Jacek Murański – Pasut gdzie oglądać? Transmisja, PPV i stream online

murański na ważeniu fame mma

Gdzie oglądać walkę Jacek Murański – Pasut? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś. Ta walka to będzie co-main event FAME MMA 16, który powinien przynieść nam ogromne emocje. Czy Murański przegra kolejne starcie w karierze, a Pasut znowu wygra? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym zawodnikom!

baner fame mma 16

Jacek Murański – Pasut, gdzie oglądać?

Co-main event na FAME MMA 16 to będzie starcie Jacek Murański – Pasut, czyli rywalizacja dwóch znanych streamerów. Między tymi zawodnikami nie ma co prawda konfliktu, ale na pewno nie można powiedzieć, że się lubią lub kolegują. Murański miał już pierwsze starcia w oktagonie, które przegrał w fatalnym stylu. Jak wypadnie na tle świeżaka, jakim jest Pasut? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak im pójdzie, a więcej o tym piszemy niżej, gdzie omówimy dokładnie kwestię transmisji z walki Jacek Murański – Pasut!

Przy okazji sprawdź, jakie są proponowane przez nas zakłady na FAME MMA 16 –> https://zagranie.com/fame-mma-16-typy-kursy-i-zaklady-05-11-2022/

Jacek Murański – Pasut godzina walki

Dokładna godzina walki Jacek Murański – Pasut nie jest znana, ale szacuje się, że będzie to około godziny 23:00. Patrząc na poprzednie gale tej federacji, to zdecydowanie możemy odnieść wrażenie, że tym razem właśnie w okolicach 23 rozpocznie się starcie streamerów. Jako co-main event rywalizacja tych zawodników powinna przynieść nam spore emocje!

Jacek Murański – Pasut, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Jacek Murański – Pasut? Sporo fanów zastanawia się, gdzie oglądać starcie tych zawodników w telewizji. Tutaj mamy jednak złą wiadomość, gdyż żadna telewizja nie podjęła współpracy z FAME MMA i nie będzie można obejrzeć tej rywalizacji na dużym ekranie w inny sposób, niż podpięcie laptopa lub przerzucenie obrazu z telefonu.

Jacek Murański – Pasut, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Gdzie oglądać za darmo walkę Jacek Murański – Pasut? Jeżeli chodzi o legalne rozwiązania, to takiej możliwości nie dostaniesz nigdzie. Należy wykupić PPV na stronie FAME MMA, a cena wynosi 32 PLN w przypadku najoptymalniejszego pakietu. W innych miejscach niż oficjalny system PPV, transmisja online z walki Jacek Murański – Pasut będzie nielegalna.

Stream z walki Murański – Pasut

Stream online z walki Jacek Murański – Pasut najlepiej będzie odpalić na stronie FAME MMA. Wtedy ma się gwarancję dobrej jakości oraz tego, że obejrzy się starcie tych zawodników bez żadnych przeszkód. Już od kilku gal strona FAME MMA działa bez zarzutu i można oglądać walki w dobrej jakości i bez rozłączania ze stroną, co jest mocnym atutem. Na początku historii tej federacji nie wszystko działało, jak trzeba, ale teraz już jest inaczej!

fot. pressfocus

200 zł bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + 50% do wygranych

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze