Reprezentantki Polski wracają do gry w siatkarskiej Lidze Narodów. Drugą turę spotkań rozpoczną meczem z kadrą Japonii o godzinie trzynastej polskiego czasu. Ostatnim razem, kiedy te drużyny mierzyły się ze sobą, czyli rok temu w tych samych zawodach, byliśmy świadkami wygranej po tie-breaku reprezentantek z kraju Kwitnącej Wiśni. Tak samo będzie i tym razem? Kupon stawiam w STS.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 40 zł Pewne ZBR

standardowa oferta to 1500 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1640 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
PEWNE ZBR: 40 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Japonia vs Polska: typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (14.06.2022 r.)

Do tej pory obie kadry mierzyły się ze sobą piętnaście razy. Ośmiokrotnie wygrywały Japonki, a siedmiokrotnie nasze reprezentantki. W ostatnich dziesięciu grach każdy z zespołów wygrywał po pięć razy, z tym że licząc od ostatniego pojedynku, o których wspomniałem, to nasza drużyna triumfowała czterokrotnie z rzędu, wcześniej Japonia trzykrotnie, a jeszcze wcześniej obie kadry wygrywały na zmianę. Ciekawe jest również to, że sześciokrotnie padał wynik trzy do jednego, a tylko raz rywalizacja zakończyła się po trzech partiach.

Zmiany w polskiej kadrze na turniej Ligi Narodów na Filipinach

Tym razem zawody Ligi Narodów siatkarek potrwają od jutra do dziewiętnastego czerwca. Biało-czerwone od wtorku przebywały w koreańskim Daejeon, gdzie przygotowywały się do rywalizacji pierw z Japonią, a później z Tajlandią, Stanami Zjednoczonymi i Belgią. Przerwę w grze postanowił wykorzystać selekcjoner naszej reprezentacji, który do składu powołał środkową Magdalenę Jurczyn i przyjmującą Martynę Czyrniańską w miejsce rozgrywającej Alicji Grabki i środkowej Agnieszki Kąkolewskiej. Z drużyną nadal przygotowuje się Weronika Sobiczewska, która pełni rolę rezerwowej. Tym samym Stefano Lavarini wykorzystał możliwość przeprowadzenia zmian w składzie, jednocześnie stosując się do zasady rotacji w gronie zawodniczek, które zostały zgłoszone do turnieju Ligi Narodów w 2022 roku. Z kibicowskiego punktu widzenia ważne jest, że selekcjoner Czyrniańską chciał już powołać do pierwszych rywalizacji, ale nie mógł tego zrobić, bowiem reprezentantka musiała zdać egzaminy maturalne. Jak zmiany wpłyną na postawę naszej reprezentacji? Tego dowiemy się już dziś, a trzeba przyznać, że naszą drużynę czeka poważny sprawdzian.

Sytuacja w tabeli Ligi Narodów kobiet

Polki przed rywalizacją z zawodniczkami z Japonii plasują się na ósmej pozycji. Jest to tym samym ostatnie miejsce, z którego można awansować do fazy finałowej, która zostanie rozegrana w tym roku w dniach od trzynastego do siedemnastego lipca w Ankarze. Dotychczasowy bilans Lavariniego w tym turnieju wynosi trzy zwycięstwa i jedną porażkę. Nasze reprezentantki zwyciężyły do jednego z Kanadyjkami, do zera z kadrą Korei Południowej i do dwu z Niemkami; a przegrały do zera z Brazylijkami. Natomiast dziś nasze reprezentantki zmierzą się z drużyną, która po czterech meczach ma komplet oczek i do tej pory straciła tylko trzy sety. Ciężko powiedzieć, by nasza kadra miała większe szanse w tej rywalizacji, gdyż podopieczne Masayoshiego Manabe już w pierwszym turnieju sprawiły sensację! Zawodniczki z kraju Kwitnącej Wiśni zwyciężyły do zera nad faworyzowanymi Amerykankami. Patrząc na przebieg tamtego spotkania, należy zaznaczyć, że siatkarki z Azji kontrolowały przebieg niemal całego spotkania, a najlepiej zaprezentowały się Sarina Koga i Arisa Inoue, które zdobyły po dziewiętnaście oczek. Do tej pory tylko Niemki były w stanie urwać dwa sety, a Filipinki jednego dla reprezentacji Japonii.

Interesujące typy na spotkanie Japonii z Polską

Nim przejdę do przedstawienia tego, co przyszykowali tym razem bukmacherzy STS-u dodam, że właśnie u nich czeka Cię rewelacyjny BONUS do skorzystania, z którego serdecznie Cię zapraszamy. Wracając do mówienia stricte o typach na to spotkanie, to kurs na zwycięstwo Japonek wynosi 1.45, a Polek 2.75. Dodam, że jeżeli chciałbyś obstawić, że ponownie odbędzie się piąty set, to kurs na „nie” wynosi w tym przypadku 1.32, a że „tak” 3.25. Patrząc na to, że tylko raz (w trzeciej partii w rywalizacji z Niemkami) nasze kadrowiczki nie zdobyły dwudziestu lub więcej punktów, to jeżeli szukasz bezpiecznego zestawienia, które pozwoli Ci podbić kupon, to polecam rozważyć wycenę na to, że drużyny zdobędą więcej niż czterdzieści pięć punktów. Wskazanie na to, że uzyskają łącznie mniej oczek wynosi 1.75, a że więcej 2.00. Kusząco wygląda postawienie na to, że uzyskają więcej niż czterdzieści sześć oczek w pierwszym secie, bo w dwu rywalizacjach z mocnymi zespołami (Brazylijkami i Niemkami) Polski zdobyły kolejno dwadzieścia trzy i dwadzieścia pięć oczek właśnie w premierowej odsłonie; co pokazuje, że de facto nie musi to być wcale tak ryzykowne wskazanie, jak wygląda, kiedy pierwszy raz patrzy się na kurs.

STS
3.30
Japonia vs Polska - dokładny wynik - 3:0

Moje typowanie związane z meczem Japonia vs Polska

Zdecydowanymi faworytkami są reprezentantki kraju Kwitnącej Wiśni. Są w rewelacyjnej formie i dosłownie w każdym elemencie gry prezentują się znakomicie. Świetnie spisują się zwłaszcza na zagrywce, gdyż mniej więcej co trzeci serwis w każdym spotkaniu (kiedy patrzymy na stosunek setów do popełnionych błędów z tego elementu gry) kończy się trafieniem w boisko. Do tego dobrze grają blokiem, a także rewelacyjnie w przyjęciu i na rozegraniu. Popełniają od dziesięciu do piętnastu błędów w ataku, co jest stosunkowo nie dużym rezultatem. Dlatego też nie ma się, co dziwić, że nasze reprezentantki do tego meczu podchodzą, jak do kolejnego poważnego sprawdzianu (przyp. red. podobnie było, kiedy rywalizowały z Brazylijkami), w którym bardziej myślą o wyciągnięciu lekcji z rywalizacji z silniejszym (na ten moment) zespołem niż o dopisaniu sobie kolejnego zwycięstwa. Dlatego też od siebie typuję, że choć Polki będą momentami rywalizowały, jak równy z równym, tak ostatecznie wynik na tablicy świetlnej po meczu będzie taki sam, jak z Brazylijkami. Kurs na to zdarzenie wynosi 3.30, co jest w sam raz do tego, by dziś nieco bardziej zaryzykować. Jeżeli jesteś zdania, że Japonki mogą osłabnąć, a Polki ponownie ograć swe rywalki w tym samym bilansie setowym, co me typowanie, to dodam, że wycena na to zdarzenie wynosi 2.60. Na to, że rywalizacja zakończy się w trzech setach mamy kurs 2.45, a że w pięciu 3.25.

Propozycja kuponu:

Kupon STS Liga Narodów Japonia Polska

fot. Łukasz Sobala/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze