Sprawdź, gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin? Odpowiedź poznasz niżej! Do końca sezonu już bliżej niż dalej i rozgrywki wkraczają w kluczową fazę zmagań. Drugim niedzielnym spotkaniem będzie starcieJagiellonii z Zagłębiem, czyli dwóch ligowych średniaków walczących o utrzymanie się w lidze. Komu uda się zgarnąć ważny komplet punktów?

ewinner, baner, canal+ online
fot. ewinner

Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin, gdzie oglądać

Jagiellonia Białystok w ciągu 26 kolejek Ekstraklasy zdobyła zaledwie 30 punktów, co aktualnie daje jej 14 miejsce w tabeli. Nie jest to jeszcze bezpieczna pozycja, gdyż Wisła będąca na 16 miejscu ma obecnie 24 punkty. Zagłębie Lubin również jest w tarapatach. Obecnie ma 28 oczek i nie może przegrywać regularnie kolejnych spotkań, jeżeli chce marzyć o utrzymaniu się w lidze. Kluczowe będą najbliższe kolejki, które nam sporo pokażą.

Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin w telewizji? Transmisja ze starcia tych ekip, tak jak inne spotkania Ekstraklasy, będzie pokazana w sportowych kanałach Canal+. O których dokładnie mowa?

  • Canal+ Sport 3
  • Canal+ Sport
  • Canal+ Online (platforma streamingowa)

Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin, transmisja na żywo za darmo

Jak więc oglądać za darmo mecz Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin? To akurat jest bardzo proste, bo dokładnie to opisujemy niżej. Wszystko jest możliwe dzięki naszej współpracy z eWinnerem, z którym rozdajemy voucher do Canal+ Online. Ten obowiązuje przez 30 dni i w tym czasie możesz właśnie obejrzeć spotkania ESA, czy Premier League bez opłat!

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie kupon
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Za rejestrację w eWinner z kodem ZAGRANIE odbierzesz także zakład bez ryzyka aż do kwoty 110 PLN. Jest to przyjazna nowym graczom promocja, z której warto skorzystać!

Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin, transmisja online

Warto podkreślić, że transmisja online z meczu Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin będzie dostępna również w aplikacji na telefony od Canal+ Online, a także w wersji przeglądarkowej. To świetna opcja dla osób, które np. są w podróży i nie mogą oglądać w TV!

Jagiellonia Białystok – Zagłębie Lubin, szanse na zwycięstwo

Pomimo tego, że Jagiellonia Białystok jest tutaj gospodarzem i w sezonie 2021/2022 wyglądała nieco lepiej niż Zagłębie, to i tak kursy bukmacherskie nie są aż tak jednostronne. Możemy więc spodziewać się tutaj dobrego widowiska.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 09:46.

Zdjęcie: pressfocus

Czy będzie transmisja w TV z meczu Jagiellonia - Zagłębie?

Transmisja w TV z tego spotkania zostanie puszczona m.in. w Canal+ Sport.

O której Jagiellonia zagra z Zagłębiem?

Mecz Jagiellonia - Zagłębie zaplanowano na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze