Już dzisiaj w nocy będziemy świadkami kolejnej, ważnej walki Jana Błachowicza. Polski pięściarz zmierzy się tym razem z Gloverem Teixeirą. Kursy bukmacherskie dość jednoznacznie wskazują na Polaka, jednak dobrze wiemy, że rywalizacja może być bardzo wyrównana i dać nam dużo emocji. Dlatego też warto dowiedzieć się, gdzie obejrzeć walkę Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą.

Jan Błachowicz – Glover Teixeira – gdzie oglądać dzisiaj?

W sobotę wieczorem będziemy mogli w akcji oglądać Jana Błachowicza, którzy zmierzy się z Gloverem Teixeirą. Błachowicz jest przez wiele osób uważany za faworyta, ale przecież dobrze wiemy, że jego rywal jest groźny. Tutaj na pewno nikt nie odstawi ręki i starcie będzie zacięte do samego końca. Gdzie oglądać więc walkę Błachowicz vs. Teixeira? Jest kilka opcji, ale zacznijmy od przedstawienia STS TV, bo tam można prawie za darmo!

sts tv

Jan Błachowicz – Glover Teixeira: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo walkę Jan Błachowicz – Glover Teixeira? Oprócz STS TV możesz to też zrobić w Fortuna TV. Jak to działa?

  • rejestrujesz się z tego linku: https://zagranie.com/go/fortuna
  • wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  • dopełnij formalności
  • zaloguj się na konto
  • zagraj bez ryzyka dowolny kupon za co najmniej dwa złote
Fortuna
Oglądaj Błachowicza ZA DARMO w Fortunie!

Jan Błachowicz – Glover Teixeira: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Walka Jana Błachowicza z Gloverem Teixeirą zapowiada się na bardzo ciekawą. Dlatego też pewnie wiele osób będzie chciało ją obejrzeć w TV i tutaj przychodzimy z pomocą. Transmisje od bukmacherów możesz bowiem przerzucić za pomocą chromecasta z telefonu na TV!

Jan Błachowicz – Glover Teixeira: stream na żywo online

Gdzie będzie stream na żywo online z walki Jan Błachowicz – Glover Teixeira? Miejsca, które podaliśmy wyżej nie są jedynymi, bowiem jeszcze można obejrzeć to poprzez Polsat Sport, jednak tutaj trzeba zapłacić już za dostęp!

Jan Błachowicz – Glover Teixeira: zapowiedź meczu

Rywalizacja pomiędzy Janem Błachowiczem, a Gloverem Teixeirą powinna być zacięta. Takie walki dobrze się ogląda, jak wcześniej się je obstawiło na kuponie, więc zapoznaj się także z kursami bukmacherskimi:

1X2

Kursy na wygraną w walce Błachowicz - Teixeira

Fortuna
1.34
Błachowicz
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
45.00
Remis
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.20
Teixeira
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Grzegorz Granica / PressFocus

Gdzie obejrzeć walkę Błachowicza z Teixeirą?

Walkę tych zawodników będziesz mógł obejrzeć w STS TV i Fortuna TV!

Jak obejrzeć za darmo Błachowicza?

Aby sobotnią walkę Błachowicza obejrzeć za darmo załóż konto u wybranego bukmachera (STS lub Fortuna) z kodem ZAGRANIE i zagraj bez ryzyka dowolny kupon za minimum 2 PLN!

Zaloguj się aby dodawać komentarze