Jak oglądać FAME MMA w tv? FAME MMA w telewizji [chromecast – zasady]

jak oglądać fame mma

FAME MMA w TV – czy to możliwe? Oglądanie FAME MMA to przede wszystkim domena serwisów internetowych, ale istnieją sposoby na oglądanie walk freak fight również w telewizji. FAME MMA TV to internetowy kanał federacji, dzięki której można oglądać wszystkie gale z udziałem celebrytów. Transmisje z FAME MMA są oferowane w TV, urządzeniach mobile i komputerach. Jak je oglądać? Wszystkie informacje znajdziesz w tym artykule!

Zakład bez ryzyka na FAME MMA 20 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać gale FAME MMA 20? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

baner na FAME MMA 20

FAME MMA jak oglądać gale?

FAME MMA to projekt, który od początku rezonuje, ale też wzbudza zainteresowanie. Początkowo walki FAME MMA interesowały tylko użytkowników social media, ale z czasem zaczęły one budzić uwagę również wśród kibiców MMA i typerów. W końcu typy na FAME MMA można obstawiać w zakładach bukmacherskich, co pokazuje, że to zjawisko stawiane na równi z takimi federacjami jak KSW i UFC.

Gale FAME MMA można oglądać “na żywo” z trybun, jak i w transmisjach PPV. Włodarze federacji coraz częściej wybierają wielkie areny sportowe, które mogą pomieścić kilka tysięcy widzów. To sprawia, że po zakupie biletu na FAME MMA można z pozycji trybun oglądać poczynania Don Kasjo, Linkimaster, Kacpra Błońskiego czy Normana Parke. Dla osób, które pozostają w domach dedykowane są transmisje w PPV. Relacje live w systemie Pay Per View można oglądać również w telewizji. Wszystko dlatego, że FAME MMA czyni coraz więcej ruchów, żeby być dostępnym dla jak najszerszego grona odbiorców.

Załóż konto w BETLICU z kodem promocyjnym VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN na obstawianie FAME MMA 20!

Gale FAME MMA – transmisje w PPV

Transmisje PPV na FAME MMA są sprzedawane w dwóch pakietach: podstawowym i premium. Jak się można łatwo domyślić – ten pierwszy cechuje niższa cena za abonament. Wykupując podstawowe PPV na FAME MMA otrzymujesz jakość obrazu 720p, z kolei jeśli skorzystać z PPV premium to możesz oglądać transmisje w jakości 1020p.

Jaka jest cena za transmisje PPV na FAME MMA? Z czasem cennik FAME MMA poszedł w górę, bo początkowe transmisje kosztowały 19.99 zł. Od kilku miesięcy za PPV trzeba płacić:

 • pakiet podstawowy: 34.99 zł,
 • pakiet premium: 39.99 zł.

Oglądając FAME MMA TV przez PPV najpierw powinieneś zarejestrować konto w serwisie, bo tylko zalogowani użytkownicy mogą aktywować kod PPV.

Za rejestrację w Betclic przed galą FAME MMA możesz odebrać bonus powitalny w formie zakładu bez ryzyka do 200 złotych. Wystarczy w trakcie rejestracji wpisać nasz kod promocyjny, a w zamian za niego otrzymasz powiększony bonus na obstawianie FAME MMA. Nasz specjalny kod promocyjny na FAME MMA to: VIPFAME.

Jak oglądać FAME MMA na tv?

Jak doskonale wiecie, dziś telewizory wyposażone są w wiele dodatkowych funkcji, dzięki którym można oglądać wydarzenia online również w TV. Nie trzeba wcale posiadać telewizji satelitarnej lub kablowej, żeby oglądać przekaz sportowy “na żywo”. Telewizory posiadają wbudowane odbiorniki wi-fi, a co więcej są wzbogacone również funkcjami Smart TV. Wszystko to ułatwia uruchomienie transmisji z FAME MMA.

Federacja FAME MMA nie współpracuje z żadną telewizją pokroju Polsat, TVN czy Canal+. To organizacja, która własnymi kanałami transmituje gale, a także studio i wywiady podczas wydarzenia FAME MMA. Na początku federacja do transmisji stosowała serwis famemma.tv (który działa do dziś), ale z czasem pojawiły się też dedykowane aplikacje z playerem FAME MMA na iOS i Android.

Transmisje z FAME MMA w swoim telewizorze uruchomisz dzięki:

 • Smart TV,
 • chromecast.

Jak działają FAME MMA TV na tych odbiornikach? Wszystko wyjaśniamy poniżej!

Fame MMA 20 baner Betlic

Oglądanie FAME MMA tv – transmisje na telewizorze i na SMART TV

W telewizorze i Smart TV możesz obejrzeć m.in. FAME MMA, gdzie powoli odkrywane są kolejne walki na karcie. Transmisje online w TV, to nie jest żadna nowość, bo przed pojawianiem się chromecast i Smart TV w podobny sposób łączyło się komputer z telewizorem przy pomocy kabla HDMI. Dziś technika poszła dalej – możesz połączyć nasz odbiornik TV przy wykorzystaniu chromecast, który pozwala odbierać w TV to, co właśnie uruchomiłeś w komputerze lub urządzeniu mobile.

Do oglądania FAME MMA w TV nie trzeba tworzyć dodatkowego konta lub dokonywać specjalnych opłat. Wystarczą standardowe ruchy, a więc profil w serwisie famemma.tv i zakupiony kod PPV. Jeśli go aktywujesz w zakładce “zrealizuj kod”, to możesz uruchomić transmisję w swoim telewizorze.

Czy można oglądać FAME MMA na telewizorze?

Transmisja PPV online z FAME MMA w żaden sposób nie ogranicza odbiorców do oglądania tylko w komputerze lub telefonie. Jest wręcz przeciwnie – na oficjalnym serwisie famemma.tv można znaleźć informacje, że kanał ten obejrzysz również w TV poprzez chromecast. My znamy też dodatkowy sposób, a więc Smart TV i przeglądarka internetowa. Najważniejsze jest to, żeby w trakcie gali FAME MMA zadbać o stałe połączenie z internetem. Jeśli usługa online będzie tip top, to i transmisja z FAME MMA nie będzie niczym zakłócana.

Jak oglądać FAME MMA na SMART TV?

FAME MMA na Smart TV? Czy to możliwe? Jasne, że tak! Co więcej, już od razu możemy napisać, że to wyjątkowo proste. Generalnie większość telewizorów zakupiona w ciągu ostatnich kilku lat posiada funkcje Smart. Co to jest? To możliwość oglądania platform streamingowych i aplikacji mobile w telewizji. Dzięki Smart TV możesz przeglądać youtube lub korzystać z Viaplay. To także szansa na oglądanie FAME MMA we własnym telewizorze – bez kupowania abonamentu telewizji cyfrowej lub kablowej.

Jak uruchomić FAME MMA w Smart TV? W pilocie TV wybierz usługę przeglądarki internetowej, a następnie wpisz adres strony famemma.tv. Na ekranie TV powinien otworzyć się serwis, dzięki któremu można zrealizować kod PPV i oglądać FAME MMA. Jak włączyć transmisje? W tym przypadku zaloguj się na konto korzystając z pilota do TV. Najlepszym rozwiązaniem będzie wcześniejsze wykupienie PPV, żeby po logowaniu można było od razu wcisnąć przycisk “play” w dniu gali. Na ekranie powinna pojawić się relacja, a dzięki opcji full screen możesz ją powiększyć do rozmiarów telewizora.

FAME MMA chromecast – zasady korzystania

Dzięki urządzeniu chromecast, które można kupić już od 150 złotych, możesz w telewizorze odbierać ekran z laptopa lub telefonu. W ten sposób przy użyciu komputera możesz uruchomić transmisje z FAME MMA na telewizorze, który nie posiada funkcji Smart. Jak to działa? Chromecast po prostu wysyła bezprzewodowo sygnał z komputera do telewizora. W skrócie: jeśli uruchomisz transmisje na famemma.tv w komputerze, a następnie połączysz go z TV – to w ekranie telewizora otrzymasz przekaz “na żywo”.

Dzięki chromecast możesz zamienić swój telewizor w Smart TV. Oglądanie FAME MMA poprzez chromecast nie wiąże się z dodatkowym PPV. Koszt transmisji jest taki sam. Jedynie z czym musisz się liczyć to z zakupem urządzenia chromecast.

jak oglądać fame mma tv

Fot. PressFocus

Oglądanie transmisji FAME MMA – co jeszcze warto wiedzieć?

Transmisje FAME MMA oferowane są też poprzez darmowe aplikacje na Android i iOS. Chodzi o player FAME MMA, dzięki któremu również możesz wysyłać sygnał do swojego telewizora poprzez chromecast. Aplikacja dla iPada zapewnia:

 • dostęp do transmisji z gali,
 • oglądanie wydarzenia na pełnym ekranie (opcja full screen),
 • dostęp do zapisów wideo z poprzednich gali,
 • darmowe programy wideo np. konferencje prasowe, wywiady związane z FAME MMA.

Aplikacja FAME MMA TV na iOS i Android zajmuje około 25 MB wolnego miejsca.

Jak zrealizować kod na transmisję Fame MMA w tv?

Już o tym wspominaliśmy, ale gwoli ścisłości jeszcze przypomnimy. Kod na transmisje z FAME MMA w TV realizujesz w ten sam sposób, co na stronie famemma.tv. A więc po zalogowaniu na konto w zakładce “zrealizuj kod” wpisujesz odebrany kod PPV, który otrzymasz na zarejestrowany adres e-mail. Wystarczy jeden kod PPV do tego, żeby odbierać transmisje z FAME MMA na:

 • TV,
 • Smart TV,
 • Chromecast,
 • aplikacji FAME MMA TV,
 • serwisie famemma.tv.

Fot. z okładki: PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze