Jakub Kosecki – Tuszol: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Jakub Kosecki - Tuszol gdzie oglądać

Jakub Kosecki – Tuszol: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? W walce debiutantów na Fame MMA 20 zdarzyć się może tak naprawdę wszystko. Faworytem pojedynku jest członek grupy Bungee, ale z pewnością były piłkarz także pokaże charakter i da z siebie wszystko. A jeżeli chciałbyś zobaczyć ich potyczkę, ale nie wiesz gdzie oglądać Jakub Kosecki – Tuszol, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Chcesz obstawiać gale FAME MMA 20? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

baner na FAME MMA 20

Jakub Kosecki – Tuszol, gdzie oglądać?

Zanim przejdę do konkretów i tego, gdzie oglądać Jakub Kosecki – Tuszol, to warto przyjrzeć się bliżej samej walce. Tak naprawdę trudno cokolwiek więcej powiedzieć o nadchodzącym pojedynku, bowiem dla obu fighterów będzie to debiut w klatce. Oczywiście należy spodziewać się mało technicznego pojedynku, z dużą ilością ciosów i kiepską obroną, ale który z nich ma większe szanse na wygraną, to trudno powiedzieć. Z pewnością więc będzie się działo! A jeżeli interesują Cię typy na Fame MMA 20, to znajdziesz je na naszej stronie.

Jakub Kosecki – Tuszol, kiedy i o której godzinie?

Nadchodzący pojedynek pomiędzy Kosą a Tuszolem odbędzie się w sobotę, 10. lutego podczas gali Fame MMA 20. Do walki tego dnia ruszy kilkunastu freak fighterów, którzy z pewnością dadzą świetne widowisko. Gala rozpocznie się klasycznie o 20:00, a opisywany pojedynek zaplanowano na 23:00.

Fame MMA 20 baner Betlic

Jakub Kosecki – Tuszol, transmisja na żywo w TV

Tak naprawdę od dłuższego już czasu próżno szukać transmisji z gal MMA w TV. To samo tyczy się freaków, które nigdy nie były pokazywane w telewizji. I dlatego też starcie Koseckiego z Tuszolem będzie dostępne wyłącznie po opłaceniu dostępu w PPV. Warto również przypomnieć, że jeśli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera oferującego zakłady na Fame MMA 20, to podczas rejestracji należy wpisać kod promocyjny Betclic. Dzięki temu otrzymasz dostęp do specjalnych bonusów na zbliżającą się galę!

Jakub Kosecki – Tuszol, stream online

Jak więc wykupić stream online na walkę Kosecki – Tuszol? Tak naprawdę jest to banalnie proste – wystarczy przejść przez kilka prostych kroków, aby zobaczyć ten pojedynek, jak i resztę walk. Na starcie należy wejść na stronę federacji, przejść przez rejestrację konta i opłacić jeden z wybranych pakietów. Po dokonaniu wymaganej wpłaty pozostaje poczekać na rozpoczęcie gali i cieszyć się widowiskiem, a bez wątpienia w sobotni wieczór będzie się działo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze