Wczoraj oficjalnie rozpoczęliśmy nowy sezon chińskiej ekstraklasy i trzeba przyznać, że emocji było jak na lekarstwo. Mamy nadzieję, że kampania 2022 Super Ligi nam się powoli będzie rozkręcać i dzisiaj omówiłem dwa mecze. Nasz rodzynek Adrian Mierzejewski zamienił miejsce pracy i trzeba przyznać, że trafił do stabilnego klubu z Zhengzhou. Czy w swoim debiucie popisze się golem lub asystą? Zapraszam do lektury!

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Changchun Yatai – Guangzhou City: typy i kursy bukmacherskie (04.06.2022)

Formalni gospodarze byli w poprzednim sezonie beniaminkiem Super Ligi i w swoim pierwszym sezonie po powrocie do elity spisali się świetnie. Najpierw awansowali do grupy mistrzowskiej, aby na koniec cieszyć się z zajęcia czwartego miejsca na koniec rozgrywek. To pokazuje, że nowe drużyny w Chinach są naprawdę silne i potrafią namieszać wśród konkurencji. Kolejnym sukcesem Changchun Yatai jest zachowanie swoich najlepszych zawodników. Kolonia brazylijska ma się dobrze i Erik, Junior Negao, czy Serginho pozostali w jednej drużynie i dodatkowo udało się wzmocnić kadrę Dino Ndlovu, który będzie odciążał tę trójkę. Jakie są cele formalnych gospodarzy na tę kampanię? Ciężko stwierdzić, ale z pewnością celują w podium, zważając na słabość pozostałych ekip w stawce. Czy stać na to Changchun Yatai?

Klub z Kantonu szczęśliwie awansował do grupy mistrzowskiej w poprzednim sezonie i nie musiał się martwić o pozostanie w Super Lidze. Tym razem Guangzhou City może mieć problemy, aby się utrzymać, ponieważ kryzys dopadł również i ich i wielu piłkarzy opuściło ten zespół. Mousa Dembele, Tiago de Leonco, czy zapewne Guilherme zmienili bądź zmienią pracodawcę i to powoduje, że nie ma większych gwiazd, na których można budować przyszłość formalnych gości. Trener Jean-Paul van Gastel też nie jest doświadczonym szkoleniowcem i klub z Kantonu to tak naprawdę jego pierwsza przygoda na pozycji głównego menadżera. Bardzo źle dzieje się w tym rejonie Chin, jak przypomnimy sobie jeszcze o kłopotach Guangzhou FC. Czy dadzą jeszcze radość swoim fanom?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 czerwca 2022 08:09.

Co obstawiać?

Bardziej poukładanym zespołem na ten moment jest Changchun Yatai i stawiam na ich dwa trafienia w dzisiejszym meczu. Mając z przodu takich piłkarzy jak Erik, Junior Negao, czy Serginho można myśleć o osiąganiu wysokich celów, a doświadczenie tej trójki zdobyte na poziomie chińskiej ekstraklasy w poprzedniej kampanii będzie tylko procentować. W Guangzhou City przed startem sezonu panuje spory chaos i mam nadzieję, że faworyci to wykorzystają. Liczę na skuteczność brazylijskiej trójki wspieranej przez Dino Ndlovu. Gramy w Forbet, dlatego zachęcam Cię do skorzystania z kodu promocyjnego u tego bukmachera!

forBet
1.49
Changchun Yatai powyżej 1.5 gola

Grupa Zagranie

Henan Songshan Longmen – Dalian Pro: typy i kursy bukmacherskie (04.06.2022)

Przenosimy się do drugiej rywalizacji, gdzie Henan Songshan Longmen zmierzy się z Dalian Pro. Formalni gospodarze to zespół, który w poprzednich rozgrywkach bił się o utrzymanie, ale jedynie w teorii. W grupie spadkowej zajęli drugie miejsce i ani na chwilę nie byli zagrożeni opuszczeniem Super Ligi. Jest to bardzo stabilny projekt, który finansowo stara się dorównywać najlepszym, ale pewnego poziomu nie przeskoczy. Drużyna z Zhengzhou znana jest z defensywnego stylu gry, co przynosiło w przeszłości wiele punktów, ale często brakowało polotu w ofensywie. To zmienić ma Adrian Mierzejewski, który swoimi asystami i golami pragnie dołożyć swoją cegiełkę do sukcesów nowego klubu. Dla Polaka jest to już piąty zespół w Chinach i w Państwie Środka czuje się najwyraźniej dobrze. Czas na debiut w Henan Songshan Longmen, Czy zapisze się pozytywnie do protokołu sędziowskiego?

Dalian Pro miało nie być w Super Lidze, ale upadek Chongqing Liangjiang Athletic spowodował, że formalni goście otrzymali szansę występowania w chińskiej ekstraklasie. Ich spadek w poprzedniej kampanii był bardzo zaskakujący, ponieważ kadrę mają zdecydowanie na poziomie elity, ale nie ma odpowiedniego człowieka, który miałby umiejętnie poprowadzić ten projekt. Formuła Jose Manuel Gonzalez Lopeza się zakończyła i czas na nowe rozdanie. Wielu piłkarzy odeszło po nieudanej kampanii i słabość Dalian Pro będzie widoczna w kolejnych starciach. Potrzeba czasu, aby poukładać wszystkie klocki, jak należy i wydaje się, że formalni goście nie przygotowali się odpowiednio do rywalizacji na najwyższym szczeblu rozgrywek piłkarskich w Chinach. Czy pomimo tego sprawią dzisiaj niespodziankę?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 28 czerwca 2022 08:09.

Co obstawiać?

Tak jak wspomniałem wyżej, Dalian Pro nie było przygotowane na ewentualny powrót do Super Ligi i może mieć na początku spore problemy, aby odnaleźć się w tych realiach. Henan Songshan Longmen jest zdecydowanym faworytem w tej rywalizacji i liczę, że do świetnie działającej defensywy, dołożą również ofensywę. Stawiam na dwa trafienia ekipy z Zhengzhou. Sprowadzono Adriana Mierzejewskiego w jednym celu, aby rozruszać nieco atak, aby często nie remisować swoich meczów. Czyste konta to specjalność formalnych gospodarzy, ale często przytrafiają im się również 0 z przodu. Mam nadzieję, że Henan Songshan Longmen wykorzysta słabość Dalian Pro i Henrique Dourado oraz Fernando Karanga będą tworzyć z naszym rodakiem skuteczne trio. Bonusy w Forbet na Ciebie czekają!

forBet
1.64
Henan Songshan Longmen powyżej 1.5 gola

04.06. Forbet Chiny

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze