Przybywam do Was z analizą na weekendowe MMA, ponieważ podczas sobotniej walki wieczoru na UFC zobaczymy naszego rodaka, Jana Błachowicza. Z tej okazji Fortuna przygotowała ciekawą promocję dla wszystkich graczy, bezpiecznik MMA – do 30 PLN zwrotu, czyli praktycznie można rzec zakład bez ryzyka z którego skorzystamy. Natomiast jeżeli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, to masz możliwość zagrać bez ryzyka do 140 PLN – więcej informacji o bonusie na start w Fortunie.

Załóż konto w Fortunie – Zakład bez ryzyka do 140 PLN (więcej szczegółów promocji na końcu tekstu) + 20 PLN Freebet + 1000 PLN od depozytu na start!

TYLKO Z KODEM PROMOCYJNYM: 1145PLN

Moja skuteczność typów MMA w 2020 roku: 2/3

Mój profit/strata na kuponach MMA w 2020 roku: +226,60 PLN

Rok 2019 skończyłem ze skutecznością typów na MMA 26/44, co dało profit 189,4 PLN

Zdarzenie: Corey Anderson vs Jan Błachowicz

Typ:  Corey Anderson

Kurs:  1,53

Nie dość, że bezpiecznik na MMA od Fortuny, to stawiając na Andersona i tak wygramy, prawda? Albo będziemy szczęśliwi z trafionego typu albo ważnej wygranej Polaka😉 Przechodząc do samej analizy, niestety zgadzam się z bukmacherami i też widzę Amerykanina w roli faworyta.

Obaj zawodnicy walczyli już ze sobą i wtedy górą był Anderson. Jednak było to dawno temu, bo w 2015 roku. Jeden i drugi poczynili od tego czasu duże postępy. Oceniając różnicę w dyspozycji Andersona i Błachowicza, progres Amerykanina jeszcze bardziej przekonuje mnie do jego wygranej. Dlaczego? Poprzednie starcie wygrał dzięki swoim zapasom oraz wytrzymałości. To aspekty, które także poprawił Polak, ale nie w takim stopniu, aby zneutralizować tutaj przewagę Andersona. Amerykanin miał słabą stójkę, ale trudno się temu dziwić, bo na tamten moment nie miał z nią wiele do czynienia. Parę lat później i jego kickboxing stoi na o wiele wyższym poziomie niż pięć lat temu, na co najlepszym dowodem jest ostatnia wygrana nad faworyzowanym Johnie Walkerem.

Corey Anderson jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem, który ma passę czterech wygranych. 2017 rok był dla niego fatalny, bo przegrał dwa razy przez nokaut. Jednak oglądając jego kolejne występy widać, że się pozbierał i zastosował w praktyce hasło – WIN OR LEARN. Na mnie duże wrażenie robi tempo Andersona, które jest w stanie utrzymać przez długi czas, z czym w przeszłości miewał problemy Błachowicz… a przecież teraz będzie starcie na dystansie pięciu rund. Faworyt sobotniej walki wieczoru notuje 4,37 znaczących ciosów na minutę, ale co ważniejsze 4,96 obaleń na pojedynek i 83% skuteczności obron zapaśniczych ataków rywali.

Błachowicz od początku swojej kariery w UFC ma wzloty i upadki. Jego kariera to sinusoida. Niestety, ale nasz rodak nie jest w stanie przebić się przez pewien poziom do czołówki. Oczywiście to nie jest żadna ujma, bo żaden mężczyzna walczący w MMA pod Polską flagą nie był tak wysoko i to przez tak długi czas. Ostatnie dwie wygrane robią wrażenie, bo pokonał Souzę oraz Rockholda. Dwa głośne nazwiska, które mają wspólny mianownik – przyszli do kategorii półciężkiej z średniej. Błachowicz miał nad nimi fizyczną przewagę. W starciu z Andersonem to już nie będzie jego atutem.

Często typując rewanże powtarzam zależność, że drugie pojedynki wygrywa ten młodszy. Baaaardzo często ta reguła się sprawdza. Tutaj mamy 30-letniego Corey’a Andersona oraz 36-letniego Jana Błachowicza. W weekend trzymam kciuki za naszego rodaka i kibicuję mu mocno, ale na chłodno oceniając Amerykanin ma argumenty, które każą mi wskazać go w przewidywaniach.

Zdarzenie: Brok Weaver vs Rodrigo Vargas

Typ:  Brok Weaver

Kurs:  1,34

Z początku w ogóle nie chciałem proponować Wam kuponu na weekendowe UFC, ponieważ nie jestem w stanie zaoferować Wam zakładów z rozsądnymi kursami. Promocja na bezpiecznik MMA przekonała mnie, że warto spróbować, bo nie poniesiemy żadnej starty. W związku z tym do wygranej Andersona dorzucam jedno starcie do AKO. To wygrana Broka Weavera, który zadebiutuje w UFC, ale widzę w nim potencjał.

Typowany przeze mnie zawodnik ma 28 lat i dużo doświadczenia poza najlepszą organizacją MMA na świecie legitymując się bilansem 14-4. Kontrakt w UFC zapewnił sobie po walce w Dana White’s Tuesday Night Contender Series zwyciężając jednogłośną decyzją z innym bardzo silnym zawodnikiem. Weaver powinien wydłużyć swoją serię 7 wygranych pojedynków z rzędu. Jego rywalem będzie Meksykanin, który debiutował już w UFC i zaliczył porażkę. Warto zwrócić uwagę, że typowany przeze mnie zawodnik będzie miał potężną przewagę fizyczną nad swoim rywalem. Brok Weaver ma 183 centymetry wzrostu, natomiast Vargas 170.

Korzystamy z bezpiecznika na MMA – w praktyce grając bez ryzyka do 30 PLN!

Bezpiecznik na MMA

Czas trwania: 14-16.02.2020

Oferta: tylko prematch

Typ kuponu: SOLO, AKO, MAXIKOMBI

Stawka: min. 30 zł brutto

Warunek: min. 1 zdarzenia na kuponie musi być związane z MMA

Bonus otrzymają wszyscy gracze, których kupony spełniające warunki promocji okazały się przegrane

Nagroda: bonus w wysokości 30 zł (w punktach FKP)

Promocja dotyczy kuponów rozstrzygniętych do 16.02.2020 do godz. 23:59

Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Bonus zostanie przypisany do kont graczy w dniu 17.02.2020

Kupon na UFC z bezpiecznikiem

Zagranie bez ryzyka dla nowych graczy:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 1145PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 140 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe. Maksymalnie do 125 PLN.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.

Autor obrazka wyróżniającego: Dokshin Vlad