Japonia – Hiszpania: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 01.12.2022

Carlos Soler, Alvaro Morata

Gdzie oglądać mecz Japonia – Hiszpania? W czwartkowy wieczór dojdzie do starcia w grupie E w 3. kolejce Mundialu pomiędzy Japonią a Hiszpanią. Jeżeli chciałbyś obejrzeć to spotkanie, to w tym tekście dowiesz się, gdzie znaleźć transmisję TV i stream online.

Czwartkowy mecz Japonii z Hiszpanią rozgrywany na Mundialu w Katarze może być okazją, by nie tylko przeżywać piłkarskie emocje, ale również, by zagrać o dodatkowe pieniądze! Warto skorzystaj ze specjalnej promocji, którą przygotował dla nowych graczy bukmacher forBET! Jeśli założysz u tego operatora konto z naszym kodem promocyjnym, będziesz mógł zagrać typ na wygraną Hiszpanii z kursem 50,00! Co trzeba zrobić, by móc skorzystać z tak atrakcyjnego przelicznika?

  1. Zarejestruj się w forBET, używając naszego kodu promocyjnego ZAGRANIE
  2. Na swoim pierwszym kuponie zagraj typ na wygraną Hiszpanii z Japonią
  3. Stawka minimalna kuponu = 10 PLN
  4. Jeśli kupon wejdzie, otrzymasz 500 PLN w formie bonusu
  5. Bonus wymaga obrotu 1x w kuponie na minimum 4 zdarzenia, z których każde musi mieć kurs 1,30 lub wyższy
boost forbet japonia - hiszpania

Japonia – Hiszpania, transmisja na żywo w TV

Potyczka Japonii z Hiszpanią zostanie rozegrana 1 grudnia 2022 o godzinie 20:00, a jej areną będzie Khalifa International Stadium w Dosze. Japończycy potrzebują w tym meczu zwycięstwa, by uzyskać awans do dalszej fazy, a ponieważ nie uchodzą tutaj za faworytów, powinniśmy spodziewać się naprawdę otwartego i ciekawego widowiska. Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz, to jego transmisja dostępna będzie w TVP 1 oraz TVP Sport. Sprawdź również nasze propozycje typów na Japonia – Hiszpania.

Japonia – Hiszpania: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten możesz obejrzeć również za pośrednictwem internetu w formie streamu online, ponieważ taką opcję stwarza swoim widzom TVP. Wejdź na stronę TVP Sport w internecie, włącz stream i ciesz się emocjami Mundialu na urządzeniu mobilnym! Sprawdź również, gdzie oglądać MŚ 2022.

Gdzie oglądać Japonia – Hiszpania?

Mecz Japonia – Hiszpania obejrzysz w TVP. Starcie to zapowiada się bardzo ciekawie i bez dwóch zdań jest ono warte obejrzenia w telewizji lub internecie. Pamiętaj też, że jeżeli chcesz grać typy na Mundial w Katarze, nasze propozycje znajdziesz na Zagranie.com! Zachęcam również do skorzystania z kursu 50,00 na wygraną Hiszpanii i zagrania o 500 PLN bonusu. Powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Li Ga/Xinhua/PressFocus

FAQ

🎯 Gdzie znajdę transmisję meczu Japonia - Hiszpania?

Transmisja meczu Japonia – Hiszpania dostępna będzie w TVP.

🎯 Kiedy odbędzie się mecz Japonia - Hiszpania?

Starcie to odbędzie się 1 grudnia o godzinie 20:00

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze