Jagiellonia Białystok – Cracovia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.04.2024

Dominik Marczuk podczas meczu

Gdzie oglądać Jagiellonia Białystok – Cracovia? W niedzielę odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie na poziomie PKO BP Ekstraklasy, a mianowicie starcie lidera w osobie Jagiellonii z będącą po zwolnieniu trenera Cracovią! Przeczytacie w tym tekście o możliwościach obejrzenia tej potyczki na żywo i legalnie, a zatem jeśli ciekawi Was taka tematyka, to zapraszam serdecznie do sprawdzenia szczegółów!

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Jagiellonia Białystok – Cracovia na żywo w TV

Ekipa Jagiellonii stała się faworytem w mistrzowskim wyścigu, a na grę ferajny Adriana Siemieńca patrzy się z wielką przyjemnością! Dziś Jagiellonia będzie chciała odskoczyć od ścigających jej rywali, a rywalem będzie Cracovia, która podziękowała ostatnio Jackowi Zielińskiemu. Sam mecz zapowiada się bardzo ciekawie, a jego początek wyznaczony został na 14. kwietnia 2024 roku o godzinie 15:00. Jak to zwykle w przypadku meczów Ekstraklasy bywa, starcie będzie można obejrzeć na żywo w TV! Odpowiednią transmisję znajdziemy na Canal+ Sport 3! Po za tym dostępne będą również streamy online, o których więcej za moment.

Jagiellonia Białystok – Cracovia gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Zgodnie z zapowiedzią przechodzę do możliwości obejrzenia tego meczu Ekstraklasy w Internecie. Wielu kibiców wybiera właśnie takie rozwiązanie, a operator Canal+ oczywiście umożliwia swoim klientom możliwość włączenia spotkań naszej ligi w sieci! Co równie ciekawie, obecnie współpracujemy ze wspomnianym wydawcą, a efektem takiej współpracy jest możliwość skorzystania ze specjalnej promocji i zakupu miesięcznego dostępu do spotkań Ekstraklasy w promocyjnej cenie! Poniżej więcej informacji o możliwości zakupu takiego pakietu i zobaczenia meczu Jagiellonia – Cracovia w formie streamu online:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Wykup subskrypcję, korzystając z pakietu promocyjnego
  4. Znajdź mecz Jagiellonia – Cracovia i ciesz się emocjami!

Gdzie oglądać Jagiellonia Białystok – Cracovia?

Finalnie wychodzi więc na to, że mecz Jagiellonii z Cracovią będzie dostępny do obejrzenia z jednego źródła. Prawa do pokazywania meczów Ekstraklasy niezmiennie posiada stacja Canal+ i ten konkretny mecz będzie można zobaczyć zarówno w formie transmisji w TV, jak i wykorzystując stream online w Internecie. Oczywiście ostateczny wybór należy już tylko do Was, a ja na koniec polecam sprawdzić aplikacje bukmacherów, bo tam również znajdziecie ciekawe mecze piłkarskie na żywo. Powodzenia i masy emocji w niedzielny wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze