W sobotę o godzinie 20:00 rozpocznie się spotkanie Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa. Goście niewątpliwie są faworytami w tym spotkaniu, ale to wcale nie oznacza, że mogą tutaj zlekceważyć rywali, ponieważ to może się dla nich fatalnie skończyć. Warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym ekipom, a więcej o tym, gdzie oglądać mecz tych drużyn przeczytasz niżej!

eWinner baner na canal+ online

Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa, gdzie oglądać

Dzisiaj w Ekstraklasie czeka nas także spotkanie Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa, czyli starcie dwóch średniaków. Legia walczy o jak najlepsze zakończenie sezonu, a Jagiellonia o spokojne utrzymanie. Czy mistrzom Polski uda się tutaj zgarnąć komplet punktów? Na pewno będzie to ciekawe widowisko, które warto będzie obejrzeć. Jeżeli nie wiesz, gdzie to możesz zrobić, to niżej Ci pokażemy, jak oglądać je za darmo!

Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa, transmisja na żywo w TV

Mecz Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa rozpocznie się o godzinie 20:30. Będzie to interesujące starcie, więc warto wcześniej sprawdzić, jak oglądać je za darmo, żeby nie musieć tego ogarniać na szybko przed samym spotkaniem. Rywalizację tych ekip odpalisz za free w Canal+ Online (o tym piszemy niżej), a w TV będzie puszczona w Canal+ 4K Ultra, Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport.

Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa, transmisja na żywo za darmo

Sporo osób zastanawia się wciąż, gdzie będzie za darmo transmisja z meczu Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa. To starcie zostanie pokazane w Canal+ Online. Co masz zrobić, jeżeli nie posiadasz dostępu do tej platformy? Wtedy możesz skorzystać z naszej współpracy z eWinnerem i odebrać voucher na 30 dni. Warto się tym zainteresować, bo nie musisz płacić abonamentu sportowego!

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj kupon i zweryfikuj swoje konto w ciągu siedmiu dni
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher do Canal+ Online

Przy okazji odbierz ciekawe freebety bez depozytu i grając razem z nimi zwiększ swoje emocje z oglądania tego spotkania!

Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa, transmisja online

Transmisja online z meczu Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa będzie pokazana w Canal+ Sport oraz Canal+ Online, a wyżej pokazaliśmy Ci, w jaki sposób możesz obejrzeć to starcie bez płacenia za abonament sportowy.

Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa, szanse na zwycięstwo

Legia Warszawa  jako faworyt, co widać m.in. po kursach bukmacherskich. Zdaniem operatorów Lechia ma większe szanse na zwycięstwo, ale czy to się przełoży na samo spotkanie?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 00:16.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Jagiellonia - Legia?

Starcie Jagiellonii z Legią obejrzysz w Canal+ Sport i Canal+ Online.

O której Jagiellonia zagra z Legią?

Jagiellonia zmierzy się z Legią już o godzinie 20:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze