Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.03.2024

Jagiellonia - Śląsk gdzie oglądać

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W piątkowy wieczór kibice polskiej piłki będą mogli zobaczyć niekwestionowany hit kolejki. Naprzeciw siebie stanie bowiem lider oraz wicelider tabeli. Oczywiście emocji nie zabraknie i tak naprawdę trudno jest wskazać faworytów do zwycięstwa. A jeżeli dodatkowo chciałbyś dowiedzieć się gdzie oglądać Jagiellonia – Śląsk, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej!

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Jagiellonia – Śląsk? Tak naprawdę transmisji z Ekstraklasy należy szukać wyłącznie w Canal+, który od dawna jest dostawcą naszej rodzimej ligi. Jeżeli więc jesteś fanem tychże rozgrywek, to warto rozważyć opcję wykupienia takiego pakietu od Canal+. A samo spotkanie odbędzie się w piątek, 8. marca o 20:30.

Baner Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Tak jak podałem nieco wyżej, stream online Jagiellonia – Śląsk będzie dostępny zarówno w TV, jak i w internecie. Poza dostępem na Canal+ Sport w telewizji, możesz spodziewać się także transmisji na Canal+ Online, gdzie także możesz oglądać wszystkie spotkania Ekstraklasy. Warto również wspomnieć, że możesz skorzystać ze specjalnej promocji. O co w niej chodzi? Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z pakietu promocyjnego
  3. Płać mniej przez okres 3 miesięcy
  4. Przejdź do sekcji TV i wybierz spotkanie Jagiellonia – Śląsk

Gdzie oglądać Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław?

Skoro poznałeś już potrzebne informacje na temat tego, gdzie oglądać Jagiellonia – Śląsk, to warto także przyjrzeć się bliżej temu, czego można spodziewać się po transmisjach innych bukmacherów. Mianowicie każdy z nich posiada dostęp do przynajmniej kilku rozgrywek piłkarskich, ale nie tylko. Zobaczysz także spotkania NHL czy NBA, a także turnieje tenisowe czy mecze siatkarskie. Oczywiście – po założeniu kont graczy i spełnieniu podstawowych wymogów, możesz liczyć na zupełnie darmowe transmisje. A więcej informacji na temat tego gdzie oglądać Ekstraklasę znajdziesz na naszej witrynie!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze