Izrael U21 – Polska U21: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.03.2024

Izrael U21 - Polska U21 gdzie oglądać

Izrael U21 – Polska U21: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W czwartkowe popołudnie odbędzie się również kilka interesujących pojedynków w piłce młodzieżowej. Bez wątpienia najciekawiej zapowiada się starcie “Biało-Czerwonych”, którzy powalczą o kolejne punkty i przybliżenie się do finału Euro 2025. A jeżeli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Izrael U21 – Polska U21, to potrzebne informacje znajdziesz w poniższym tekście.

Izrael U21 – Polska U21 na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Izrael U21 – Polska U21 na żywo? Co ciekawe żadna z telewizji w naszym kraju nie posiada dostępu do transmisji z tego spotkania. Rzadko kiedy pojedynki młodzieżowe pokazywane są w otwartych kanałach, w szczególności, kiedy pokrywają się z meczami pierwszych reprezentacji. Dlatego też, jeśli chciałbyś zobaczyć zmagania Polaków U21, to musisz przenieść się do internetu. Natomiast opisywany mecz odbędzie się w czwartek, 21. marca o 17:30.

Izrael U21 – Polska U21 gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Tak jak wspomniałem, stream online Izrael U21 – Polska U21 dostępny będzie w sieci. Wśród oferujących to starcie należy wyróznić STS i to właśnie tam znajdziesz to spotkanie, ale też inne interesujące pojedynki, między innymi z ligi niemieckiej, francuskiej czy hiszpańskiej. A co zrobić, aby mieć darmowy dostęp do meczów oferowanych przez STS TV? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Izrael U21 – Polska U21 i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”
Bonus powitalny STS

Gdzie oglądać Izrael U21 – Polska U21?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Izrael U21 – Polska U21, to warto także przyjrzeć się innym transmisjom live u bukmacherów na polskim rynku. W końcu u większości z nich można spodziewać się dostępu do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też z innych popularnych dyscyplin. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie. A wszystkie mecze zobaczysz zarówno na stronach, jak i w aplikacjach bukmacherskich. Wśród nich należy wyróżnić aplikację Fortuny czy wspomnianego wyżej STS-u.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze