotowania fizycznego, a także kondycyjnego.

Po kursach, jakie wystawili operatorzy, widzimy, że Pasha ma teoretycznie o wiele większe szanse. Przemawiają za nim warunki fizyczne i obycie z presją. Owcy jednak nie można odmówić charakteru, więc tutaj kibice liczą na dobrą walkę.

Kariera poza MMA

Pasha poza High League intensywnie rozwija swoją karierę. Obecnie działa głównie jako influencer, który stara się działać na wielu płaszczyznach. Prowadzi streamy, gdzie ma tysiące oddanych fanów, uprawia sport, organizuje obozy dla dzieci i młodzieży, a także ściśle współpracuje z Liquid. Po zakończeniu kariery esportowej cały czas więc uczestnicy w różnych projektach i jest o nim głośno.

Pasha: Counter-Stike

Jarosław Jarząbkowski na High League wystąpi już jako bardzo znana osoba. To idol młodzieży, który w pewnym sensie wychował nowe pokolenie esportowców w Polsce. Pasha to 33-letni emerytowany zawodnik, który swoją profesjonalną przygodę z esportem rozpoczął w 2010 roku. Wcześniej grał jedynie w amatorskich drużynach. Największą popularność jednak przyniosło mu dopiero granie w barwach Virtus.pro.

Razem z rosyjską organizacją esportową zdobył Majora w 2014 roku, czyli wygrał mistrzostwa świata w Counter Strike’u. Triumf w Katowicach przyniósł ogromny “boom” na esport w Polsce. Pasha w 2019 roku zakończył swoją profesjonalną karierę, ale od tego czasu gra w drużynie “Emeritos Bandytos”. To projekt pięciu kolegów, a każdy z nich jest znany na rodzimej scenie. Grają w półamatorskich rozgrywkach.

pasha owca kursy w fortunie

Pashabiceps Instagram

Przy okazji występu Pashy na High League warto podkreślić, jak bardzo popularny on jest. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych ludzi wśród młodego pokolenia w Polsce. Do tego jest mocno rozpoznawalny także za granicą. Na swoim Instagramie zebrał już 644 tysiące obserwujących, a ta liczba rośnie w niesamowicie szybkim tempie. Walka na High League może mu tylko przynieść kolejnych fanów.

Zdjęcie: pressfocus

FAQ

Z kim Pasha będzie walczył na High League 2?

Pasha na High League 2 zmierzy się z Owcą WK.

Gdzie obstawię walkę Pashy?

Wszystkie pojedynki na High League 2, w tym właśnie starcie Pashy z Owcą WK, będziesz mógł obstawić w Fortunie.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze