Jak na mistrzostwach świata poradzi sobie Polak? Gramy IEM Major Rio z AKO 2.43!

kibice esportowi cs go


Typ na Team OG – Team Vitality. Ostatnio mamy dobrą passe, więc liczę na to, że dzisiaj podczas IEM Major Rio uda się ją podtrzymać. Pod lupę biorę tylko jedno spotkanie, ale na kuponie wylądują dwa typy. Wszystko dzięki temu, że w Betcris można to połączyć i stworzyć ciekawe AKO z kursem aż 2.43. Szczegóły znajdziesz niżej!

1200 zł od depozytu + 200 zł freebety

Team OG – Team Vitality (03.11.2022)

IEM Major Rio wystartował na dobre, a my możemy oglądać w akcji najlepsze drużyny na świecie. Przed nami ostatnie rozstrzygnięcia pierwszej fazy, w której dojdzie m.in. do rywalizacji Team OG z Team Vitality. W pierwszej z tych drużyn gra Polak – Maciej “F1KU” Miklas. Jego drużyna, europejski mix, nie jest jednak tutaj faworytem i będąc szczerym, to jest w bardzo trudnej pozycji. Porażka oznacza, że definitywnie odpada z turnieju, a w starciu z Vitality może jej być niezwykle trudno. Szczególnie że francusko-duńska drużyna to obecnie drugi, najlepszy zespół na świecie.

Vitality w starciu z OG jest faworytem z kilku powodów i pomimo tego, że ma bilans 2:2, to nie powinno mieć tutaj problemów z wygraniem. Obie drużyny wygrały dwa z pięciu ostatnich meczów, ale to ZywOo i spółka mieli o wiele trudniejszych  rywali – grali m.in. na Astralis, Grayhound i Outsiders. OG trafiło z kolei np. na IHC i Heroic, czyli średniaków europejskiej sceny Counter Strike’a. Zanim przejdziemy do omówienia typów na OG – Vitality, to najpierw jeszcze jedna kwestia. Pamiętaj, że to spotkanie możesz obstawić z bonusem w Betcris – odbierz freebet o wartości 100 PLN!

Statystyki:

  • Obie drużyny wygrały dwa z pięciu ostatnich spotkań
  • Oba zespoły mają bilans 2:2
  • OG zajmuje 14. miejsce w rankingu HLTV
  • Vitality to druga, najlepsza drużyna na świecie (2. miejsce w rankingu HLTV)
  • Drużyny grały ze sobą tylko raz  – podczas BLAST Premier Fall Group 2022. Wtedy to Vitality było lepsze

Co obstawiać?

Patrząc na statystyki i obserwując grę obu drużyn na IEM Major Rio, to Vitality na tle OG wygląda bardzo solidnie i na papierze jest to o wiele lepszą drużyną. Sporo osób uważa, że w dzisiejszym starciu francusko-duński zespół zwycięży bez żadnego problemu i tak też może się faktycznie stać. Powyższe argumenty przemawiają mocno na korzyść ZywOo i spółki, dlatego to ich wygraną dodaję na kupon.

Vitality wygra mecz
Kurs: 1.48
Zagraj!

grupa zagranie 44 tysiące

Drugim typem na to spotkanie, który także powędruje na nasz kupon, będzie zakład na liczbę eliminacji. Nie zagramy tutaj jednak standardowych linii na under/over liczby zabójstw na danej mapie. Betcris przygotował dla nas ciekawą propozycję i zestawił zawodników w pary, a naszym celem jest wytypowanie, który z nich będzie miał więcej fragów. Ja zdecydowałem się na parę F1KU – Peter “dupreeh” Rasmussen. Była gwiazda Astralis i kilkukrotny mistrz świata obecnie błyszczy w Vitality, a dzięki grze swojej drużyny ma wiele okazji do zdobywania eliminacji.

W ostatnich trzech miesiącach to F1KU miał lepszy rating, który wykręcił na poziomie 1.04. dupreeh w tym czasie zdobył średnią na poziomie 0.98 i w tym wypadku nie ma mowy o różnicy poziomów rywali. Obie drużyny zazwyczaj grają na czołówkę światowego CS’a. Inaczej jednak sytuacja ma się na IEM Major Rio. W obecnym turnieju to Duńczyk prezentuje się o wiele lepiej. Widać to obserwując jego grę, ale jakby dla kogoś było to za mało, to statystyki również przemawiają na korzyść gwiazdy Vitality. Ten ma rating 1.07, podczas gdy Polak zdobył zaledwie 0.94.

Statystyki:

  • Rating F1KU w trzech ostatnich miesiącach – 1.04
  • Rating dupreeh w trzech ostatnich miesiącach – 0.98
  • Rating F1KU na IEM Major Rio – 0.94
  • Rating dupreeh na IEM Major Rio – 1.07

Co obstawiać?

Jak więc dobrze widzimy, to forma dupreeha na IEM Major Rio jest znacznie wyższa niż F1KU. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż Polak, to w końcu młodziutki zawodnik, niedoświadczony, a Duńczyk już doskonale wie, jak szlifować formę na najważniejsze turnieje. Uważam, że tutaj bez problemu to właśnie dupreeh zdobędzie więcej eliminacji i to na niego stawiam.

dupreeh więcej eliminacji niż F1KU
Kurs: 1.64
Zagraj!

betcris typy cs go

fot. Pressfocus

1200 zł od depozytu + 200 zł freebety

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze