Irlandia – Szwajcaria: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.03.2024

Zawodnik Irlandii w walce o piłkę

Gdzie oglądać Irlandia – Szwajcaria? W najbliższy wtorek kibiców piłkarskich czekają kolejne sparingi drużyn narodowych! Jednym z ciekawszych meczów towarzyskich będzie rywalizacja Irlandii ze Szwajcarią, o której przeczytacie w poniższym tekście. Sprawdzę, gdzie i czy w ogóle będzie można zobaczyć to starcie na żywo – zapraszam zatem do zerknięcia na szczegóły!

Irlandia – Szwajcaria na żywo w TV

Rywalizacja Irlandii ze Szwajcarią będzie jednym z wtorkowych meczów towarzyskich, jakie odbędą się w ramach przygotowań do Euro 2024. Na ten turniej pojedzie oczywiście tylko drużyna ze Szwajcarii, ponieważ Irlandia podczas eliminacji wypadła beznadziejnie i w swojej grupie wyprzedziła wyłącznie Gibraltar. Sam sparing rozpocznie się 26. marca 2024 roku, czyli w ten wtorek o godzinie 20:45 polskiego czasu. Co wiadomo o transmisji na żywo w TV? Niestety nie mam dobrych wieści, ponieważ starcia tego nie odnajdziemy na żadnym kanale telewizyjnym. Zerknijcie na kursy bukmacherskie, a ja przechodzę do tematu streamów online!

Irlandia
Mar 26, 2024
20:45
Szwajcaria
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23:01, 25 marca 2024 23:01.

Irlandia – Szwajcaria, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Przedstawione wyżej kursy bukmacherskie możecie wrzucić na swój kupon z poziomu telefonu i dostępnych aplikacji bukmacherskich! Wracając natomiast do tematu transmisji, okazuje się niestety, że z dostępnością starcia Irlandia – Szwajcaria na żywo jest kiepsko. Sprawdziłem bowiem rozpiski polskich bukmacherów, jak i platform streamingowych i niestety nigdzie nie odnalazłem legalnego streamu online z tego sparingu. Należy pamiętać, że we wtorek odbędzie się masa innych meczów i między innymi dlatego omawianego meczu nie odnajdziemy na legalnych stronach ze streamami online.

Gdzie oglądać Irlandia – Szwajcaria?

Finalnie wychodzi niestety na to, że omawianego spotkania towarzyskiego w Polsce nie będziemy w stanie obejrzeć w legalny sposób. Transmisji w TV nie znajdziemy na sportowych programach, a ze streamami online wcale nie jest lepiej. Warto na bieżąco monitorować rozpiskę transmisji u polskich bukmacherów, bo być może okaże się, że jednak któryś z nich zdecyduje się pokazać na swojej stronie mecz Irlandia – Szwajcaria na żywo. Na obecny moment niestety się na to nie zanosi.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze