Wczorajszy spotkania w Blast Premier Fall Series przyniosły wiele emocji, ale również, co najważniejsze, zielone rozliczenie naszego kuponu. Ostatecznie zwycięzcą grupy A została ekipa OG, a awans do finałów zagwarantowało sobie również Natus Vincere. Dziś przechodzimy do spotkań w grupie B, gdzie występować będzie drużyna Faze, która wczoraj pożegnała swoją wielką legendę, a mianowicie Niko. Bośniak będzie teraz występował w barwach drużyny G2. Jak ta zmiana wpłynie na grę Faze i czy będą w stanie postawić opór swoim rywalom?

 

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły
 

Vitality – Complexity
29.10.2020 r. Godz. 16:30

 

Zmiany, zmiany, zmiany… w tym również te w składzie Complexity. Szeregi organizacji zasilił Justin “jks” Savage, który zastąpił Obo. Moim zdaniem zawodnik ten w końcu będzie miał szansę zaprezentować się w naprawdę solidnej drużynie, bo 100Thieves jeszcze za taką uznawać, moim zdaniem, nie można. Wobec tego oraz wobec formy, jaką prezentowało Complexity w poprzednich spotkaniach, faworytem bukmacherów w tym spotkaniu jest drużyna Vitality. Moim zdaniem kursy są jednak delikatnie nieadekwatne, i postaramy się z tego skorzystać.

Wraz z odejściem Obo, zaczęła się sypać gra Complexity. Jedynie jedna wygrana spośród ostatnich pięciu spotkań niejako warunkuje to, że Complexity jest dziś tak nisko stawiane. Nie możemy jednak zapominać o tym, że grali wtedy z NaToSaphixem jako zastępcą, a nie jest to zawodnik, który może w pełni konkurować na najwyższym poziomie. Dziś w składzie obecny już będzie jks, który wnosi ogromny skok jakościowy pod względem umiejętności indywidualnych. Oczywiście nie wiemy jeszcze, jaki wpływ na grę drużynową będzie miała ta zmiana, dlatego też szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu nie odwracają się nagle o 180 stopni. Oznacza to jednak przynajmniej dla mnie, że Complexity wcale nie będzie chłopcem do bicia.

Jako pierwsi wybierać mapy będą gracze Complexity i to wokół tego zaplanowałem swój typ. Prawdopodobnie będzie to mapa Mirage lub Nuke, zależnie od decyzji taktycznych zespołu. Na obydwu tych mapach Complexity jest naprawdę dobrze przygotowane i to tam będą szukać swojego punktu zaczepienia. Uważam, że będą oni w stanie zagrozić Vitality w całym spotkaniu, a z pewnością na swojej mapie. Tak jak mówiłem, ich słaba gra w ostatnim czasie wynikała z braków w składzie, Obo był do tej pory jednym z czołowych strzelców, w momencie gdy go zabrakło, wszystko się posypało. Jks został sprowadzony, żeby naprawić tę sytuację, a nie ma na to lepszego momentu niż pierwszy mecz w drużynie.

Jeśli chodzi o Vitality, to nie można im odebrać tego, że w ostatnim czasie radzili sobie naprawdę nieźle. Cztery wygrane spotkania na pięć ostatnich i porażka jedynie przeciwko Heroic w wielkim finale DreamHacka. Jeśli jednak chodzi o ich długofalową formę, to często potrafią zgubić się w swoim pomyśle na grę i np. zanotować gorszy start na turnieju. Z tego powodu nie idę dziś w ich bezpośrednie zwycięstwo.  Complexity jest również niewygodnym rywalem dla francuskiej formacji, bo na 15 pojedynków, pięć z nich zakończyło się zwycięstwem Vitality, a w siedmiu przypadkach triumfowali zawodnicy Col. Trzy razy mogliśmy oglądać dogrywkę.

Podsumowując, moim zdaniem wejście Jksa do składu przyniesie dużo jakości tej drużynie. NatoSaphix nie był w stanie zagwarantować takiej liczby eliminacji, jaką może gwarantować nowy zawodnik formacji. Wobec tego uważam, że kursy na Complexity są zawyżone i będą oni w stanie spokojnie rywalizować z ekipą Zywoo. Zdecydowałem się jednak na dosyć bezpieczny wybór i postawiłem na handicap w stronę Complexity na pierwszej mapie. Będzie to mapa ich wyboru, zatem tam powinni zaprezentować się z najlepszej strony. Handicap +2,5 oznacza, że muszą oni zdobyć na tej mapie przynajmniej 14 rund. Moim zdaniem takie zabezpieczenie jest jak najbardziej wystarczające, a ekipa BlameFa powinna wygrać całą mapę, a nawet zagrozić Vitality w perspektywie całego starcia.

 

Vitality – Complexity
29.10.2020 r. Godz. 16:30
Typ: Handicap rund w pierwszej mapie: Complexity +2,5
Kurs: 1.67

 

Bnaer grupu

 

Big – Faze
29.10.2020 r. Godz. 19:30

 

Drugie spotkanie również budzi wiele emocji, jednak to wszystko z powodu wielkiego nieobecnego! Wczoraj G2 oficjalnie ogłosiło pozyskanie Niko do swojej drużyny. Wobec aktualnej luki w składzie Faze, w miejsce Bośniaka wejdzie inna legenda, a mianowicie Olofmeister. I tutaj jest chyba najważniejszy aspekt tego starcia. Moim zdaniem Olof, nawet pomimo największych chęci i starań, nie będzie w stanie zastąpić Niko, chociażby pod względem zdobytych zabójstw. I w momencie gdy jeszcze przed potwierdzeniem zmian, Big było faworytem w tym spotkaniu, tak po ich oficjalnym ogłoszeniu kursy na drużynę Tabsena lecą w dół.

Big nie jest w tym momencie w swojej boskiej formie sprzed paru tygodni, gdzie niszczyli każdego na swojej drodze, jednak ciągle są w naprawdę dobrej dyspozycji. Faze z drugiej strony nie potrafiło ustabilizować swojej formy, o czym świadczą np. porażki z Godsent czy NiP. Obecnie trudno jest dokładnie ustalać ich poziom, zwłaszcza, że nie wiemy jak zaprezentują się z olofem w składzie. Brak Niko z pewnością będzie odczuwalny i zmusi kogoś innego, do prowadzenia gry Faze.

Swój typ obrałem w postaci zwycięstwa Big na drugiej mapie. To oni będą wybierać tę mapę, zatem nie powinno być żadnych zaskoczeń w kwestii przygotowania taktycznego na mapie. Prawdopodobnie zobaczymy Dusta lub Nuke’a, a to dwie najlepsze mapy Big. Faze natomiast, na tej drugiej mapie notuje serię czterech porażek z rzędu. To po raz kolejny przekonuje mnie co do mojego typu. Niemiecka formacja z pewnością będzie chciała jak najszybciej zakończyć to spotkanie, a porażka na swojej mapie nie wchodzi w grę.

Faze bez Niko, Big w dobrej formie. Wydaje się, że nic nie stanie na przeszkodzie ekipie Tabsena i gładko wygrają to spotkanie. Dla lubiących ryzyko bardzo atrakcyjnie prezentuje się kurs na zwycięstwo Big wynikiem 2:0, ja jednak pozostanę przy swoim typie. Faze w tym momencie nie ma argumentów przeciwko Big, a ci z kolei są, zarówno indywidualnie jak i drużynowo, w dobrym miejscu. Mecz może być zaskakujący, być może Olof wyciągnie jakiegoś asa z rękawa i zaskoczy czymś Big, jednak wątpię, żeby to się stało na ich mapie.

 

Big – Faze
29.10.2020 r. Godz. 19:30
Typ: Big wygra drugą mapę
Kurs: 1.44

 

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

 

Kupon esportowy

Zaloguj się aby dodawać komentarze