Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczeci? Czy będzie transmisja w telewizji? Na te pytania odpowiemy niżej. W sobotę w Ekstraklasie łącznie rozegranych zostanie aż pięć spotkań. W jednym z nich, zaplanowanym na godzinę 17:30, Jagiellonia podejmie Portowców. Obie drużyny zagrają w nieco osłabionym składzie, ale i tak powinny nam zapewnić świetne widowisko!

ewinner, baner, canal+ online
fot. ewinner

Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin, gdzie oglądać

Już dzisiaj o godzinie 17:30 zawodnicy Jagiellonii Białystok zmierzą się z Pogonią Szczecin w ramach 29 kolejki Ekstraklasy. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie miejskim w Białymstoku, a sędzią głównym będzie Kos. Po kontrowersjach z poprzedniej kolejki tym razem wiele osób liczy na dobry poziom sędziowania, bo stawka jest bardzo wysoka. W końcu Pogoń walczy z Rakowem i Lechem o mistrzostwo Polski. Czy zespołowi ze Szczecina uda się przybliżyć do wymarzonego trofeum? Odpowiedź na to pytanie poznamy wieczorem, ale już teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin?

Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin w telewizji? Transmisja ze starcia tych ekip, tak jak inne spotkania Ekstraklasy, będzie pokazane w sportowych kanałach Canal+. Stacja rywalizację pomiędzy tymi drużynami pokaże w swoim głównym kanale, czyli Canal+ Sport. Do tego spotkanie będziesz mógł obejrzeć także na transmisji w Canal+ Online, o czym więcej przeczytasz niżej!

Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin? To akurat jest bardzo proste, bo razem z eWinnerem proponujemy Ci voucher na 30 dni dostępu do Canal+ Online. Dzięki naszej współpracy z tym bukmacherem możesz odpalić starcie tych ekip bez płacenia za abonament sportowy. To świetne rozwiązanie i warto mu się bliżej przyjrzeć. Jak zdobyć taki voucher do Canal+ Online?

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

W eWinner jest bonus na start, który dostaniesz przy okazji rejestracji z naszym kodem ZAGRANIE i w ten sposób będziesz mógł zwiększyć swoje emocje z oglądania tej rywalizacji.

Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin, transmisja online

Warto podkreślić, że transmisja online z meczu Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin będzie dostępna również w aplikacji na telefony od Canal+ Online, a także w wersji przeglądarkowej. Jeżeli chodzi o smartfony, to możesz oglądać to starcie na urządzeniach z systemem Android oraz iOS. Nie powinno więc być z tym większego problemu i każdy może znaleźć taką opcję, jaka mu odpowiada.

Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów wygrać tutaj powinna Pogoń, ale czy to się przełoży na samo spotkanie pomiędzy tymi ekipami? Trudno stwierdzić, bo może tutaj dojść do niespodzianki!

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 sierpnia 2022 06:26.
Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Jagiellonia - Pogoń?

Spotkanie Jagiellonii z Pogonią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport oraz w Canal+ Online!

O której Jagiellonia zagra z Pogonią?

Mecz Jagiellonia - Pogoń zaplanowano na godzinę 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze