Dziś przed nami kolejne zmagania w turnieju Snow Sweet Snow, gdzie zmierzą się drużyny z bilansem 2-0. Mimo że jest to tier 2-3 to mecze zapowiadają się bardzo emocjonująco. Mam nadzieję, że będzie lepiej niż wczoraj i zgarniemy niezły profit. Dzisiejszy kupon będzie z oferty Forbet, która na te spotkania jest najlepsza na rynku. Jak zagrają faworyci? Kto przejdzie do następnego etapu? Czy ktoś odpadnie?

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
2480PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

ENCE –Endpoint

Środa, 03.02.2021 – 18:00

Na godzinę 18 zaplanowane są ostatnie dwa mecze, które moim zdaniem będą najciekawsze. Na pierwszy ogień weźmiemy parę ENCE z Endpoint. Oba zespoły spotykają się, dlatego, że mają bilans 2-0.  Muszę przyznać, że wczorajsze wyniki bardzo mnie zaskoczyły, lecz teraz powinno być już tylko lepiej. ENCE to nowy zlepek zawodników, którzy na scenie CSGO są już doświadczeni. Przede wszystkim allu to zawodnik z ogromnym bagażem doświadczeń oraz sprytu. Jak dotąd zagrali dwa mecze, właśnie w turnieju Sweet Snow Sweet i jak na razie idzie im to całkiem nieźle, ponieważ zwyciężyli z Izako Boars 2:0 oraz z Lyngby Vikings 2-1. Jeśli chodzi o przeciwników to wygrali oni z Sangal 2-1 oraz z Dignitas do zera. Moim typem na to spotkanie to wygrana teamu na czele z Finem. Bardzo podoba mi się ten skład i myślę, że mogą dojść bardzo daleko. Tak naprawdę nie wiemy o nich zbyt dużo, ponieważ jak wspomniałem na początku, dopiero rozpoczynają swoją przygodę takim składem. Kurs na to zdarzenie wynosi aż 1.79, dlatego nie pozostaje nam nic innego jak skorzystać i czekać na wspaniały mecz. Również , gdy wejdziemy na główną stronę Counter Strike’a to prawie 80% osób, również uważa, że zawodnicy z Polakiem w składzie, wyjdą zwycięsko z tego pojedynku. Wiadomo, że tym nie powinniśmy się sugerować, lecz podaje to raczej jako ciekawostkę.

TYP: ENCE

KURS: 1.79

Baner grupy fb

forZe – Winstrike

Środa, 03.02.2021 – 18:00

Drugim spotkaniem, który będzie rozgrywany o tej samej godzinie co wyżej, będzie starcie pomiędzy forZe a Winstrike. Niestety wczoraj, nie udało nam się trafić typu przeciwko rosyjskiej formacji, gdzie jedną z głównych postaci jest Jerry. EC Kyiv wygrało już 14:13 na de_inferno, lecz pogubili się w końcowych rundach, do tego doszedł brak funduszy na dobre wyposażenie, co spowodowalo, że przegrali 14:16. Było bardzo blisko, lecz był to underdog, więc trzeba było mieć to z tyłu głowy, że właśnie tak się może stać. Dziś przeciwnikiem jest Winstrike, czyli w mojej opinii, dwie półki wyżej niż wspomniany Esports Club Kyiv. Ich gra może się podobać, co widać po ostatnich wynikach. Mają bilans 2-0, czyli taki sam jak forZe, lecz musimy zauważyć z kim się mierzyli. Była to solidna polska formacja PACT ( wygrana 2-1) oraz EXTREMUM (wygrana 2-1). Dla mnie największym zaskoczeniem było właśnie zwycięstwo z kangurami. Ex-100 Thieves z BnTeTem to miał być dreamteam, który w takim turnieju jak ten, miał nie przegrać żadnego meczu. Tutaj Winstrike okazało się lepsze a głównym czynnikiem było właśnie zgranie. Widać bardzo dobre przygotowanie na poszczególnych mapach co potem owocuje w wygranych meczach. Tak jak wspominałem wczoraj, forZe gra z Kiro czyli zawodnikiem, który nie jest jeszcze doświadczony na scenie Counter Strike’a i widać u niego niemałe problemy. Sądzę, że przeciwko takiej drużynie jak Winstrike, może nie być mu łatwo a gdy jeden zawodnik odstaje to automatycznie reszta drużyny musi zagrać perfekcyjnie, aby nie było luki. Uważam, że tak się jednak nie stanie a Winstrike wygra to spotkanie nawet 2-0 i przejdzie do kolejnej fazy Snow Sweet Snow. Oprócz lepszego składu, na ich korzyść na pewno możemy zaliczyć mappool. Możemy być pewni, że nie zobaczymy de_vertigo oraz de_inferno, ponieważ są to pierwsze bany obu zespołów. Wydaje mi się, że forZe wybierze de_mirage, a Winstrike de_nuke, natomiast jako ostatnia mapa zostanie de_train lub de_dust 2. Sądzę jednak, że nie będzie ona potrzebna i drużyna na czele z El1anem poradzi sobie na dwóch pierwszych mapach. Kurs na to zdarzenie wynosi 1.80 i muszę przyznać, że jestem tym faktem troszkę zaskoczony, ponieważ na innych bukmacherach oscyluje w granicach 1.50 -1.60, także powinniśmy się tylko cieszyć, że łapiemy tak wysoki mnożnik.

TYP: Winstrike

Kurs: 1.80

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

Typy csgo