Dziś piątek, czyli dzień, który rozpoczyna weekend oraz zmagania w sportowym świecie. My jednak przedstawimy trzy propozycje z esportu. Pod lupę weźmiemy zmagania ESL Pro League oraz kwalifikacje DreamHacka. Czy zgarniemy profit i będziemy w końcu zadowoleni? Jak zagrają faworyci? Czy będzie jakiś czarny koń? Przed nami wiele pytań, na które za pewne będziemy znać odpowiedź już za parę godzin. Startujemy jednak już o godzinie 15, dlatego nie przedłużamy i startujemy!

Załóż konto w STS i graj bez ryzyka do 230PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: ZAGRANIE

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/stsbezryzyka

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Sprout – North

Piątek, 25.09.20 – 15:00

Tak jak wspomniałem na wstępie, pierwszy mecz zaczyna się już o godzinie 15. Będzie to starcie pomiędzy Sprout a North w ramach kwalifikacji do DreamHacka. Oba zespoły są już pewne udziału w zawodach, które odbędą się za niecały miesiąc. Mimo wszystko, mecz zapowiada się interesująco, dlatego nie można było tego ominąć. Zawodnicy z zespołu Sprout idą jak burza. W tym momencie mają wygrane aż 7 spotkań pod rząd i raczej się na tym nie zatrzymają. Jeśli chodzi o North to tutaj sytuacja również nie jest zła. Popełniają jednak więcej błędów, co w dzisiejszym pojedynku może być bolesne w skutkach. Przegrana z AGF, forZe czy mapa x6tence również nie nadaje optymizmu. Jeśli chodzi o wybór map to raczej w lepszej sytuacji są dzisiejsi „gospodarze”. Piątka z Dychą na czele ma o wiele lepszy mappool, na co wskazują chociażby statystyki.  Na pewno nie zobaczymy Overpassa i Miraga, ponieważ są to zawsze insta bany. Duńczycy prawdopodobnie wybiorą Vertgio, które mogą wybrać, lecz wybór Sprout jest ciężki do przewidzenia. Sądzę jednak, że może to być Dust 2, który był pickowany w ostatnich meczach, a tutaj powinni sobie bez problemu poradzić. Reasumując, uważam, że Sprout wygra minimum jedną mapę. Kurs nie powala, ponieważ wynosi 1,25. Jednak do trebla nie jest zły, dlatego bez zastanowienia korzystamy.

Sprout – North

Typ: Sprout wygra minimum jedną mapę

Kurs: 1.25

sts

 

 

saW – Endpoint

Piątek, 25.09.20 – 19:00

O godzinie 19 będziemy świadkami kolejnego meczu, który będzie rozgrywany w ramach zamkniętych kwalifikacji do DreamHacka. Tak jak wyżej, zarówno saW jak i Endpoint, mają zapewniony awans do głównego turnieju. Ja jednak znalazłem fajnym typ, który może być pomocny na kogoś z Was. Mianowicie typuję, że portugalska formacja wygra minimum jedną mapę. Dlaczego akurat oni? Przede wszystkim dlatego, że przewiduję, iż ich wyborem będzie de_vertigo, na którym radzą sobie bardzo dobrze i grają na wysokim poziomie. Mają tutaj rozegranych najwięcej godzin i spotkań a procent wygranych również nie jest najgorszy (58% win/ 19 map). Przeciwnicy nie radzą sobie tutaj aż tak dobrze co przedstawiają statystyki (36% win/14 map). Oba zespoły miały już okazję zmierzyć się na tej mapie tydzień temu. To była prawdziwa dominacja, dlatego, że Portugalczycy zwyciężyli 16-1. Na pewno angielska piątka zauważyła błędy, lecz moim zdaniem przez tak krótki okres, nie są w stanie zmienić swojej gry o 180 stopni.

 

saW – Endpoint

Typ: saW wygra minimum jedną mapę

Kurs: 1.35

 

Team Liquid – 100Thieves

Piątek, 25.09.20 – 19:00

Tym razem przenosimy się do rozgrywek ESL Pro League, gdzie Team Liquid zmierzy się się z 100Thieves. Tak naprawdę w tym meczu może zdarzyć się wszystko, lecz moim faworytem jest jks i spółka. Kurs na ich wygraną wynosi 2.22, lecz moim typem jest po prostu zwycięstwo na minimum jednej mapie. W STS mnożnik na to zdarznie oscyluje w granicach 1,40 -1,45, natomiast u innych  bukmacherów jest o wiele niższy. Uważam, że w obecnym czasie 100Thieves o wiele lepiej wygląda jako zespół i gra po prostu lepiej. Jak dotąd rozegrali 7 meczów w lidze, z czego 4 razy wygrali. Jeśli chodzi o Team Liquid to przegrali dwa razy na taką samą liczbę rozegranych spotkań. Trzeba jednak zaważyć, że Amerykanie z NAFem na czele, wygrali tylko jedno starcie wynikiem 2:0. Praktycznie w każdym meczu oprócz Gen.G, przegrywają pierwszą mapę. Widoczny jest problem, że nie mogą dobrze wejść w spotkanie. Tutaj może to wykorzystać  100Thieves. 3 tygodnie temu, w bezpośrednim pojedynku, wygrali 16:3 na de_vertigo. Tym razem może być tak samo i mogą pewnie wygrać pierwszą mapę. Prawdopodobnie będzie to ta sama mapa, czyli de_vertigo lub de_dust 2, na którym radzą sobie równie dobrze, ponieważ przez ostatnie 3 miesiące nie przegrali ani razu.

Team Liquid – 100Thieves

Typ: 100Thieves wygra minimum jedną mapę

Kurs: 1.43

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

typy

 

 

 

 

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze