Dwa ostatnie kupony z Counter Strike’a okazały się trafione i zanotowaliśmy ładny  plus. Nie zatrzymujemy się i chcemy powiększać nasz profit.  Koniec roku jest bardzo obfita w turnieje na scenie CSa. Dziś zaczynamy kolejny duży i ważny turniej jakim jest DreamHack Open Fall 2020. Za pierwsze miejsce oprócz pieniędzy, zawodnicy otrzymują bezpośredni awans do IEM Challange Global 2020 oraz 2500 punktów RMR. Nie są to byle jakie zawody, na co może wskazywać stawka. Na dziś przygotowałem kupon z trzema zdarzeniami, który w mojej opinii powinien być bezpieczną opcją. Jak będzie tego dowiemy się wieczorem. Startujemy o 13!

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

DreamHack Open Fall 2020

Vitality – mousesports

Czwartek, 15.10.2020 – 13:00

Przed nami pierwsze starcia w ramach DreamHacka Open Fall 2020. O godzinie 13 będziemy świadkami trzech meczów, które będą rozgrywane równolegle. Ja pod lupę biorę spotkanie pomiędzy Vitality a mousesports. Oba zespoły, nie grają na swoim najwyższym poziomie i na pewno im czegoś brakuje do najlepszej formy. Z drugiej strony nie można powiedzieć, że są w dołku. Na tym turnieju, francuska ekipa będzie na bootcampie a to w większości sytuacji pomaga. Czy jednak takie zagranie będzie owocne i widoczne? Tego się dowiemy, lecz moim zdaniem nie zmienią oni swojej gry o 180 stopni. ZywOo i spółka w ostatnich spotkaniach bardzo się męczyła i miała wiele problemów, aby pokonać rywala. ESL Pro League był turniejem, który był kompletnie nieudany ( wygrali  3 z 7 meczów), natomiast ostatni IEM New York był ciut lepszy, lecz mimo wszystko widać było, iż nie jest to życiowa forma. Ledwo wygrany mecz z fnatic po dogrywkach na dwóch mapach, wygrana z complexity, gdzie również oglądaliśmy dogrywkę oraz przegrana 2:0 z FaZe. Jeśli chodzi o mousesports to głównym argumentem, który będzie na plus jest to, że ostatni mecz grali 3 października. Był to półfinał ESL Pro League. Oznacza to, że mieli prawie dwa tygodnie przerwy od oficjalnych meczów, co powoduje to, iż mieli dużo czasu na przygotowanie się do DreamHacka. Również było wystraczająco dużo czasu na to, aby obejrzeć swojego dzisiejszego przeciwnika i poprawić błędy, które robili na wcześniejszym turnieju. Patrząc na formę, myślę, że lepszą postawą może pochwalić się europejska formacja. Nawet jeśli spojrzymy na mapy to raczej banem drużyny Vitality będzie de_train. W tym momencie ekipa z frozenem na czele, wybierze de_nuke czyli ich najlepszą mapę, a najgorszą graną ekipy ZywOo. Uważam, że map pool jest po stronie mysz i tutaj upatruje szansę w wygraniu tego spotkania. Mimo wszystko gramy tutaj bardzo bezpiecznie i kierujemy dodatni handicap mapowy w stronę mousesports.

Vitality – mousesports

Typ: mousesports +1,5 handicap

Kurs: 1.28

typy

BIG –FaZe

Czwartek, 15.10.2020 – 16:30

Kolejnym meczem, który odbędzie się o 16:30 będzie starcie pomiędzy BIG a FaZe. FaZe to świeży triumfator IEM New York 2020. Dla niektórych było to spore zaskoczenie, ponieważ we wcześniejszym turnieju grali bardzo słabo i nic się na to nie zanosiło. Taka wygrana turnieju, na pewno da im kopa i spowoduje, iż będą chcieli osiągnąć kolejne zwycięstwo. DreamHack będzie trudniejszym zadaniem, ponieważ są takie zespoły jak mousesports czy Astralis, lecz z taką grą jaką pokazali tydzień temu to nie muszą się o nic bać. FaZe grało bardzo mądrze taktycznie i przede wszystkim górowało w pojedynkach almerskich. BIG, które również brało udział w IEMie, zajęło dopiero 5-6 miejsce. Nie był to ich najlepszy turniej i raczej mają słabszy okres. Gołym okiem widać, iż ich przygotowanie taktyczne nie stoi na wysokim poziomie i jest wiele do poprawy. Nie ma jednak takiej możliwości, aby w tydzień zrobić aż taki postęp i grać jak w najlepszych latach. Zaskakujące są dla mnie kursy na to spotkanie, ponieważ na niemiecką formację zgarniemy mniej wygranej, niż stawiając na FaZe. Dla nas jest to dobra wiadomość i idziemy w taką samą stronę jak we wcześniejszym typie. Uważam, że Niko i spółka wygra ten mecz, lecz gramy bezpieczniej na zwycięstwo minimum jednej mapy.  W bezpośrednim pojedynku, który miał miejsce 6 dni temu, FaZe wybiło Counter Strike’a zespole BIG z głowy. Niezależnie jaka mapa będzie grana to mają bardzo duże szanse na to aby zwyciężyć na każdej.

BIG –FaZe

Typ: FaZe +1,5 handicap

Kurs: 1.28

typy

ENCE – North

Czwartek, 15.10.2020 – 20:00

Tym razem, przenosimy się na godzinę 20 i będziemy oglądać spotkanie ENCE z North. Przeglądając ofertę bukmachera, bardzo zaciekawił mnie kurs na to spotkanie oraz samo zdarzenie. ENCE, które nie zaliczyło dobrego występu na turnieju ESL Pro League. Mimo to, mieli bardzo dużo czasu na to, aby doprowadzić swoją grę do porządku i wszystko ustabilizować. Jeśli chodzi o North to nie jest już to ten sam zespół co dwa czy trzy lata temu. Duńska formacja gra na poziomie tier 2, na co wskazują ich ostatnie mecze. Przegrywają również spotkania w stosunku 0:2 z takimi zespołami jak Gambit czy Sprout. Nie mają formy i raczej nie powinni być dużym problemem dla Finów. Dużo zależy na pewno od Allu, czyli dzisiejszego najlepszego snajpera na serwerze. Myślę, że bez problemu będzie wygrywał pojedynki snajperskie a jego koledzy mu w tym pomogą i dołożą od siebie kilka killi. Banem ENCE będie de_vertigo, czyli najlepsza mapa North, natomiast Duńczycy zbanują ich najgorszą mapę czyli de_mirage. Obstawiam, że dziś zobaczymy de_dust 2 (wybór ENCE), de_nuke (wybór North) oraz de_train jako pozostała mapa. Większe szanse ma tutaj fińska formacja, lecz ja tak jak wcześniej idę bardzo bezpiecznie i gram minimum jedną wygraną mapę.

ENCE – North

Typ: ENCE +1,5 handicap

Kurs: 1.20

forBET – 120 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 120 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

 

 

 

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze