Po wejściu PZBuk na rynek zakładów bukmacherskich pojawiło się wiele opinii, że jednym z aspektów, którego brakuje w ofercie są szybkie wpłaty. Od teraz gracze będą usatysfakcjonowani, ponieważ operator przedstawił konkretne propozycje dla swoich klientów.

Szybkie wpłaty, czyli bonus dla graczy PZBuk!

Przy obecnym rozwoju technologii szybkie wpłaty stały się obowiązkiem w ofercie bukmacherów. Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z takiej możliwości w PZBuk? Wystarczy zalogować się na konto, wejść w zakładkę MOJE KONTO, a następne przejść do opcji WPŁATA. Następnie wybrać metodę szybkiej płatności, które prezentują się następująco:

pzbuk bonus

Minusem dla graczy może być jeszcze minimalna kwota wpłaty, ponieważ w ofercie innych bukmacherów zazwyczaj nie ma żadnych barier. Mimo wszystko wprowadzenie szybkich płatności trzeba ocenić pozytywnie, ponieważ widać, że coś idzie do przodu. Prawdopodobnie już niedługo kwoty zostaną zmniejszone.

Obecnie wielu graczy korzysta z wpłaty poprzez BLIK, która w czasie mniejszym niż minuta dostarcza pieniądze na konto klienta.

W kwestii wypłaty wygranych środków nic się nie zmieniło. Do tego gracz potrzebuje zweryfikowanego konta, które uzyska między innymi poprzez przejście pełnego procesu rejestracji z podaniem obustronnej kopii dokumentu tożsamości.