Sezon zasadniczy LPL zbliża się do zakończenia, a pomimo tego ciągle mamy wiele niewyjaśnionych sytuacji w tabeli! Pewne jest to, że Invictus Gaming nie pojedzie w tym roku na Mistrzostwa Świata, bo nie zakwalifikowali się nawet do fazy play-off i ten sezon skończą poniżej dziesiątej pozycji. Wiemy również jakie drużyny zagrają w fazie pucharowej, jednak między konkretnymi miejscami jest bardzo duży ścisk, a przypominam, że im wyższe miejsce w rundzie zasadniczej, tym łatwiejszy i późniejszy start w kolejnej fazie. Ostatnie mecze nie są wiec bezwartościowe, zatem poziom gry powinien być na bardzo wysokim poziomie! Czy Rare Atom powali na kolana Invictus Gaming, czy może jednak to przeciwnicy zagrają na luzie i pogorszą humory graczom z czołówki? Zapraszam do lektury analizy!

Załóż konto z kodem bonusowym: ZAGRANIE, aby otrzymać:

500 PLN bez ryzyka i 20 PLN freebet

 

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

500 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN darmowy zakład

standardowa oferta 500 pln. z naszym kodem: 520 pln

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 500 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Ultra Prime – ThunderTalk Gaming
05.08.2021 r. Godz. 9:00

Zaczynamy od spotkania przełożonego z poprzedniego tygodnia rozgrywek, jednak jest to spotkanie dwóch drużyn z zupełnego dna tabeli, mecz który nic nie zmieni w ostatecznej rozpisce drużyn. Być może jeśli mówilibyśmy o meczu w formacie BO1 w ostatnim tygodniu europejskich lig, to moglibyśmy się martwić o problemy z typowaniem związane z “trollowaniem” ostatniej gierki, jednak w przypadku LPL zawsze będziemy świadkami profesjonalnego podejścia do końca, chociaż i tutaj czasami zdarzają się wpadki. Wpadki jednak nie będzie w bonusach jakie oferuje bukmacher – PZBuk bonus – tutaj sprawdzicie opis promocji przy rejestracji!

Cóż, w tym spotkaniu nie zobaczymy najlepszych graczy ligi, jednak pomimo tego możemy spodziewać się wysokiego poziomu gry, zresztą sama drużyna Ultra Prime w poprzednim tygodniu zaskoczyła wszystkich, pokonując Top Esports wynikiem 2:0. Czego jednak spodziewać się w tak nieprzewidywalnym spotkaniu? Według mnie pomimo tego, że drużyny te zajmują odpowiednio 15. i 16. miejsce w tabeli, to według mnie należy ich grę oddzielić grubą linią. TT Gaming w tym splicie jest zupełnie tragiczną drużyną, niewiele im brakuje do poziomu V5, czyli do bilansu 0-15. Ultra Prime ma natomiast o dwie wygrane więcej od swoich dzisiejszych rywali, ale przede wszystkim mają oni o wiele lepsze statystyki map.TT wygrywa jedynie co piątą mapę, podczas gdy Ultra Prime ta sztuka udaje się już, na co trzeciej rozgrywanej mapie. Co prawda często brakuje im zawziętości i jakości w tych najważniejszych momentach, dlatego to ich bilans wygląda tak słabo, jednak widać, że ich gra ma jakieś pozytywy, natomiast w przypadku TT plusy te dostrzec jest o wiele trudniej.

Dodatkowym czynnikiem psychologicznym jest momentum, z jakim grać będą zawodnicy UP po tym jak wywalczyli sobie zwycięstwo z Top Esports. Sam fakt tego, że potrafili oni napsuć krwi takim drużynom jak LNG czy FPX świadczy o ich przynajmniej przyzwoitej dyspozycji.  Według mnie Ultra Prime są o wiele lepszą drużyną, która potrzebuje delikatnych zmian, żeby ich gra wyglądała po prostu optymalnie. Nie będą oni faworytami do wygrania całej ligi, jednak mają potencjał na zakręcenie się w okolicach dziesiątej lokaty. TT natomiast moim zdaniem wymaga całkowitej przebudowy i rozpoczęcia projektu od nowa. Może w tym sezonie Ultra Prime nie zawalczy już o play-offy, jednak w ostatnim tygodniu rozgrywek z pewnością będą chcieli się dobrze pokazać, zwłaszcza że grają już bez żadnej presji! PZBuk zakłady bukmacherskie oferuje naprawdę fajny kurs na zwycięstwo tej ekipy, dlatego od tego zdarzenia rozpoczynam mój poranny kupon!

PZBuk
1.58
Ultra Prime wygra spotkanie

Baner grupy typy esport

Invictus Gaming – Rare Atom
05.08.2021 r. Godz. 13:00

Gdy po ostatniej porażce z WE świat obiegła informacja, że Invictus Gaming nie zakwalifikuje się do play-offów ligi LPL, że nie znajdzie się w czołowej dziesiątce najlepszych chińskich drużyn, to był to szok dla wielu fanów i ekspertów na całym świecie. Słaba forma indywidualna zawodników, niedopasowanie do mety, to tylko niektóre z czynników, które zadecydowały o tak tragicznym wyniku IG na koniec letniego splitu. Dziś jednak będą oni podejmować drużynę Rare Atom, która to dosyć niespodziewanie zajmuje czwartą lokatę w lidze i dziś przed nimi być może najważniejszy mecz w rundzie zasadniczej, bo od tego spotkania może zależeć ich utrzymanie się na czwartym miejscu, a co za tym idzie łatwiejszy start w kolejnej rundzie.

Przypomnę tylko, że na naszej stronie możecie znaleźć różne artykuły z typami na League of Legends, więc jeśli azjatyckie ligi to nie jest coś dla was, to inni redaktorzy zajmują się również typowaniem europejskich i amerykańskich rozgrywek! Wracając jednak do meritum, to według mnie Invictus Gaming może zaskoczyć w tym spotkaniu, bo to, że nie awansowali do pierwszej dziesiątki, nie oznacza, że będą przegrywać do zera każde spotkanie. Boleśnie przekonała się o tym ostatnio ekipa Top Esports, która przegrywając z IG 2:0 delikatnie utrudniła sobie kwestie awansu. Rare Atom z pewnością będzie miało ogromną motywację do wygrania w tym spotkaniu, jednak czy to wystarczy?

Dla mnie presja, jaka będzie ciążyła na Rare Atom może okazać się zbyt duża. Invictus Gaming pokazało, że potrafi wygrywać w najmniej spodziewanych momentach, a w tej chwili nie grają już oni o nic, podchodzą do każdego spotkania na luzie i dla mnie to będzie kluczowe w tym starciu. Ja do swojego kuponu wybieram wygranie przynajmniej jednej mapy przez IG, bo według mnie ten typ ma bardzo duże value i idealnie sprawdzi się jako dopełnienie mojego kuponu. Rare Atom dosyć często doprowadza w swoich spotkaniach do trzech map, ale również ich forma w ostatnich tygodniach była bardzo zmienna, nie dominowali oni rywali a wprost przeciwnie, zdarzyło im się kilka wpadek. Według mnie IG dziś zgarnie przynajmniej jedną mapę dla siebie, a kto wie, może powalczy nawet o całą pulę. Dla takich ekip jak Rare Atom presja potrafi być czynnikiem wywołującym o wiele słabszą grę i szczerze na to licze w jutrzejszym spotkaniu. Jeśli nie słyszeliście jeszcze zbyt wiele o PZBuk, to koniecznie sprawdźcie opinie na ich temat i napiszcie co wy o nim sądzicie!

PZBuk
1.51
IG wygra przynajmniej jedną mapę

Kupon esport pz buk

Zaloguj się aby dodawać komentarze