Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok – Radomiak? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Spotkanie tych ekip na papierze wygląda na dość interesujące, bo obie drużyny muszą się przełamać i wygrać spotkanie. Radomiak to underdog, ale czy uda się mu sprawić niespodziankę?

Jagiellonia Białystok – Radomiak, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok – Radomiak za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online na 30 dni darmowego korzystania z tej platformy. Co trzeba zrobić, żeby móc z tego skorzystać?

  1. Załóż konto z naszego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher i wpisz go na stronie Canal+
baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Jagiellonia Białystok – Radomiak, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Jagiellonia Białystok – Radomiak będzie drugim spotkaniem, jakie tego dnia czeka nas w Ekstraklasie. Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo mają gospodarze, ale czy to się przełoży na samo spotkanie? Na pewno warto będzie obejrzeć to starcie, bo zapowiada się ono dość interesująco. Przy okazji zobacz też, gdzie oglądać Ekstraklasę i dowiedz się, jak to możesz zrobić za darmo.

Jagiellonia Białystok – Radomiak, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w telewizji, gdyż prawa do tej ligi pozostały w Canal+ Sport. Na jakich kanałach telewizyjnych obejrzysz mecz Jagiellonia Białystok – Radomiak?

  1. Canal+ Sport 3
  2. Canal+ Sport

Jagiellonia Białystok – Radomiak, transmisja online

Transmisja online z meczu Jagiellonia Białystok – Radomiak będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać! Cały proces jest bardzo prosty i warto się tym zainteresować, bo dzięki temu nie musisz płacić za abonament!

Jagiellonia Białystok – Radomiak, szanse na zwycięstwo

Według bukmacherów, którzy przygotowali ofertę na to spotkanie, większe szanse na zwycięstwo ma Jagiellonia, ale różnica w kursach nie jest duża. Radomiak chciałby się wreszcie przełamać, ale to wcale nie będzie takie proste.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Jagiellonii z Radomiakiem?

Spotkanie Jagiellonii z Radomiakiem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Jagiellonia zagra z Radomiakiem?

Rywalizacja tych ekip zaplanowana została na godzinę 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze