Jak ograć bukmachera? Matematyka w zakładach bukmacherskich

jak ograć bukmachera

Dla każdego typera celem staje się ogrywanie bukmachera. Zazwyczaj uczestnictwo w zakładach podyktowane jest chęcią osiągnięcia zysków. A żeby tak się stało – trzeba prawidłowo przewidzieć wynik sportowej rywalizacji. Do ogrania buka dochodzi wtedy, gdy użytkownik postawił zwycięski kupon. Wówczas firma wypłaca klientowi kwotę, która znajduje się na zakładzie. Bukmacher notuje straty, a gracz zyski. Co zrobić, żeby wygrywać częściej i bardziej regularnie? Zdradzimy ci kilka porad, które nie spodobają się bukmacherom, bo dzięki nimi będziesz mógł ich częściej ogrywać!

Jak ograć bukmachera?

Chciałbyś, żeby ogrywanie bukmachera stało się nawykiem, a nie tylko incydentem? Jeśli tak, to musisz wyrobić w sobie cierpliwość, a także zastosować się do niektórych wytycznych. Gracze, którzy wygrywają na zakładach bukmacherskich nie robią tego ot tak, a bazują na konkretnej strategii. Chcąc oskubać bukmachera nie można nastawiać się na złoty traf, a raczej na zyski mniejsze, ale regularne. Większość użytkowników liczy, że za jednym razem wygra dużą kwotę, która pozwoli zrekompensować wszystkie straty. Ci, co faktycznie ogrywają bukmacherów – kompletują mniejsze wygrane, które jednak w ostatecznym rozrachunku czynią ich bilans dodatnim. To główne założenie wygrywania w zakładach bukmacherskich.

Wygrywanie z bukmacherem jest możliwe, ale można tego dokonać stosując odpowiednie podejście do obstawiania. Nie stawiaj na chaos, a planowaną grę – to podstawa sukcesu.

Jak ograć bukmachera – sprawdzone sposoby jak grać w zakładach bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie są dziedziną życia, która ma ponad 100 lat. To spory okres, dlatego teraźniejsi gracze mogą korzystać na wiedzy zgromadzonej w tym czasie. Aktualnie wiemy więcej o bukmacherce niż 20 lat. To nasza przewaga nad bukmacherem, ponieważ gracze mogą zorientować się jak powstają kursy, na czym faktycznie firmy zarabiają oraz co bardziej opłaca się stawiać, a co mniej?

Znamy sprawdzone sposoby na obstawianie zakładów, które umożliwiają zyski. W ujęciu matematycznym chodzi na pewno o to, żeby zmniejszać ryzyko porażki. Dlatego niektórzy typerzy skupią się tylko na zakładach dwudrogowych – im mniej możliwości do zagrania, tym większe prawdopodobieństwo wygranej. Ważnym aspektem obstawiania jest psychologia gracza, a także zarządzenie budżetem. Oba te elementy wiążą się ze sobą, bo impulsywny typer może szybko utracić bankroll. Praca nad sobą w tych aspektach pomaga ogrywać bukmacherów.

Sposoby na wygrywanie z legalnym bukmacherem

Sposobów na wygrywanie zakładów bukmacherskich jest kilka, albo kilkanaście. Oczywiście cały raban o to, aby stawiać poprawne typy, choć są od tego wyjątki np. zakłady systemowe lub surebety, gdzie porażka nie oznacza utraty szansy na zwycięstwo. Największe zyski są jednak tam, gdzie użytkownik poprawnie przewidzi rezultat meczu, a dodatkowo skorzysta na błędzie bukmachera i zagra valuebet.

Na przestrzeni lat zawodowi gracze doszli do wniosku, że gra u bukmachera powinna być odpowiednio planowana. Chodzi o to, że typer powinien mieć plan A i plan B, a więc wiedzieć, co zrobi w sytuacji wygranej i przegranej. Dlatego pojawiły się systemy bukmacherskie, które wyniosły obstawianie na jeszcze wyższy poziom. One sprawiły, że klienci mądrzej zarządzali budżetem, a przy tym osiągali maksymalne zyski.

Analiza bukmacherska

Czy można ograć bukmachera bez analizy wydarzenia, które się obstawia? W teorii, to i ślepa kura czasami trafi na ziarno, ale w praktyce nie ma co na to liczyć. Analiza bukmacherska stanowi filar dla każdego szanującego się typera. Co mieści się w tym pojęciu? Odniesienie meczu, który chcesz obstawić do oferty bukmacherskiej. Chodzi o to, aby znaleźć u bukmachera jak najlepszy zakład, który będzie oddawał potencjał zespołów i styl gry. A żeby poznać tego rodzaju parametry – trzeba wgryźć się w temat tj. dokładnie przeanalizować sportową rywalizację.

jak_obstawiac_mecze

W analizie zwraca się uwagę na tabelę, H2H i aktualną formę. Im bardziej szczegółowa analiza, tym większa szansa na dostrzeżenie nietypowych faktów i tendencji. Oferty zakładów bukmacherskich są na tyle szerokie, że można w nich znaleźć równie drobne szczegóły do wytypowania. Więcej porad w tym temacie znajdziesz tutaj: https://zagranie.com/jak-obstawiac-mecze-wskazowki-analizy-oraz-typy-dla-ciebie/.

Graj systemowo u legalnych polskich bukmacherów

Wspominaliśmy już wcześniej, że zakłady systemowe nie przekreślają szansy na wygraną pomimo tego, że jeden z naszych typów przegrywa. To rozbicie wszystkich meczów na odpowiednie bloki, czyli de facto kupony akumulowane. Jeden mecz nie wpływa na wszystkie pozostałe sekcje, dlatego wygrana wciąż jest możliwa. Oczywiście odpowiednio niższa, jakby weszły wszystkie pojedynki.

Kupony systemowe, czy kombinacyjne są dostępne u wszystkich bukmacherów w Polsce. W STS funkcjonują jako MAXIKOMBI. O co dokładnie w nich chodzi? Załóżmy, że grasz system 2 z 3, co oznacza obstawienie trzech meczów. Przyjmijmy oznaczenia dla każdego z nich: A, B i C. Oto możliwe układy na kuponie kombi:

 • AB,
 • BC,
 • AC.

Zakładając, że mecz A nie wejdzie, to wygrywasz zakład określony jako BC. To niejako forma podpórki, dzięki której można osiągnąć wygraną z błędnie wytypowanym zdarzeniem.

Sposób na ogranie bukmachera – surebety

Surebety to już owiane legendą zakłady, które dają pewne zyski. W tym systemie użytkownik nie musi oglądać się na wynik meczu, ponieważ typuje wszystkie możliwe rozstrzygnięcia. Jeśli mowa o meczu piłki nożnej, to w surebetach gra się na zwycięstwo gospodarzy, remis i wygraną gości. Idea jest taka, że bez względu na wynik – typer ma wyjść na plus.

Podstawą strategii surebets są duże różnice kursowe na zakłady bukmacherskie online, które odpowiednio zagrane mają dać gwarantowany zysk. W praktyce wygrane nie są duże, ponieważ trzeba zauważyć, że inwestuje się aż trzy stawki na mecz. Pewnym jest, że dwie z tych trzech kwot przepadnie. W takim razie zwycięski zakład musi rekompensować te straty, a dodatkowo umożliwiać zarobek.

Jak grać systemem? Kilka wskazówek na start

 • Wybierz system spośród możliwych strategii obstawiania,
 • Ustal budżet na grę, który zastosujesz do wybranego systemu,
 • Ściśle kieruje się wytycznymi systemu odnośnie doboru stawek,
 • Jeśli po dłuższym czasie zauważysz nieefektywność systemu – zmień go na inny,
 • Gdy uznasz, że system się sprawdza – pozostań przy nim.

Gra na progresję

Jeśli chodzi o systemy bukmacherskie, to progresja jest najczęściej spotykana. Dlaczego? Dlatego, że znamy kilka rodzajów progresji – od tej granej na remisy przez Martingale aż po Ciąg Fibonacciego. O co w niej chodzi? O to, że po przegranej lub wygranej odpowiednio zmniejsza się stawkę lub zwiększa. Wszystko po to, by w kolejnym zakładzie odrobić straty i osiągnąć wynik na plus.

Najpopularniejsza progresja, to Martingale, która polega na obstawianiu zakładów o tym samym kursie. Chodzi w niej o to, że za każdym razem, kiedy kupon przegrywa – w kolejnym zakładzie stawiamy dwukrotność poprzedniej stawki. Ustalając stawkę początkową – możemy poznać jej wartość na kolejnych etapach, jeśli nie będzie trafiać. Tak wygląda progresja dla pierwszej stawki 5 PLN:

 1. etap 5 PLN
 2. etap 10 PLN
 3. etap 20 PLN
 4. etap 40 PLN
 5. etap 80 PLN
 6. etap 160 PLN

Progresja zakłada, że w końcu użytkownik postawi zwycięski zakład, co pozwoli wrócić mu do stawki początkowej.

Graj to na czym znasz się najlepiej!

Wydaje się, że to stwierdzenie to wytrych, ale na Zagranie w każdym artykule poradnikowym to przypominamy. Po prostu jedno wynika z drugiego. Ten artykuł rozpoczęliśmy od tego, aby wykonywać analizę bukmacherską. Nie da się jej poprawnie przeprowadzić bez znajomości sportu. Dlatego zachęcamy do tego, żeby obstawiać sporty i mecze, na których znamy się najlepiej. Jesteś specem od tenisa? W takim razie to sport, który powinieneś obstawiać w zakładach bukmacherskich.

Matematyka w zakładach bukmacherskich

Królowa nauk w zakładach sportowych nie jest zapomniana, ponieważ szukając valuebet kierujemy się też rachunkiem prawdopodobieństwa. Generalnie fundament bukmacherki dotyczy wyliczeń, co do prawdopodobieństwa. Kursy odzwierciedlają procentowo, ile szans mamy na trafienie określonego zakładu. Czy matematyka pomaga w ogrywaniu bukmachera? Jasne, że tak! Dzięki niej zauważysz, że zakłady akumulowane mają nikłą szansę na powodzenie. Dlaczego? Bo dokładając dowolny mecz do kuponu automatycznie zmniejszasz prawdopodobieństwo na skuteczność całego zakładu.

Jak ograć bukmachera przy pomocy bonusu bez depozytu

Mamy dla ciebie krótki poradnik krok po kroku, jak możesz zarobić pieniądze w bonusie bez depozytu u bukmachera:

 1. Wybierz bukmachera z bonusem bez depozytu: STS, Fortuna lub LVBET
 2. Zarejestruj konto z naszym kodem promocyjnym
 3. Odbierz bonus bez depozytu np. 20 PLN i zainwestuj w kupon bukmacherski
 4. Przewidując poprawnie wyniki meczów – możesz odnieść zyski bez własne wpłaty!

Odbieraj najlepsze promocje – jakie to promocje i jak ograć bukmachera?

Bonus bez depozytu nie jest jedynym przykładem ogrania bukmachera za pośrednictwem promocji. Tego rodzaju okazji jest więcej, bo wszyscy operatorzy, do których przyznajemy kod promocyjne udostępniają bonusy dla nowych klientów. Wśród tych ofert są darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka bonusy od depozytu.

Jeśli nie mamy początkowo budżetu to na zakłady sportowe, to bonusy dają niezłą furtkę do tego, żeby zgromadzić taki kapitał. Kiedy mowa o promocjach bez depozytu, to nie musimy ponosić żadnych kosztów. W przypadku zakładów bez ryzyka i bonusów od wpłaty – trzeba dokonać inwestycji, która jednak może się zwrócić prawidłowo obracając otrzymany bonus bukmacherskie.

Jak ograć bukmachera? Zakład bez ryzyka!

Wśród naszych użytkowników popularną metodę na ogranie bukmachera jest zakład bez ryzyka. To wtedy można oskubać buka na większą kwotę, ponieważ grając bez ryzyka ma się gwarancję zwrotu stawki. A więc typer może pokusić się na grę wysokiego kursu, który daje duże wygrane. Jeśli przegra, to w teorii nic się nie dzieje, bo otrzymuje zwrot stawki! Gdzie można zgarnąć zakład bez ryzyka bez warunków obrotu? Takimi przykładami są STS, Fortuna i eWinner. Dodatkowe bonusy bez ryzyka oferują też Totalbet, Betfan, Superbet, forBET i PZBUK.

Pełna lista zakładów bez ryzyka: https://zagranie.com/zaklad-bez-ryzyka-u-legalnych-bukmacherow/.

Zakłady bukmacherskie jak grać – robić analizy

Kończąc temat ogrywania bukmachera jeszcze raz wrócimy do początku, a więc analizy. Jak grać, żeby analizy były skuteczne? Niech poniższy zestaw porad posłuży ci do tego, by jeszcze lepiej zrozumieć temat:

 • Porównaj drużyny/zawodników: ostatnie mecze, formę, bilans bezpośrednich starć.
 • Sprawdź sytuacje w tabeli.
 • Zbadaj statystyki odnośnie strzelanych bramek, punktów zdobywanych w meczach domowych i wyjazdowych.
 • Poszukaj informacji o dyspozycji graczy – czy są kontuzje w zespole?
 • Dowiedz się, jakie panują morale w obu drużynach?
 • Zwróć uwagę, gdzie odbędzie się mecz: stadion, rodzaj nawierzchni, kibice.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze