Punkty stacjonarne bukmacherów to dobra alternatywa dla ich internetowej działalności. Często można zajrzeć do nich, przechodząc obok, obstawić szybki kupon i iść dalej. Z tego tekstu dowiecie się więc jakie są godziny otwarcia w STS, ile jest punktów naziemnych oraz czy są jakieś zalety?

STS godziny otwarcia – ile jest punktów?

STS to firma, która powstała w 1997 roku. Jej pełna nazwa to Star-Typ Sport, a na ten moment zatrudnia około 1500 pracowników. Jej udział w rynku wynosi około 47 procent, co jest bardzo dużo. Bez wątpienia STS jest największym bukmacherem w Polsce, z którego usług korzysta najwięcej klientów. Przez te ponad 23 lata firma urosła do dużego przedsiębiorstwa i jest w pełni legalnym bukmacherem, który pozyskał licencje na prowadzenie działalności. 

Aktualnie w Polsce są 444 punkty stacjonarne STS-u. W nich możecie oczywiście grać kupony, odbierać wygrane, czy otrzymywać nowe bonusy. Jednak o tym więcej przeczytacie niżej. Na ten moment nie wiadomo, czy firma planuje otworzyć kolejne punkty, ale warto pamiętać, że jej stały rozwój może doprowadzić do tego, iż powstaną kolejne miejsca na mapie polski, gdzie będzie można obstawiać mecze. Co więcej, STS rozwija się również w działalności internetowej. 

Jakie są godziny otwarcia w STS?

W STS godziny otwarcia są standaryzowane. Punkty otwierają się prawie z samego rana, bo o godzinie 9:00 i są otwarte aż do godziny 20:00. Co prawda istnieją lokale, które są zamykane np. o godzinie 18:00, jednak zdecydowana większość działa tak, jak te wyżej wspomniane. Inne godziny otwarcia są m.in. w Koszalinie, ale dla każdej miejscowości możecie to sprawdzić na stronie internetowej STS. Dzięki temu będziecie mogli być pewni, że jeżeli wybierzecie się do punktu naziemnego, to ten będzie otwarty o danej porze. 

sts oferta na zaklady grafika

Zalety i wady punktów naziemnych STS

Punkty naziemne STS mają swoje wady, ale posiadają też kilka zalet. Zacznijmy więc od tych drugich. Przede wszystkim możecie obstawiać w nich zakłady bukmacherskie na wszelakie dyscypliny sportowe, esport, czy rzeczy związane z rozrywką. Do tego dochodzi również fakt, że w punktach stacjonarnych zdarzają się ciekawe promocje. Co więcej, na miejscu możecie również oglądać wydarzenia sportowe na żywo na dużych telewizorach, dzięki czemu będziecie mogli podjąć lepsze decyzje przy kolejnych analizach. 

Do tego sam kupon papierowy potrafi sprawić więcej radości, jeżeli jest wygrany, niż screen z telefonu lub komputera osobistego. Jednak ta sprawa ma dwa medale. Przede wszystkim twój internetowy kupon się po prostu nie może zgubić, a taki papierowy już tak. Trzeba go chronić przed wilgocią lub przetarciami. Kolejnym minusem punktów stacjonarnych STS jest to, że nie ma u nich całej oferty dostępnej w internecie. Jest o wiele mniej bonusów bukmacherskich, przez co czasem trudniej się gra. Do tego dochodzi również fakt, że za założenie konta przez internet możecie zgarnąć ciekawe promocje. Jednak o tym więcej przeczytacie niżej. 

STS grafika punkty otwarcia

Kolejną przewagą mobilnej wersji STS-u jest to, że macie dostęp do niej cały czas. Aplikacja mobilna STS jest dostępna na telefonach z urządzeniem Android lub iOS, a takie ma zdecydowana większość ludzi. Dzięki temu możecie się szybko zalogować i postawić dany kupon, w przeciwieństwie do punktu stacjonarnego, do którego najpierw trzeba się dostać. Do tego warto pamiętać, że właśnie lokale naziemne STS mają swoje godziny otwarcia, w których możesz obstawiać spotkania, a na telefonie, czy komputerze można to robić 24 godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. 

Oczywiście i jedno i drugie rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Z całą pewnością dla osób starszych wiekiem bardziej przyjazne będą punkty stacjonarne, które są rozsiane niemal po całej Polsce i nie ma problemu z dostępem do nich w większych miejscowościach, czy dużych aglomeracjach. Tam mogą przyjść i postawić swój kupon w kilka minut, a później obejrzeć mecz na żywo. Z kolei pewnie młodzi użytkownicy wybiorą aplikację mobilną lub stronę internetową i przez nią będą obstawiać. Ci również dostaną dostęp do transmisji live, gdyż bukmacherzy coraz mocniej inwestują w swoje telewizje. O STS TV pisaliśmy już ostatnio, więc możecie sprawdzić, na czym polega.

STS godziny otwarcia, a bonusy bukmacherskie

Skoro znacie już godziny otwarcia w STS, to zapewne zastanawiacie się, czy możecie jakoś zgarnąć bonusy bukmacherskie. Jest to możliwe dzięki naszej ścisłej współpracy z legalnymi bukmacherami. Rejestrując się z kodem promocyjnym 1299PLN otrzymacie takie rzeczy jak:

  • 100 procent bonusu od depozytu do 1200 złotych
  • 30 złotych na zakład bez ryzyka
  • 29 złotych freebetu

 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 0 230 zł bez ryzyka + 25 29 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1499 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 230 zł
FREEBET: 29 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Taka oferta jest szczególnie kusząca dla osób obstawiających przez internet. Samo założenie konta trwa jedynie kilka minut, a podczas procesu trzeba podać jedynie kilka podstawowych informacji. O tym jak przez rejestrację przebrnąć szybko pisaliśmy w tym miejscu. Następnie wystarczy już odebrać wasz bonus, dzięki któremu będziecie mogli z łatwością obstawiać mecze. W STS możecie liczyć też na inne promocje, o których na bieżąco informujemy naszych czytelników. Polecamy więc obserwować stronę Zagranie, żeby nie przegapić żadnej z akcji promocyjnych tego bukmachera. Zazwyczaj są one skierowane do ludzi obstawiających przez internet, jednak zdarzają się również takie, które można wykorzystać w punktach stacjonarnych. 

STS godziny otwarcia – kilka słów na koniec

Skoro wiecie już o godzinach otwarcia w STS, plusach i minusach punktów stacjonarnych, a także bonusach bukmacherskich, to przyszedł czas na podsumowanie. Każde z tych rozwiązań, zarówno obstawianie w lokalach naziemnych, jak i przez internet, ma swoje plusy i minusy oraz zapewne jest skierowane do innych grup odbiorców. Rozwój STS jednak sprawi, że bez wątpienia każda z tych dziedzin będzie coraz mocniej rozwijana. Z kolei sami klienci mogą liczyć na ciekawe promocje i bonusy bukmacherskie, nie tylko przez internet, ale też w punktach stacjonarnych. 

⌚ Jakie są godziny otwarcia punktów STS?

Punkty stacjonarne STS są otwarte od 9:00 do 20:00. W tym czasie można wejść i obstawić zakłady w punktach naziemnych tego bukmachera.

🧐 Ile jest punktów naziemnych STS?

STS to największa firma bukmacherska w naszym kraju. Nie powinno nikogo więc dziwić, że ma bardzo dużo punktów naziemnych. Na ten moment jest ich 444, jednak być może w przyszłości powstaną kolejne.

🎁 Czy są jakieś bonusy w STS?

W STS możesz zgarnąć bonusy bukmacherskie dostępne z naszym kodem promocyjnym. Dzięki temu otrzymasz m.in. bonus od depozytu, a także freebet. Oprócz tego bukmacher często przygotowuje też akcje dla stałych graczy.